Pewien nasz Klient postanowił kupić książki ezoteryczne. W dniu, gdy tylko pomyślał o tym, miał dziwny, proroczy sen. Śniło mu się, że jest w Warszawie, idzie ulicą i woła go policjant, który spisuje go i wręcza mu mandat za brak maseczki. Na drugi dzień dokładnie taki scenariusz się rozegrał, tak jak w proroczym śnie. Mężczyzna ten mówił, że nawet twarz policjanta była identyczna, jak we śnie.  

Przyjrzeliśmy się temu bliżej, co kryło się za proroczym snem i kto sterował tą całą sytuacją z mandatem. Okazało się, że jego wola zakupu książek w tym wypadku Pani Prątnickiej spowodowała, że przyszedł do niego przeźroczysty byt, który dyktował te książki – prawdziwy autor książek. Najpierw dał mu sen proroczy, a później kontrolował całą akcję z policjantem, by człowiek ten miał wrażenie, że te sny są prawdziwe i wartościowe, że gdy pozwoli by je miał, będzie mógł zapobiec czemuś w przyszłości. Jeśli wyraziłby wolę taką, by mieć te sny prorocze, byt mógłby być przy nim na stałe, związałby się z nim kontraktem.  

Do tej pory spotkaliśmy trzech polskich autorów, których książki są dyktowane przez byty. Dwóch autorów to byty przeźroczyste, bardzo inteligente, które działają w zupełnie odmienny sposób niż inne byty. Jeden autor to czarny byt, którego zobaczyliśmy, jak siedział w osobie Leszka Żądło i to on pisał za niego książki. Przez książki tego autora także może ten byt wchodzić do domów, gdzie są te książki lub z jego grupy. 

Czy do każdego przyjdą, gdy ktoś ma książki tych autorów? 

Pytaliśmy o to i okazało się, że nie do każdego. To byt wybiera do kogo przyjdzie a do kogo nie. Całkiem możliwe, że nie przyjdzie, jeśli danego człowieka posiadają byty wyższe rangą w ich hierarchii, bo w świecie matrixowym wszystkie byty są umieszczone na swoich pozycjach, zgodnie z piramidą. Najniżej w tej hierarchii są oczywiście dusze ludzkie, najwyżej Szatan – Bóg Matrixa. 

Oto autorzy, których posiadanie książek stwarza duże zagrożenie: 

 1. Wanda Prątnicka (wszystkie książki) 
 1. Anna Głowacz (książki z serii “Gwiezdne Dzieci”) – byty przeźroczyste atakują często dzieci, współmałżonka, omijając osobę, która te ksiażki sprowadziła lub jest ich właścicielem.
 1. Leszek Żądło (wszystkie książki) 

4. Doreen Virtue (wszystkie książki o aniołach) – posiadanie książek daje zgodę Aniołom Matrixa (Szatana) do ingerencji w ludzkie życie

5. Piotr Pytel „Światłopodobny” – szary byt przeźroczysty

6. Paramahansa Jogananda „Autobiografia jogina”, oraz inne książki tego autora – książki dyktowały istoty wężowate

7. Ramtha „Biała księga” oraz wszystkie inne tytuły tej autorki – biały, galeretowaty byt atakuje przez te książki

8. Koloryzowana biblia dla dzieci – byt przeźroczysty wchodzi przez tę książkę

9. Modlitewnik: „Droga do nieba” – byt piekielny wchodził przez te książki

10. Agnieszka Maciąg – wszystkie książki – byt przeźroczysty w białej poświacie może wchodzić przez te książki

11. Robert A. Monroe „Podróże poza ciałem” – czarny byt w kapturze bez twarzy wchodzi przez tę książkę

12. Zacharia Sitchin (wszystkie książki)

13. „Kto zabił Iwonę Wieczorek?” – byty w kapturze wchodzą przez tę książkę i tutaj napisaliśmy o tej książce oddzielnego posta.

14. Joseph Murphy „Potęga podświadmości” i „Dar intuicji” oraz wszsytkie inne książki autora to portale. Z książek tych wchodzi byt w kapturze. Książki jego mają bardzo dużo energii byta, dlatego w energii Źródła zamieniają się w portale.

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

21 Komentarzy

Bogdan · 19 maja, 2021 o 11:48 am

Witam mam pytanie nie jest moją intencją kogoś deklasowac lub obrażać ale gdyby Anna Głowacz napisała książkę od serca to dalej będzie przeklęta . Pytam ponieważ czytałem książkę i dla mie jest to zlepek informacji internetowych A nie dyktowania .

  Ania Mart · 19 maja, 2021 o 11:54 am

  Bogdan, nie chodzi mi o to, że ona sama jest przeklęta, ale o to, że prawdziwym autorem książek jest byt przeźroczysty, który ma prawo wchodzić do domu, gdy masz jego ksiażki w domu. Oczyszczaliśmy ludzi z jego/jej książek, z bytów, które bardzo utrudniały życie ludziom, wchodziły w nich, nękały całą noc. W taki sposób trafilismy skąd one przychodziły, bo nic co nas dotyczy nie pojawia się przypadkowo. Najczęsciej w jakiś sposób różne byty zapraszamy do siebie, na różne sposoby, najczęściej nieświadomie.

Maciej · 21 maja, 2021 o 10:26 am

Czy można bliżej określić co to za byt, dyktuje książki Annie Głowacz?
Skąd pochodzi, kto go przysłał?

  Ania Mart · 21 maja, 2021 o 11:14 am

  To jakaś odmiana przeźroczystej energii. Jej ciało subtelne przebywa w jego przestrzeni tego byta. Wszystko tam jest przeźroczyste i da się odczuć spory chłód w jego przestrzeni. Byt ma kształt człowieka, ale jest w formie przeźroczystej galarety. Pani Anna Głowacz świadomie lub nie potrafi wysyłać tę energię przeciw ludziom. Mielismy nieprzyjmność być zaatakowani przez nią tą formą energii.

  Katara · 20 września, 2021 o 7:54 pm

  Czy można prosić o sprawdzenie książek Carlosa Castanedy?

Agnieszka · 21 maja, 2021 o 3:05 pm

Cześć, a czy możecie sprawdzić inne książki ?
Np Igora Witkowskiego , Artura Lalaka, albo Rauni Kilde ?
Co do książek Harry Potter zawsze miałam wątpliwość.
Czy do kanałów yt też macie takie odczucia?
Pzdr

  Ania Mart · 21 maja, 2021 o 3:33 pm

  Agnieszko, sprawdzamy gdy pokazuje nam sie, że jakiś byt wchodzi przez jakąś książkę, wtedy sprawdzamy, co to za książka. Nie zawsze intencją byta jest to, by przez ksiazke wchodzić.

   Aia isk · 22 maja, 2021 o 1:10 am

   Ania, sprawdzasz książki w momencie kiedy ktoś Ci mówi o jakieś, że coś po przeczytaniu się zaczęło dziać? Tzn komuś zaczęło dziać się coś dziwnego i doszliscie, ze to przez książkę?
   Bo zastanawiam się na ksiazkami z przekazem plejadian.

    Ania Mart · 22 maja, 2021 o 8:20 am

    Poniekąd tak. Albo jak widzimy jakiegoś byta to sprawdzamy, jak wchodzi do domu i wtedy jest to przedmiot, kontrakt z daną duszą albo ksiażka. Jak książka to szukamy jaką ktoś kupił, albo staram się wyczytać to z energii tej istoty. Wtedy na przykład pojawia mi się okładka ksiażki.

  ewa · 6 czerwca, 2021 o 8:44 pm

  Artur Lalak na 100%. Igor Witkowski taki polityk i ekonomista dobry. Nie potzrebnie wydał tyle ksiazek Instrukcji Przebudzenia…Pierwsze byly ok, ale od 7 juz sie nie daje czytac.

Agnieszka · 21 maja, 2021 o 3:19 pm

Czy można sprawdzić inne książki również?
Np Igora Witkowskiego, Artura Lalaka,czy Rauni Kilde ?

  Beti · 8 czerwca, 2021 o 9:15 pm

  Cześć!
  Interesują mnie takie osoby jak :
  Jarek Bzoma ze swoją metoda świadomego śnienia
  Diagnostyka Karmy Łazariewa

  I Ramtha ( tzw. biała księga)
  Co z nimi ?
  Serdeczności,
  Beti

Waldemar · 24 maja, 2021 o 9:33 am

Wiem, że bioenergoterapeuta, który robił mi 4 zabiegi chirurgi kwantowej, uczył się u Leszka Żądło.
Czy też może być niebezpieczny, jako uczeń Leszka Żądło ?
Kseruje kolorowe wizje aniołków z jakiejś książki i rozdaję je swoim klientom.
Dwa ksera aniołków od niego wiszą jeszcze u mnie na ścianie w przedpokoju.
Wcześniej miałem ich od niego osiem w mieszkaniu, ale je podarłem i wyrzuciłem do śmieci, gdy mnie zdenerwował.

  Ania Mart · 24 maja, 2021 o 9:36 am

  Anioły na ścianach mogą być niebezpieczne, bo dajesz sygnał dla duszy by ufała takim istotom i wiele potrafi to wykorzystać, gdy np. podczas snu pojawią się pod postacią aniołów i zaproponują Ci „opiekę”. Mieliśmy już takie sytuacje, że albo gady się zjawiały pod postacią aniołów i zawierały kontrakt z duszą, albo aniołowie z matrixa (od szatana) i też ofiarowały swoją „ochronę”, którą osoba odczuwała bardzo negatywnie.

Waldemar · 24 maja, 2021 o 9:50 am

Już je zdjąłem i za chwilę pójdę i wyrzucę je do śmietnika.
Dziękuję.

Agnieszka · 25 maja, 2021 o 10:17 pm

Jest taka książka „Jasne światło w ciemnym tunelu ”
autorstwa Rauni Kilde. Jest wiele wywiadów na Youtube wciąż dostępnych z autorką książki . Błagam, czy możesz Ania sprawdzić co takiego jest w energetyce książki, że po jej przeczytaniu ludzie są atakowani w realnym świecie? Książka generalnie jest niesamowita i gdyby każdy ją przeczytał, świat dziś byłby bardziej świadomy. Dziękuję bardzo

Nicole · 6 czerwca, 2021 o 9:33 pm

Witam i prosze o odpowiedz! Uzywam kart Doreen Virtue i mam jej jedna ksiazke, czy nalezy sie pozbyc tych przedmiotow? Jakie karty ezoteryczne polecacie, ktore nie sa portalem? Dziekuje!

  Ania Mart · 7 czerwca, 2021 o 9:41 am

  My nie mówimy, co należy, ale które książki dają realne zagrożenie dla osób, które je sprowadziły do domu. Nie polecamy żadnych kart, jedynie rozwój czakry 3 oka i kontakt bezpośredni ze Stwórcą.

Ryszard · 14 czerwca, 2021 o 6:56 pm

Dzień dobry,
A jak wygląda sprawa z książkami w formie pdf oraz w kindle? Skasować?
Dziękuję.

  Ania Mart · 14 czerwca, 2021 o 10:04 pm

  Tzn. mieliśmy ostatnio sytuację, że plik muzyczny na dysku komputera pozwalał bytowi na wchodzenie do domu. Zatem pewnie ksiązki na naszym dysku działać mogą podobnie. Wyjątkiem są ksiażki, które otwieramy na innym dysku, na serwerze i po przeczytaniu zamykamy stronę.

Iwona · 19 sierpnia, 2021 o 7:11 am

Proszę o sprawdzenie książek:
1. „Wędrówka dusz”
2. „Przeznaczenie dusz” – obie Michaela Newtona-
bardzo popularne pozycje w procesie „bycia bardziej świadomym” .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *