Pewien nasz Klient postanowił kupić książki ezoteryczne. W dniu, gdy tylko pomyślał o tym, miał dziwny, proroczy sen. Śniło mu się, że jest w Warszawie, idzie ulicą i woła go policjant, który spisuje go i wręcza mu mandat za brak maseczki. Na drugi dzień dokładnie taki scenariusz się rozegrał, tak jak w proroczym śnie. Mężczyzna ten mówił, że nawet twarz policjanta była identyczna, jak we śnie.  

Przyjrzeliśmy się temu bliżej, co kryło się za proroczym snem i kto sterował tą całą sytuacją z mandatem. Okazało się, że jego wola zakupu książek w tym wypadku Pani Prątnickiej spowodowała, że przyszedł do niego przeźroczysty byt, który dyktował te książki – prawdziwy autor książek. Najpierw dał mu sen proroczy, a później kontrolował całą akcję z policjantem, by człowiek ten miał wrażenie, że te sny są prawdziwe i wartościowe, że gdy pozwoli by je miał, będzie mógł zapobiec czemuś w przyszłości. Jeśli wyraziłby wolę taką, by mieć te sny prorocze, byt mógłby być przy nim na stałe, związałby się z nim kontraktem.  

Do tej pory spotkaliśmy trzech polskich autorów, których książki są dyktowane przez byty. Dwóch autorów to byty przeźroczyste, bardzo inteligente, które działają w zupełnie odmienny sposób niż inne byty. Jeden autor to czarny byt, którego zobaczyliśmy, jak siedział w osobie Leszka Żądło i to on pisał za niego książki. Przez książki tego autora także może ten byt wchodzić do domów, gdzie są te książki lub z jego grupy. 

Czy do każdego przyjdą, gdy ktoś ma książki tych autorów? 

Pytaliśmy o to i okazało się, że nie do każdego. To byt wybiera do kogo przyjdzie a do kogo nie. Całkiem możliwe, że nie przyjdzie, jeśli danego człowieka posiadają byty wyższe rangą w ich hierarchii, bo w świecie matrixowym wszystkie byty są umieszczone na swoich pozycjach, zgodnie z piramidą. Najniżej w tej hierarchii są oczywiście dusze ludzkie, najwyżej Szatan – Bóg Matrixa. 

Oto autorzy, których posiadanie książek stwarza duże zagrożenie: 

 1. Wanda Prątnicka (wszystkie książki) 
 1. Anna Głowacz (książki z serii “Gwiezdne Dzieci”) – byty przeźroczyste atakują często dzieci, współmałżonka, omijając osobę, która te ksiażki sprowadziła lub jest ich właścicielem.
 1. Leszek Żądło (wszystkie książki) 

4. Doreen Virtue (wszystkie książki o aniołach) – posiadanie książek daje zgodę Aniołom Matrixa (Szatana) do ingerencji w ludzkie życie

5. Piotr Pytel „Światłopodobny” – szary byt przeźroczysty

6. Paramahansa Jogananda „Autobiografia jogina”, oraz inne książki tego autora – książki dyktowały istoty wężowate

7. Ramtha „Biała księga” oraz wszystkie inne tytuły tej autorki – biały, galeretowaty byt atakuje przez te książki

8. Koloryzowana biblia dla dzieci – byt przeźroczysty wchodzi przez tę książkę

9. Modlitewnik: „Droga do nieba” – byt piekielny wchodził przez te książki

10. Agnieszka Maciąg – wszystkie książki – byt przeźroczysty w białej poświacie może wchodzić przez te książki

11. Robert A. Monroe „Podróże poza ciałem” – czarny byt w kapturze bez twarzy wchodzi przez tę książkę

12. Zacharia Sitchin (wszystkie książki)

13. „Kto zabił Iwonę Wieczorek?” – byty w kapturze wchodzą przez tę książkę i tutaj napisaliśmy o tej książce oddzielnego posta.

14. Joseph Murphy „Potęga podświadmości” i „Dar intuicji” oraz wszsytkie inne książki autora to portale. Z książek tych wchodzi byt w kapturze. Książki jego mają bardzo dużo energii byta, dlatego w energii Źródła zamieniają się w portale.

15. „Samoleczenie metodą BSM” Piotr Lewandowski – biały byt atakuje z tej książki. Książka jest portalem.


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

103 Komentarze

Bogdan · 19 maja, 2021 o 11:48 am

Witam mam pytanie nie jest moją intencją kogoś deklasowac lub obrażać ale gdyby Anna Głowacz napisała książkę od serca to dalej będzie przeklęta . Pytam ponieważ czytałem książkę i dla mie jest to zlepek informacji internetowych A nie dyktowania .

  Ania Mart · 19 maja, 2021 o 11:54 am

  Bogdan, nie chodzi mi o to, że ona sama jest przeklęta, ale o to, że prawdziwym autorem książek jest byt przeźroczysty, który ma prawo wchodzić do domu, gdy masz jego ksiażki w domu. Oczyszczaliśmy ludzi z jego/jej książek, z bytów, które bardzo utrudniały życie ludziom, wchodziły w nich, nękały całą noc. W taki sposób trafilismy skąd one przychodziły, bo nic co nas dotyczy nie pojawia się przypadkowo. Najczęsciej w jakiś sposób różne byty zapraszamy do siebie, na różne sposoby, najczęściej nieświadomie.

Maciej · 21 maja, 2021 o 10:26 am

Czy można bliżej określić co to za byt, dyktuje książki Annie Głowacz?
Skąd pochodzi, kto go przysłał?

  Ania Mart · 21 maja, 2021 o 11:14 am

  To jakaś odmiana przeźroczystej energii. Jej ciało subtelne przebywa w jego przestrzeni tego byta. Wszystko tam jest przeźroczyste i da się odczuć spory chłód w jego przestrzeni. Byt ma kształt człowieka, ale jest w formie przeźroczystej galarety. Pani Anna Głowacz świadomie lub nie potrafi wysyłać tę energię przeciw ludziom. Mielismy nieprzyjmność być zaatakowani przez nią tą formą energii.

  Katara · 20 września, 2021 o 7:54 pm

  Czy można prosić o sprawdzenie książek Carlosa Castanedy?

Agnieszka · 21 maja, 2021 o 3:05 pm

Cześć, a czy możecie sprawdzić inne książki ?
Np Igora Witkowskiego , Artura Lalaka, albo Rauni Kilde ?
Co do książek Harry Potter zawsze miałam wątpliwość.
Czy do kanałów yt też macie takie odczucia?
Pzdr

  Ania Mart · 21 maja, 2021 o 3:33 pm

  Agnieszko, sprawdzamy gdy pokazuje nam sie, że jakiś byt wchodzi przez jakąś książkę, wtedy sprawdzamy, co to za książka. Nie zawsze intencją byta jest to, by przez ksiazke wchodzić.

   Aia isk · 22 maja, 2021 o 1:10 am

   Ania, sprawdzasz książki w momencie kiedy ktoś Ci mówi o jakieś, że coś po przeczytaniu się zaczęło dziać? Tzn komuś zaczęło dziać się coś dziwnego i doszliscie, ze to przez książkę?
   Bo zastanawiam się na ksiazkami z przekazem plejadian.

    Ania Mart · 22 maja, 2021 o 8:20 am

    Poniekąd tak. Albo jak widzimy jakiegoś byta to sprawdzamy, jak wchodzi do domu i wtedy jest to przedmiot, kontrakt z daną duszą albo ksiażka. Jak książka to szukamy jaką ktoś kupił, albo staram się wyczytać to z energii tej istoty. Wtedy na przykład pojawia mi się okładka ksiażki.

  ewa · 6 czerwca, 2021 o 8:44 pm

  Artur Lalak na 100%. Igor Witkowski taki polityk i ekonomista dobry. Nie potzrebnie wydał tyle ksiazek Instrukcji Przebudzenia…Pierwsze byly ok, ale od 7 juz sie nie daje czytac.

  Mariola · 6 maja, 2022 o 7:54 am

  Dlaczego mamy słuchac Krzysztofa Jackowskiego to tez ciemna strona

Agnieszka · 21 maja, 2021 o 3:19 pm

Czy można sprawdzić inne książki również?
Np Igora Witkowskiego, Artura Lalaka,czy Rauni Kilde ?

  Beti · 8 czerwca, 2021 o 9:15 pm

  Cześć!
  Interesują mnie takie osoby jak :
  Jarek Bzoma ze swoją metoda świadomego śnienia
  Diagnostyka Karmy Łazariewa

  I Ramtha ( tzw. biała księga)
  Co z nimi ?
  Serdeczności,
  Beti

   Jan Bambosz · 4 stycznia, 2022 o 10:35 am

   Jarek Bzoma sam opowiada, że czarni to jakby jego rodzina i to czarni oprowadzają go po poziomach jak to nazywa wyobrażeniowo – urojeniowych.
   Poza tym sam mówi, że nie odkrył nic nowego , że to co robi to praktyka Dzong dżen z Tybetu( nie wiem czy to się tak pisze) , a Dalaj Lama nie taki święty jak go malują i cały Tybet także (w moim odczuciu).
   Jarek nie mówi o miłości, mówi – można powiedzieć o technice, sam nazywa siebie Topografem. Tworzy mapy nieprzejawionego. Powołuje się też na Instytut Monroe’a, tego od podróży poza ciałem.
   Technologia duchowa, świat technologii, człowiek maszyna – połączenie człowieka z maszyną, być może to idealny plan Matrix, kto stoi za Matrix? Pisze o tym na tej stronie…
   Pozdrawiam.

  Sylwia · 28 grudnia, 2021 o 8:24 pm

  Ania,czy powinnam pozbyć się książek Anny Głowacz?
  A mianowicie po zakupie książek,na które czekałam z niecierpliwością ,po przeczytaniu kilku stron dziwnie się poczułam….coś mi nakazało odłożyć książkę.Uslayszalam wewnętrzny głos,”a co jeśli ona jest po drugiej, ciemnej stronie?”
  Od tamtej pory nie zajrzałam do książki.
  W ogóle jak je otrzymałam,pierwsza część a raczej oprawa książki wywoływała niepokój we mnie…ta twarz,coś w niej jest.

   Ania Mart · 29 grudnia, 2021 o 10:42 am

   Słuchaj się głosu duszy, nie tego co ludzie Ci mówią. Ktoś Cię przekonał by je kupić, a dusza mówi Ci byś je nie czytała. Sama zdecyduj którego głosu chcesz posłuchać.

   Kasia · 5 stycznia, 2022 o 10:19 am

   Witaj Sylwio. Miałam dokładnie to odczucie, co Ty. Kilka zdań z książki,,Gwiezdne dzieci,, i już dalej nie mogłam tego czytać. Obecnie wyrzuciłam je poza dom i czekają na smieciarkę. Pozdrawiam serdecznie

Waldemar · 24 maja, 2021 o 9:33 am

Wiem, że bioenergoterapeuta, który robił mi 4 zabiegi chirurgi kwantowej, uczył się u Leszka Żądło.
Czy też może być niebezpieczny, jako uczeń Leszka Żądło ?
Kseruje kolorowe wizje aniołków z jakiejś książki i rozdaję je swoim klientom.
Dwa ksera aniołków od niego wiszą jeszcze u mnie na ścianie w przedpokoju.
Wcześniej miałem ich od niego osiem w mieszkaniu, ale je podarłem i wyrzuciłem do śmieci, gdy mnie zdenerwował.

  Ania Mart · 24 maja, 2021 o 9:36 am

  Anioły na ścianach mogą być niebezpieczne, bo dajesz sygnał dla duszy by ufała takim istotom i wiele potrafi to wykorzystać, gdy np. podczas snu pojawią się pod postacią aniołów i zaproponują Ci „opiekę”. Mieliśmy już takie sytuacje, że albo gady się zjawiały pod postacią aniołów i zawierały kontrakt z duszą, albo aniołowie z matrixa (od szatana) i też ofiarowały swoją „ochronę”, którą osoba odczuwała bardzo negatywnie.

Waldemar · 24 maja, 2021 o 9:50 am

Już je zdjąłem i za chwilę pójdę i wyrzucę je do śmietnika.
Dziękuję.

Agnieszka · 25 maja, 2021 o 10:17 pm

Jest taka książka „Jasne światło w ciemnym tunelu ”
autorstwa Rauni Kilde. Jest wiele wywiadów na Youtube wciąż dostępnych z autorką książki . Błagam, czy możesz Ania sprawdzić co takiego jest w energetyce książki, że po jej przeczytaniu ludzie są atakowani w realnym świecie? Książka generalnie jest niesamowita i gdyby każdy ją przeczytał, świat dziś byłby bardziej świadomy. Dziękuję bardzo

  Ania Mart · 5 stycznia, 2022 o 1:40 am

  Przecież jak ludzie są atakowani gdy maja ksiązkę, to o czym to moze świadczyc? Jest prawo wolnej woli, byty nie wchodzą sobie bez powodu by atakować. Muszą być zaproszone. Musisz mieć ich energie w domu. Ksiazka ma ich energię dlatego są zaproszeni i mogą atakować. Tak samo sie dzieje z ksiazkami Anny Głowacz „Gwiezdne dzieci”. Autorka tłumaczyła, ze ludzie sa atakowani, bo byty nie chcą by czytali jej ksiażke. Prawda jest jednak inna: byt ją dyktował co daje mu prawo do przebywania w dom i ataków.

   Lola · 5 stycznia, 2022 o 9:29 am

   Pani Aniu, odnośnie tej książki Gwiezdne dzieci, jesli zostala podyktowana przez zle byty to znaczy że tresci w niej zawarte są klamstwem?

    Ania Mart · 5 stycznia, 2022 o 10:37 am

    Wiele z treści może być prawdziych, ale w tych kluczowych sprawach, zawsze są klamliwe.

Nicole · 6 czerwca, 2021 o 9:33 pm

Witam i prosze o odpowiedz! Uzywam kart Doreen Virtue i mam jej jedna ksiazke, czy nalezy sie pozbyc tych przedmiotow? Jakie karty ezoteryczne polecacie, ktore nie sa portalem? Dziekuje!

  Ania Mart · 7 czerwca, 2021 o 9:41 am

  My nie mówimy, co należy, ale które książki dają realne zagrożenie dla osób, które je sprowadziły do domu. Nie polecamy żadnych kart, jedynie rozwój czakry 3 oka i kontakt bezpośredni ze Stwórcą.

Ryszard · 14 czerwca, 2021 o 6:56 pm

Dzień dobry,
A jak wygląda sprawa z książkami w formie pdf oraz w kindle? Skasować?
Dziękuję.

  Ania Mart · 14 czerwca, 2021 o 10:04 pm

  Tzn. mieliśmy ostatnio sytuację, że plik muzyczny na dysku komputera pozwalał bytowi na wchodzenie do domu. Zatem pewnie ksiązki na naszym dysku działać mogą podobnie. Wyjątkiem są ksiażki, które otwieramy na innym dysku, na serwerze i po przeczytaniu zamykamy stronę.

  Andrea · 10 stycznia, 2022 o 5:28 pm

  Jak widzicie Ewangelię Tomasza? Również interesują mnie onne ewangelie apokryficzne…

Iwona · 19 sierpnia, 2021 o 7:11 am

Proszę o sprawdzenie książek:
1. „Wędrówka dusz”
2. „Przeznaczenie dusz” – obie Michaela Newtona-
bardzo popularne pozycje w procesie „bycia bardziej świadomym” .

  Kamilll · 29 grudnia, 2021 o 4:09 am

  Hej. Annę głowacz badam od grudnia 2020 i to co piszą tutaj to prawda i piszą bardzo skromnie. Pisałem z Anną Głowacz i mam zapisane częściowo rozmowy a także komentarze które pisali i piszą inni ludzie odnośnie odczuć na temat tych książek. Nie polecam To co piszą tu na blogu to prawda.

   Beata · 5 stycznia, 2022 o 1:28 am

   Co masz na myśli? Proszę opis, sytuacje. Posiadam te książki chociaż jeszcze nie przeczytałam. Korci mnie aby przeczytać, ale teraz się trochę boję…

   Lola · 5 stycznia, 2022 o 9:30 am

   Kamil jakie komentarze? Podziel się z nami? Dzięki

   Waclaw · 5 stycznia, 2022 o 5:27 pm

   Mam dwie ksiazki Glowacz normalnie czytam taka pozycje 3 do tygodnia a te dwie czytam rok i nie moge skonczyc !!!! I ostatnio o tym myslalem co sie dzieje ??? Pozdrawiam

Klaudia · 16 listopada, 2021 o 4:49 am

Trochę się teraz waham, bo naprawdę interesowała mnie książka Pani Głowacz „Gwiezdne Dzieci”
I szczerze mówiąc to nie wiem co mam myśleć o tym blogu..
Bo o ile takie rzeczy jak kosmici i inne planety to mogę zrozumieć, że ludzie się ich obawiają, to umieszczenie na tej liście Biblii dla dzieci sprawiło, że trochę mniej potraktowałam całą treść.
Skąd normalnie ludzie mają o tym widzieć.. Czytając coś nie musimy się wcale na nic zgadzać, to trochę bezsensu..
Oczywiście z szacunkiem po prostu tego nie rozumiem.

  Ania Mart · 17 listopada, 2021 o 12:58 pm

  Możesz nie dowierzać, ale tutaj jest relacja Krzysztofa Jackowskiego który mówi o tym, co się stało gdy trzymał w domu przez kilka dni książke o Iwonie Wieczorek:
  https://www.youtube.com/watch?v=26iJXsQYTmM

  Kamilll · 29 grudnia, 2021 o 4:10 am

  Tobie miałem odpisać.. zobacz komentarz wyżej u Iwony z 19 sierpnia zostawiłem …

Dariusz · 1 grudnia, 2021 o 1:38 am

Witam..odkad was odkrylem jestem w szoku! Czulem ze zyjemy w klamstwie, matrixie ..ja tez pozbylem sie wielu ksiazek..obrazkow, mam duzo ksiazek Lazariewa o karmie posiadam bardzo ladna pamiatke z pierwszej komuni sw…wiem co to moze znaczyc niestety wykonana jest z mosiadzu ciezko mi sie jest tego pozbyc…choc showana jest gdzies gleboko do niedawna wisiala na scianie,,mam stare pismo swiete nowego testamentu i 50 letni maly modlitwenik do swietej komuni…
Ciagle kiepsko spie..i walcze z nalogami raz lepiej raz gorzej mi to wychodzi wiem juz co to znaczy…Dziekuje za to ze otowrzyliscie mi oczy

Dariusz · 1 grudnia, 2021 o 1:52 am

KURS CUDÓW
Helen Schucman
bardzo prosze o odpowiedz

  Ania Mart · 4 grudnia, 2021 o 12:06 am

  Jezus nie dyktował tej ksiażki, za niego podały się byty.

Grzegorz · 18 grudnia, 2021 o 3:04 pm

A coś więcej na temat cyklu książek „Rozmowy z Bogiem” Walsha? Wszak to bardzo popularne dyktowanie.

  Ania Mart · 22 grudnia, 2021 o 7:42 am

  dyktowane przez czarnego, szczupłego byta z pomarszczoną twarzą, tak wygląda ten tak zwany „Bóg” z tej książki

Agata · 28 grudnia, 2021 o 7:54 pm

Witam. Maria Valtorta i Vasula Ryden? Nie czytałam, moja mam ma tego stosy i jestem bardzo ciekawa.

  F. · 16 stycznia, 2022 o 11:36 pm

  Dzień dobry,
  co zrobić z książkami?
  Można spalić?

   Ania Mart · 17 stycznia, 2022 o 11:54 am

   Można, można też wyrzucić do kosza ale zdala od domu np. 1 km.

    F. · 17 stycznia, 2022 o 4:04 pm

    Bardzo dziękuję i pozdrawiam 🙂

Mogę prosić o sprawdzenie książek? · 31 grudnia, 2021 o 10:31 am

znikniecie wszechswiata – gary r. renard i Kurs cudów Helen Schucman

Ania · 31 grudnia, 2021 o 10:35 pm

Czy mogłabym się dowiedzieć czy Gracjana z tego kanału: https://www.youtube.com/c/HELLSEHERes ma również do czynienia z bytami?

  Ania Mart · 1 stycznia, 2022 o 11:31 am

  my nie sprawdzamy na ogół ludzi, każdy ma własny „radar” poprzez czakrę korony może to wyczuć. Sporadycznie możemy powiedzieć o osobach z którymi mieliśmy kontakt i własne doświadczenia jak np.: Aron Jasnowidz czy Pan Bartoszewicz.

Nostradamus · 31 grudnia, 2021 o 11:55 pm

Prosze sprawdzic czy ta ksiazka ma cos wspolnego z obecna choroba….rowniez czytanie z lin reki

Alicja · 1 stycznia, 2022 o 10:59 am

Mam prośbę o wskazanie, czy wymienione tytuły i autorzy książek, z którymi zetknęłam się na ścieżce rozwoju duchowego są równie niebezpieczne jak te wymienione wyżej?
1. „Misja” Michael Desmarquet
2. „Znajdź bratnią duszę „, „Coroby i zaburzenia” Vianna Sibal
3. „Encyklopedia uzdrawiania” ,” O uzdrawianiu” Edgar Cayce
4. ,”Wolna Wola” dr Tomasz Chałko
5. „Technika uwalniania” Davida R. Hawkinsa
6.” Wysoko wrażliwi” Elaine N. Aron
7. „Mistrzowie Nowej Energii” Adamus Saint-Germain
8. „Twoje nadprzyrodzone zdolności” dr Joe Dispenza
Pozdrawiam.

  Ania Mart · 1 stycznia, 2022 o 11:32 am

  Edgar Cayce i Joe Dispenza na pewno. Reszty nie sprawdzliśmy.

Ola · 2 stycznia, 2022 o 3:52 pm

Czy wszystkie modlitewniki dziecięce – pamiątki komunii św. są niebezpieczne?
Prątnicka i Monroe już wystawione do garażu, a co z popularnymi książkami np. Mastertona czy Kinga?
Tego zakapturzonego osobnika kilka razy widziałam, może przyczyną jest któraś z tych pozycji:
Malachi Martin – Zakładnicy diabła, R.Cavendish- Leksykon magii, okultyzmu i parapsychologii – , R. Foulton Wywoływanie duchów – praktyczny kurs spirytyzmu, P. Świątek Rozwój duchowy dla początkujących, J. Prokopiuk Matrix czyli okultystyczny bróg. Czy wszystko to spalić? Jest tego więcej , ale od czegoś trzeba zacząć.

  Ania Mart · 2 stycznia, 2022 o 11:57 pm

  Jedyna modlitwa jaką potrzebujesz to ta do Stwórcy. Czy naprawdę uważasz, że ktoś musi Ci mówić jak i o co masz prosić Ojca swego?

Jan Bambosz · 2 stycznia, 2022 o 11:34 pm

Wielu ludzi czytając powyższe może pomyśleć, że to ” średniowiecze ” palenie ludzi i książek na stosach.
Wielu pomyśli, że te wywody to objawy choroby psychicznej.
Sposób myślenia i postrzegania jest subiektywny i uzaleleżniony od percepcji rzeczywistości.
Od czego zależy percepcja?
Oto jest pytanie…
Potwierdzam realność tych wywodów z własnego doświadczenia…nie wiem jak to nazwać…duchowego?
Pan Wojciech Cejrowski napisał książkę ” Rio Anaconda ” , na końcu, której przyznaje , że po powrocie z wyprawy odbył wielotygodniowe sesje egzorcyzmowania i musiał wyrzucić wiele przywiezionych przedmiotów – książka była o szamanach.
Znalazłem kiedyś stronę polskiego naukowca botanika i zielarza, który pracuje z szamanami z Amazonii, który twierdzi, że biorąc pod uwagę najnowsze teorie fizyki kwantowej skłania się ku wnioskowi, że bardzo prawdopodobne jest, że człowiek nie jest ostatnim ogniwem łańcucha pokarmowego.
Brzmi zabawnie😁, ale nie dla wszystkich.
Pozdrawiam.

  Ania Mart · 2 stycznia, 2022 o 11:50 pm

  Wystarczy spojrzeć na film, gdy K. Jackowski mówił o tym co się działo u niego, jak otrzymał książkę o zabójstwie Iwony Wieczorek. Obecnie już sam autor książki nie żyje.

Maria · 3 stycznia, 2022 o 5:21 pm

Dziękuję za Waszą pracę. Jeżeli to nie kłopot to bardzo proszę o sprawdzenie czy książki Drunvalo Melchizedeka i jego medytacja MER-KA-BA też są niebezpieczne, pozdrawiam

Anata · 5 stycznia, 2022 o 6:19 am

Witam, chciałam zapytać o książki Osho, których mam sporo oraz książki Christiny Von Dreien, która jest ponoć dzieckiem kryształowym, ma ciągły kontakt z innymi wymiarami, mówi o naszych aniołach stróżach i innych opiekunach duchowych … Czy w ogóle tzw. dzieci indygo czy kryształowe pochodzą od Źródła? Dziękuję i pozdrawiam

celtyk87 · 6 stycznia, 2022 o 1:55 pm

Dlaczego ksiązki Zacharia Sitchin są przeklęte, można coś wiecej na ten temat?

  Ania Mart · 6 stycznia, 2022 o 6:05 pm

  Bo są w dużej mierze dyktowane przez byty więc mają ich energię.

   marcowa · 6 stycznia, 2022 o 9:54 pm

   Witaj Aniu…
   Dziękuję za możliwość czytania bloga. Chciałam Cię zapytać jak to jest z tymi pisarzami za którymi stoją jakieś byty…. Kiedy człowiek pisze od serca i z talentem? Może każdy ma jakieś podłączenia?
   Ja kiedyś pisałam wiersze i po latach zauważyłam, że też nie byłam do końca sobą… A może Ty wyczujesz moją energię… Mam na imię Ula… i od pewnego czasu szukam swojej tożsamości. Zniosę nawet najgorszą prawdę byle tylko przestać się włóczyć po tym świecie jak zaklęta lub przeklęta….

Artur · 9 stycznia, 2022 o 11:50 am

Czyli jaki morał idzie za tym wszystkim ? Nie kupować i nie czytać książek papierowych w ogóle ? Czy tylko te elektroniczne ,które są na serwerach z tego co wyczytałem na tym blogu ? Ludzie co chwile pytają się o różnych autorów z kolei nie sposób sprawdzać i odpowiadać każdemu z osobna czy dana książka była dyktowana przez byty. Jak ja mam tylko kilka książek na półce ( głównie psychologia) to niektórzy ludzie mają ich całe sterty, regały. Co zrobić w takim razie z nimi ? Kilka można spalić ale z większą ilością może być problem. Czy samo wywalenie do kosza daleko od domu coś daje? czy tylko wchodzi w grę spalenie ich ? No i te pamiątki z komunii i inne zalegające dekadami… Pozdrawiam =)

  E -booki to też książki, yt zależy od tematu · 4 lutego, 2022 o 12:56 am

  Oglądam na yt Anię Głowacz, jest pozytywna i pełna radości, ale miałam jakieś przeczucie, że książki są dyktowane.
  Jeśli mam książki Murphy, ale z nich nie korzystam, czy też źle? Obrazy MB są jako ikony, bez święcenia w kościele. Czy to jest źle?
  Pozdrawiam

Inga_beta · 10 stycznia, 2022 o 12:07 pm

Mam książki Leszka Żądło które uważam za wartościowe i nie wierzyłam że może być w nich negatywna energia. Więc sama je sprawdziłam i okazało się że cos negatywnego z nich emanuje coś czego nie da się usunąć. Zdecydowałam że oddam je za darmo i to już będą moje ostatnie książki ezoteryczne które miałam, a miałam ich około 300.

  Inga_beta · 10 stycznia, 2022 o 12:09 pm

  Jeszcze chciałam napisac o biblii dla dzieci którą czytałam mojej córce. Gdy zaczełam ją oczyszczać to poczułam że otwieraja się bramy piekła skąd płynie bardzo niska energia. Wyrzuciałam jak najszybciej.

  Ewa · 27 stycznia, 2022 o 2:01 am

  Inga, dlaczego chcesz oddać komuś te książki? To tak, jakby dać komuś zatrute jedzenie… Spal je, wyrzuć do śmieci itp., to przynajmniej nikomu więcej nie stanie się krzywda

Alicja · 11 stycznia, 2022 o 7:04 pm

Proszę powiedzieć czy bezpieczne są książki o hunie? np ksiąZki Serge Kahili Kinga? A także książki Davida Howkinsa? Pozdrawiam serdecznie.

  Ania Mart · 14 stycznia, 2022 o 12:49 pm

  Wszystkie, które sprawdzalismy o hunie były portalami, czyli miały nawiększy poziom energii demonicznych jakie może mieć przedmiot.

Piotr · 13 stycznia, 2022 o 11:00 am

Po wielu latach „wędrówki” różnych przygód, zawsze miałem dystans , nigdy nie brałem niczego za bezwzględną prawdę. czasami intuicja mnie po
prostu odrzucała…
Nie wychodziłem na tym żle bo dobrze wiem jak trudno jest odejść od energii, nawet gdy masz do niej wątpliwości. Wielu ludzi załapuje się w różne grupy wzajemnej adoracji, na różne energie, którymi często kierują inteligentne byty. Ja się na to nie pisałem. Ale doświadczenia zbierałem, nieraz bardzo trudne.
Po wielu latach trafiłem na Tony Parsons i nie widzę nic co bym czuł bardziej. Można zobaczyć na You Tube.
Poprosiłbym o sprawdzenie czy nie tkwię w błędzie. Pozdrawiam.

Kasialab · 15 stycznia, 2022 o 12:29 pm

Też mnie ciekawi ta osoba ,ale po obejrzeniu kilku jej sesji na YT ma negatywne odczucia wydaje mi się że pod nią jest ktoś podpięty ,opowiadała o tym w jednym starym wywiadzie ,że jak była mała dziewczynka spotkała jakiegoś osobnika który jej do tej pory pomaga ,ale jest na prawdę nie wiem.

Kasialab · 15 stycznia, 2022 o 12:35 pm

Witam ,
Mam pytanie odnośnie książek religijnych” Khorda avesta kanga gujarati ” w staroperskim gdyz mój facet sobie upatrzył tam Boga i modli się z niej ,bogiem tam jest Ahura Mazda.

  Ania Mart · 15 stycznia, 2022 o 4:11 pm

  Takie modlitwy najczęściej kończą się opętaniem, a z zewnątrz to wygląda na duzą zmianę zachowania. Co więcej też z czasem problemy z sercem, ponieaż gdy ktoś otwiera się na treść takiej ksiązki, to otwiera dostep do czakry serca.

ali · 19 stycznia, 2022 o 12:26 pm

A co z książkami Pana Roberta Gajdzińskiego „Dyktowania ludzi w duchu”???

Elżbieta · 19 stycznia, 2022 o 12:31 pm

Czyli nic nie można czytać? A skąd pewność, że Ty masz kontakt ze Źródłem? A czy możesz polecić tzw czyste książki?

  Ania Mart · 8 lipca, 2022 o 11:17 pm

  Wszystko poza ezoteryką jest na ogół bezpieczne. Wszystko o motywacji.

Elżbieta · 20 stycznia, 2022 o 7:51 am

Dlaczego moje pytanie zostało wyrzucone? Czy możecie podać przykłady książek czystych energetycznie? Dlaczego straszycie ludzi? Nie widzę w waszych przekazach Miłości tylko strach.

  Ania Mart · 8 lipca, 2022 o 11:15 pm

  A czy kiedykolwiek wystarszyłaś się swojego cienia? Gdybyś była świadoma tego czym te istoty są i jak małe i słabe, to nie bałabyś się. Starch jest tylko w Twojej głowie, bo dałaś się przekonać, że „cień może ci zrobić krzywdę”.

Xyz · 22 stycznia, 2022 o 11:04 pm

Z dziką rozkoszą kupię książki które rzekomo odradzacie. Boże ale bzdury piszecie

  Ania Mart · 28 stycznia, 2022 o 2:03 pm

  Tak, proponuję byś zaczął od książki: „Kto zabił Iwonę Wieczorek?” Autor książki już nie żyje. A o tym co działo się w domu gdy Krzysztof Jackowski dostał tę książkę opowiada sam w tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=26iJXsQYTmM Wtedy może pomyślisz, że to o czym piszemy to prawda. A to co Ty znasz, to kłamstwo, które Ci wpoili przez lata powtarzania kłamstw.

Mariusz · 7 lutego, 2022 o 4:51 pm

W wizji 100 lat po Matrixie Plejadianie „zarządzają” ziemią, zakładam, że za zgodą lub nawet z inspiracji Źródła. Jak się do tego mają książki Barbary Marciniak, które są przekazem/channelingiem.
Będę wdzięczny za odpowiedź.

  Ania Mart · 7 maja, 2022 o 9:05 am

  Tak naprawdę to nazwaliśmy te istoty tak, bo one opiekowały się Ziemią od tysięcy lat. Nie przedstawiły się kim są, ani Źródło ich nie przedstawiło skąd one pochodzą czy mają ciała fizyczne itd.

Ola · 27 lutego, 2022 o 8:53 am

Książki Louis Hay? Mam dwie, leżą i czekają na przeczytanie… Podobnie z innymi książkami: „Resortowe dzieci. Politycy” – chyba 4 razy zaczynałam czytać i skończyć nie mogę. Kilka książek Sumlińskiego też leży i czeka.

Andrzej · 14 marca, 2022 o 2:15 pm

Dzień dobry, mam pytanie jak sprawdzić książki, mam mnóstwo książek kupionych właśnie też od rozwoju duchowego, mentorka prowadząca namawia na kupno i chciałem zapytać, jak to ma kto można sprawdzić te książki, nauczyłem się pracy wahadełkiem czy to można w ten sposób sprawdzić. Dziękuję

  Ania Mart · 27 kwietnia, 2022 o 10:53 pm

  Ale jak chcesz byty pytać, czy jakieś książki są od bytów? Wahadło to kontakt z bytami. Zwyczajnie połóż książkę obok łóżka i sprawdź jak Ci się śpi. Najlepiej przez kilka dni.

BeriMay · 7 maja, 2022 o 8:33 pm

A co sądzisz o już nieżyjącym Chico Xavier i jego książkach pisanych pismem automatycznym?
Głównie chodzi mi o słynną książkę „Nasz Dom” w której jest opisany wymiar potocznie zwany Niebem. Kim był Chico i czy jego opiekun był bytem z ciemności czy z tej jasnej strony? Ogólnie Chico był usunięty z kościoła katolickiego gdyż nie podobało im się co głosił o wierze i o życiu pozagrobowym, a także to, że dokonywał świeckich egzorcyzmów.

  Ania Mart · 8 maja, 2022 o 12:29 pm

  Pismo automatyczne oznacza, że pozwalasz bytowi by wszedł w ciebie, a już to nie wróży niczemu dobremu. Ta istota to był najprawdopodobniej anioł matrixa.

Angelika · 8 maja, 2022 o 6:49 pm

Dzień dobry. Czy może Pani sprawdzić książkę autorki Simran Singh ” Rozmowy z Wszechświatem”

Ola · 14 maja, 2022 o 2:54 pm

Czy autorka i jej książki Ashayana Deane także należy do listy złych?
Wdzięczność:)

Marcin · 7 czerwca, 2022 o 6:49 am

Od jakiegoś czasu na YouTube zaczęło się pojawiać sporo audycji o samoleczeniu metodą BSM. Jedną z bardziej znanych osób propagujących tą metodę jest niejaki Piotr Lewandowski, o którego książce napisaliście, że jest portalem i atakuje z niej biały byt. Co to w praktyce oznacza dla kogoś, kto taką książkę kupi? Czego taka osoba może się spodziewać trzymając taką książkę w domu?

  Ania Mart · 13 czerwca, 2022 o 9:25 am

  Dużego poboru energii. Ataków nocnych. Jeśli ktoś praktykuje tę metodę w łóżku, to byt przejmie także łóżko i za pośrednictwem łóżka będzie pobierał z tej osoby energię.

Alex · 13 czerwca, 2022 o 12:21 pm

Prosze Pani,

Czy wiecie cos na temat ksiazek Leszka Mateli? On pisze o starych mudrach slowianskich. Czy uzywanie tych mudr to cos zlego? I czy uzywajac ich (tak z pamieci) moze stworzyc portal z ubran czy z lozka na ktorym sie lezalo?

  Ania Mart · 19 czerwca, 2022 o 6:39 pm

  Zwykła niewinna czerwona nitka na nadgarstku miała energię bytu, a gdy ktoś nawet z pamięci odtwrza rytuały przekazane przez byty, ryzykuje przejęciem wszsytkiego, co ma na sobie i ewentualnie gdzie to wykonuje, np. łóżka.

   Alex · 20 czerwca, 2022 o 9:58 am

   Tak, to rozumiem, ale chodzi wlasnie o mudry. Jeszcze 2016 roku na facebooku pana Piotra zachecal do mudry na koncentracje (takie polaczenie palcow), ten wpis nadal tam jest.
   https://www.facebook.com/martpiotr/photos/123875221330297
   Czy trzymacie sie tego ze to dobre, czy juz nie?

    Ania Mart · 20 czerwca, 2022 o 11:34 am

    Ten symbol nie ma nic wspólnego z mudrami. To gest, który ma za zadanie podnieść świadomość, by coś zapamiętać. Tak samo jak dotykasz łydki, kolana czy robisz cokolwiek innego, co pozwala być bardziej świadomym, wtedy też uruchamiasz pamięć. Ten gest nie ma żadnego związku z mudrami w przypadko tego opisu!

Marcin · 19 czerwca, 2022 o 4:18 am

A co byście powiedzieli na temat genialnej książki pt. „KYBALION”, która jest hermetycznym traktatem z 1908 roku, autorstwa anonimowych osób, podpisujących się jako Trzej Wtajemniczeni? Zawartość tej książki jest podstawą nauk tajemniczego Hermesa Trismegistosa a przedstawiono w niej filozofię hermetyzmu i siedem praw, na których ta filozofia się opiera. Po wyszukaniu w „Google Grafika” pojawi się kilka różnych okładek tej książki, ale zawartość jest w każdym przypadku taka sama. Po prostu różne okładki pojawiały się w różnych wydaniach.

Marcin · 19 czerwca, 2022 o 7:01 am

A co z książkami o „żywych lalkach” jak np. znana na całym świecie książka PINOKIO o drewnianym pajacu, który jednak może mówić i ruszać się oraz ma ludzkie słabości, odczuwa choroby, głód itp.? Czy taki pajac/lalka jest neutralny energetycznie a książka o nim całkowicie obojętna dla osób ją posiadających? A może kryje się tu jakiś podstęp?

Marcin · 19 czerwca, 2022 o 7:21 am

Jeszcze jedna ciekawostka. Mówi się często, że Adamowi Mickiewiczowi nieobce były tematy związane z ezoteryką. Czy oznacza to, że jego słynny PAN TADEUSZ nie jest przez to książką neutralną i stanowi zagrożenie, bo Mickiewiczem coś władało w czasie jej pisania?

Marcin · 22 czerwca, 2022 o 2:44 am

Aniu, jesteś w stanie odnieść się do tych 3 książek, o których wspomniałem w swoich 3 powyższych komentarzach? Uzasadniłem tam od razu, dlaczego akurat te 3 podejrzewam i ciekawy jestem co Ty o tym myślisz. Pozdrawiam serdecznie.

Marea · 27 czerwca, 2022 o 9:27 am

KK twierdzi, że wszystkie książki i ich pochodne o tematach ezoterycznych i duchowości są złe. Państwo również przytaczacie informacje o popularnych książkach, że są drogą dla negatywnych bytów. Czy mogliby Państwo polecić jakieś dobre, czyste książki dla osób interesujących się rozwojem duchowym?

  Ania Mart · 27 czerwca, 2022 o 12:19 pm

  Te bezpieczne ksiązki to książki podnoszące motywację, optymistyczne. Do rozwoju duchowego potrzeba Ci przede wszsytkim informacji jak wejść w stan theta, jak funkcjonuje mózg itd. bo wszystko informacje prawdziwe możesz pozyskać ze Źródła, a nie z kałuży, gdzie na jedną kroplę czystej wody, jest tysiąc kropli brudnej wody.

Adam · 27 czerwca, 2022 o 9:33 pm

Nie wiem, nie widzę rzeczy, przed którymi tu przestrzegacie. Książki mają na pewno różny wpływ, jedne lepszy, drugie gorszy. Zastanawiam się tylko, czy bazując na strachu, rozbudzając go u wielu odbiorców, służycie źródłu, czy też właśnie demonom. Bo strach to ich główny oręż.

  Ania Mart · 8 lipca, 2022 o 11:06 pm

  Mylisz się. Byty nie bazują na strachu, bo w Stwórcy nie ma strachu. Strach bierze się z braku świadomości kim jesteśmy, jaką mamy moc. Byty bazują na kłamstwie i manipulacji oraz założeniu, że istoty tutaj są głupie i nic nie zrozumieją. Gdyby ludzie zdobyli świadomość to nie tylko przestali by się bać, ale zobaczyli by na jak wielu poziomach są uszukiwani, a matrix i rządy Szatana i jego bytów upadłby w ciągu jednego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *