Bardzo wiele chorób ma swoje podłoże w ubytkach energii. Właściwie to każdą chorobę zalecałabym sprawdzić pod względem energetycznym, niemniej jednak te choroby należy sprawdzić w pierwszej kolejności, gdyż ich przyczyna najczęściej jest o podłożu energetycznym, a objawy fizyczne świadczą o utracie energii. Oto te choroby: 

 • Schizofrenia 
 • Depresja, myśli samobójcze
 • Alkoholizm 
 • Choroby krążenia, choroby serca, zawały 
 • Pogarszający się wzrok 
 • Bardzo silne bóle głowy, wylewy, epilepsja (padaczka) 
 • Nowotwory i nowotwory krwi 
 • Silne alergie 
 • Autyzm
 • Lunatykowanie 
 • Problemy z nadwagą 
 • Problemy z tarczycą
 • Swędzenie ciała 
 • Poronienia / bezpłodność bez wyraźnej przyczyny
 • Astma

Oczywiście, jeśli interesuje Cię, dlaczego powyższe choroby mogą mieć podłoże energetyczne, napisz pytanie w komentarzu. 

Dołącz do specjalniej grupy na faceboooku, by dowiedzieć się znacznie więcej w tym temacie.

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

21 Komentarzy

Mirosław · 21 maja, 2021 o 9:28 am

Mój chrześniak jest autystyczny, jest agresywny. Jego matka bardzo emocjonalnie reaguje na jego zachowania. Mam wrażenie że on ją niszczy psychicznie .Czy taki jest cel tej choroby ?

  Ania Mart · 21 maja, 2021 o 10:09 am

  Dzieci rodzą się już z kontraktami, część ma podczepienia, a część nawet byta w sobie. Można być opętanym już od urodzenia i takie dzieci widzieliśmy. Często byt siedział w nich i zmieniał ich zachowanie, charakter. To nie była jedna osobowość ale dwie w jednym ciele. Ludzka dusza i świadomość byta, bardzo często tzn. piekielnego.

Dominika · 29 maja, 2021 o 9:27 pm

Chłopiec, do 3 roku życia radosne słoneczko. Potem przychodzi choroba – padaczka. Niewiadomego pochodzenia. Dziecko robi się raz apatyczne raz wybucha złością. Zmiana ogromna. Rozwój mocno przyhamowany. Od kilku lat leczony, wybuchy agresji kilka razy dziennie. Pomiędzy wybuchami empatyczny delikatny. Czy … coś może być na rzeczy?

  Ania Mart · 29 maja, 2021 o 9:29 pm

  Takie rzeczy, jak padaczka, a także i np. autyzm mogą się dziać, gdy po jakieś formie szczepionki, ciało subtelne jest zamroczone i pozwala to bytowi na opętanie najpierw ciała subtelnego, a później atakuje np. ciało fizyczne, co przejawia się padaczką np. w chwili próby wtargnięcia w ciało.

   Dominika · 29 maja, 2021 o 9:52 pm

   Dziękuję bardzo za odpowiedź. Hmm, trochę to wiążemy ze szczepieniem, choć ostatnią szczepionkę przyjął w wieku 14 miesięcy… Czy to zatem możliwe, by objawiło się chorobą po upływie prawie 2 lat od szczepienia?
   Ataki padaczki mają miejsce w okolicach pełni księżyca, czy to też może mieć jakieś uzasadnienie związane z pasożytniczymi bytami?

    Ania Mart · 29 maja, 2021 o 11:25 pm

    Tak to możliwe, chodź nie wiem jaki związek padaczka może mieć z pełnią. Mogę spytać Zródła o związek.

     Dominika · 30 maja, 2021 o 6:08 am

     Byłabym wdzięczna.

     Ania Mart · 31 maja, 2021 o 9:08 pm

     Pytaliśmy się Stwórcy jaki ma związek padaczka z pełnią. Odpowiedział, że sama padaczka jest już sygnałem aktywności bytów, ale pełnia jest powiązana z rytuałami i ich zdecydowanie większą aktywnością, czym świadomie lub nie zdradzają się, że jakaś forma inteligencji tym steruje.

Tomasz · 31 maja, 2021 o 10:59 pm

Witam mam pewną sprawę do Pani ale trochę się krępuje nie wiem jak to napisać mógł bym jakiś bardziej prywatny kontakt do Pani ??

Monika · 6 czerwca, 2021 o 6:54 pm

Witam pani Aniu,
Chciałabym zapytać o chorobę która nie została wymieniona ,mam tu na myśli uporczywy trądzik który przy użyciu wielu metod leczniczych od 25 lat nie zanikł i odbiera radość życia.
Będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedź 🙏

  Ania Mart · 7 czerwca, 2021 o 9:40 am

  To trzebaby było zbadać indywidualnie skąd ten problem.

Elka · 22 sierpnia, 2021 o 6:44 am

Witam Pani Aniu
Mam problem z otyłością , dojadaniem , objadaniem tak jakbym nie miała prawa zarządzania sobą. Gdy mam czasami taką większą siłę i jem mniej ,lepiej bardziej wartościowo, czy stosuję jakąś dietę nie przynosi to pożądanego skutku i tracę siłę i kontrolę, tak jakby mi coś podpowiadało że mam se dać spokój. Teraz gdy staram się myśleć o sobie pozytywnie i być zadowoloną ze swojego ciała, kochać je czuję się trochę lepiej ale takie dziwne ataki się powtarzają. Czy to też jest jakaś umowa? Jak pracowac nad tym?

  Ania Mart · 22 sierpnia, 2021 o 10:54 pm

  Utrata energii częśto prowadzi do tego, że człowiek próbuje zrekompensować sobie braki energii, ale jedzenie to nie to samo co energia. Dodatkowo też spotykaliśmy się z tym, ze depresja powodowana przez byty sprawia, że wiele osób je, by nie odczuwać smutku.

ola · 28 sierpnia, 2021 o 4:17 pm

Dzien dobry. Moj syn 5 lat. nie szczepiony, nie chrzczony. 10 miesiecy temu urodzil sie nasz drugi syn. Pierwszy mam baaaardzo duzo energii, nie chce tutaj mowic o ADHD bo to tylko etykietka, ale dni sa bardzo meczace. Syn nie slucha, slyszy ale nie slucha. Ma bardzo silna wole. jego zachowanie zmienilo sie kiedy zamieszkalismy u teściowej, ‘niepraktykujacej’ katoliczki. w domu jest mnostwo obrazkow, krzyzykow, posażków itp. Kiedys nawet co jakis czas ni stad ni z owad dzwonezki w salonie sie ruszaly. przestaly kiedy wprowadzilam sie do domu. Czy nadpobudliwe zachowanie syna moze miec jakis zwiazek z domem? czy bylaby mozliwosc kontaktu ze mna? dziekuje bardzo

Błażej · 1 września, 2021 o 10:42 am

Witam, mam skłonności do otyłości i objadania, w chwili obecnej ważę 130 kg, nie uważam sięjednak za jakiegoś grubasa, wyglądam na otyłego, ale mam z tym powiedzmy jeszcze luz. Od zawsze mam te skłonności, chciałbym się dowiedzieć czy to ma podłoże energetyczne. Jak to zrobić?

mak · 17 września, 2021 o 6:12 pm

witam. mam problem z alkoholem po którym jestem agresywny. którejś nocy obudziłem się na kacu i słyszałem rozmowę 2 bytów. kłóciły się który ma pierwszy wejść we mnie. nie zapomnę tego do końca życia. co nie uchroniło mnie przed dalszym piciem. jak można to sprawdzić????

  Ania Mart · 17 września, 2021 o 6:15 pm

  Napisz do nas maila w tej sprawie. Należy sprawdzić jak te byty wchodzą do Twojej przestrzeni, czy tylko zaprasza ich Twój stan upojenia alkoholowego, czy też w domu masz jakieś inne przedmioty przez które wchodzą.

Beata · 18 września, 2021 o 8:50 pm

Swedzenie ciala ? splot sloneczny i szyja .Moze to tylko tiki nerwowe?

karolina · 10 października, 2021 o 8:43 am

Dzień dobry .
cierpię na schizofrenie moment w którym uaktywniła sie energia negatywna był wtedy gdy zakochalam sie w mezczyźnie coś wtedy musiałam sciagnac na siebie

  Ania Mart · 11 października, 2021 o 9:06 am

  By doszło do opetania, czyli wtargniecia do umysłu, osoba musi wyrazić na to zgode w jakiś sposób. Na przykład, gdy osoba modli się do obrazu „Jezu ufam tobie” z którego wchodzi na ogół byt w kapturze, gdy zaprasza go do siebie, oddaje mu ciało i umysł najczęściej doprowadza do opętania. Podobnie może działać stan zakochania w kimś, kto ma przy sobie byta wtedy osoba dopuszcza do umysłu nie tylko osobę, ale i jej byta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *