Bardzo wiele chorób ma swoje podłoże w ubytkach energii. Właściwie to każdą chorobę zalecałabym sprawdzić pod względem energetycznym, niemniej jednak te choroby należy sprawdzić w pierwszej kolejności, gdyż ich przyczyna najczęściej jest o podłożu energetycznym, a objawy fizyczne świadczą o utracie energii. Oto te choroby: 

 • Schizofrenia 
 • Depresja, myśli samobójcze
 • Alkoholizm 
 • Choroby krążenia, choroby serca, zawały 
 • Pogarszający się wzrok 
 • Bardzo silne bóle głowy, wylewy, epilepsja (padaczka) 
 • Nowotwory i nowotwory krwi 
 • Alergie 
 • Łuszczyca, egzema i inne choroby skóry
 • „Syndrom niespokojnych nóg”
 • Autyzm
 • Lunatykowanie 
 • Problemy z nadwagą 
 • Problemy z tarczycą
 • Swędzenie ciała 
 • Poronienia / bezpłodność bez wyraźnej przyczyny
 • Astma

Oczywiście, jeśli interesuje Cię, dlaczego powyższe choroby mogą mieć podłoże energetyczne, napisz pytanie w komentarzu. 

Dołącz do specjalniej grupy na faceboooku, by dowiedzieć się znacznie więcej w tym temacie.


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

59 Komentarzy

Mirosław · 21 maja, 2021 o 9:28 am

Mój chrześniak jest autystyczny, jest agresywny. Jego matka bardzo emocjonalnie reaguje na jego zachowania. Mam wrażenie że on ją niszczy psychicznie .Czy taki jest cel tej choroby ?

  Ania Mart · 21 maja, 2021 o 10:09 am

  Dzieci rodzą się już z kontraktami, część ma podczepienia, a część nawet byta w sobie. Można być opętanym już od urodzenia i takie dzieci widzieliśmy. Często byt siedział w nich i zmieniał ich zachowanie, charakter. To nie była jedna osobowość ale dwie w jednym ciele. Ludzka dusza i świadomość byta, bardzo często tzn. piekielnego.

Dominika · 29 maja, 2021 o 9:27 pm

Chłopiec, do 3 roku życia radosne słoneczko. Potem przychodzi choroba – padaczka. Niewiadomego pochodzenia. Dziecko robi się raz apatyczne raz wybucha złością. Zmiana ogromna. Rozwój mocno przyhamowany. Od kilku lat leczony, wybuchy agresji kilka razy dziennie. Pomiędzy wybuchami empatyczny delikatny. Czy … coś może być na rzeczy?

  Ania Mart · 29 maja, 2021 o 9:29 pm

  Takie rzeczy, jak padaczka, a także i np. autyzm mogą się dziać, gdy po jakieś formie szczepionki, ciało subtelne jest zamroczone i pozwala to bytowi na opętanie najpierw ciała subtelnego, a później atakuje np. ciało fizyczne, co przejawia się padaczką np. w chwili próby wtargnięcia w ciało.

   Dominika · 29 maja, 2021 o 9:52 pm

   Dziękuję bardzo za odpowiedź. Hmm, trochę to wiążemy ze szczepieniem, choć ostatnią szczepionkę przyjął w wieku 14 miesięcy… Czy to zatem możliwe, by objawiło się chorobą po upływie prawie 2 lat od szczepienia?
   Ataki padaczki mają miejsce w okolicach pełni księżyca, czy to też może mieć jakieś uzasadnienie związane z pasożytniczymi bytami?

    Ania Mart · 29 maja, 2021 o 11:25 pm

    Tak to możliwe, chodź nie wiem jaki związek padaczka może mieć z pełnią. Mogę spytać Zródła o związek.

     Dominika · 30 maja, 2021 o 6:08 am

     Byłabym wdzięczna.

     Ania Mart · 31 maja, 2021 o 9:08 pm

     Pytaliśmy się Stwórcy jaki ma związek padaczka z pełnią. Odpowiedział, że sama padaczka jest już sygnałem aktywności bytów, ale pełnia jest powiązana z rytuałami i ich zdecydowanie większą aktywnością, czym świadomie lub nie zdradzają się, że jakaś forma inteligencji tym steruje.

    Gosia · 21 lutego, 2022 o 10:06 pm

    Pełnia uaktywnia obecność pasożytów, które wtedy właśnie się mnożą. Zapostrza też choroby bakteryjne jak borelioza. Proszę dziecko porządnie odrobaczyć i nie przejmować się, że w badaniu kalu nic nie wyszło. Polecam też dr Ozimka i jego wiedzę na ten temat. Śpimy teraz z pieskami, kotami, a o pasożytach cisza. Pozdrawiam

   Marta · 2 listopada, 2021 o 10:29 pm

   Dziecko naczyniak na buzi pojawił się kilka dni po urodzeniu teraz ma 2 latka i powoli znika. Myślę, że dziecko jest „krysztalowe” czy może miec to związek i jak można się pozbyć tego naczyniaka 🙁

Tomasz · 31 maja, 2021 o 10:59 pm

Witam mam pewną sprawę do Pani ale trochę się krępuje nie wiem jak to napisać mógł bym jakiś bardziej prywatny kontakt do Pani ??

  Bielactwo · 7 maja, 2022 o 6:35 am

  Dzień dobry chaciałam się zapytać skąd umnie jest choroba bielactwo nikt w rodzinie nie choruje

   Ania Mart · 7 maja, 2022 o 9:01 am

   Raz sprawdzaliśmy u chorej osoby na bielactwo, to choroba wzieła się od ciała subtelnego, było poddawane różnym formom energii na skórę i to przeniosło się na ciało fizyczne.

Monika · 6 czerwca, 2021 o 6:54 pm

Witam pani Aniu,
Chciałabym zapytać o chorobę która nie została wymieniona ,mam tu na myśli uporczywy trądzik który przy użyciu wielu metod leczniczych od 25 lat nie zanikł i odbiera radość życia.
Będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedź 🙏

  Ania Mart · 7 czerwca, 2021 o 9:40 am

  To trzebaby było zbadać indywidualnie skąd ten problem.

Elka · 22 sierpnia, 2021 o 6:44 am

Witam Pani Aniu
Mam problem z otyłością , dojadaniem , objadaniem tak jakbym nie miała prawa zarządzania sobą. Gdy mam czasami taką większą siłę i jem mniej ,lepiej bardziej wartościowo, czy stosuję jakąś dietę nie przynosi to pożądanego skutku i tracę siłę i kontrolę, tak jakby mi coś podpowiadało że mam se dać spokój. Teraz gdy staram się myśleć o sobie pozytywnie i być zadowoloną ze swojego ciała, kochać je czuję się trochę lepiej ale takie dziwne ataki się powtarzają. Czy to też jest jakaś umowa? Jak pracowac nad tym?

  Ania Mart · 22 sierpnia, 2021 o 10:54 pm

  Utrata energii częśto prowadzi do tego, że człowiek próbuje zrekompensować sobie braki energii, ale jedzenie to nie to samo co energia. Dodatkowo też spotykaliśmy się z tym, ze depresja powodowana przez byty sprawia, że wiele osób je, by nie odczuwać smutku.

ola · 28 sierpnia, 2021 o 4:17 pm

Dzien dobry. Moj syn 5 lat. nie szczepiony, nie chrzczony. 10 miesiecy temu urodzil sie nasz drugi syn. Pierwszy mam baaaardzo duzo energii, nie chce tutaj mowic o ADHD bo to tylko etykietka, ale dni sa bardzo meczace. Syn nie slucha, slyszy ale nie slucha. Ma bardzo silna wole. jego zachowanie zmienilo sie kiedy zamieszkalismy u teściowej, ‘niepraktykujacej’ katoliczki. w domu jest mnostwo obrazkow, krzyzykow, posażków itp. Kiedys nawet co jakis czas ni stad ni z owad dzwonezki w salonie sie ruszaly. przestaly kiedy wprowadzilam sie do domu. Czy nadpobudliwe zachowanie syna moze miec jakis zwiazek z domem? czy bylaby mozliwosc kontaktu ze mna? dziekuje bardzo

Błażej · 1 września, 2021 o 10:42 am

Witam, mam skłonności do otyłości i objadania, w chwili obecnej ważę 130 kg, nie uważam sięjednak za jakiegoś grubasa, wyglądam na otyłego, ale mam z tym powiedzmy jeszcze luz. Od zawsze mam te skłonności, chciałbym się dowiedzieć czy to ma podłoże energetyczne. Jak to zrobić?

mak · 17 września, 2021 o 6:12 pm

witam. mam problem z alkoholem po którym jestem agresywny. którejś nocy obudziłem się na kacu i słyszałem rozmowę 2 bytów. kłóciły się który ma pierwszy wejść we mnie. nie zapomnę tego do końca życia. co nie uchroniło mnie przed dalszym piciem. jak można to sprawdzić????

  Ania Mart · 17 września, 2021 o 6:15 pm

  Napisz do nas maila w tej sprawie. Należy sprawdzić jak te byty wchodzą do Twojej przestrzeni, czy tylko zaprasza ich Twój stan upojenia alkoholowego, czy też w domu masz jakieś inne przedmioty przez które wchodzą.

Beata · 18 września, 2021 o 8:50 pm

Swedzenie ciala ? splot sloneczny i szyja .Moze to tylko tiki nerwowe?

karolina · 10 października, 2021 o 8:43 am

Dzień dobry .
cierpię na schizofrenie moment w którym uaktywniła sie energia negatywna był wtedy gdy zakochalam sie w mezczyźnie coś wtedy musiałam sciagnac na siebie

  Ania Mart · 11 października, 2021 o 9:06 am

  By doszło do opetania, czyli wtargniecia do umysłu, osoba musi wyrazić na to zgode w jakiś sposób. Na przykład, gdy osoba modli się do obrazu „Jezu ufam tobie” z którego wchodzi na ogół byt w kapturze, gdy zaprasza go do siebie, oddaje mu ciało i umysł najczęściej doprowadza do opętania. Podobnie może działać stan zakochania w kimś, kto ma przy sobie byta wtedy osoba dopuszcza do umysłu nie tylko osobę, ale i jej byta.

   karolina · 18 października, 2021 o 5:49 pm

   Nie jestem osobą wierzącą. Moment w którym powraca schizofrenia jest to wtedy gdy pnę się ku górze. medytuję i wibracje rosną ale za chwile coś sprowadza mnie na dno tak żebym zrównała sie z ziemią.przeczytałam ze schizofrenia to ochrona przed czarną magia.,, Schizofrenia chroni go przed czymś bardzo stresującym dla niego. Gdyby zobaczył świat taki jakim jest przed rozwiązaniem konfliktu, to prawdopodobnie doświadczyłby silnego stresu. Schizofrenia powoduje celowe nie dostrzeganie czegoś i jest to ochrona dla organizmu.”

Kasia · 25 listopada, 2021 o 9:30 pm

Jakie mogą być przyczyny astmy?

  Ania Mart · 25 listopada, 2021 o 9:34 pm

  Energie zebranie w domu z przedmiotów lub od bytów utrudniaja oddychanie, w tym moga przyczyniac sie do astmy.

Jarek · 15 grudnia, 2021 o 6:45 pm

Witam. Pani Aniu, Depresja i myśli samobójcze, czasem bardzo natarczywe. Jak temu zaradzić?

  Ania Mart · 15 grudnia, 2021 o 6:48 pm

  Trzeba sprawdzić ciało subtelne co sie z nim dzieje. Bo takie mysli czesto pochodzą z ciała subtelnego, które jest w beznadziejnej sytuacji, często dręczone a to sie przenosi na dusze i ciało fizyczne. Czasami byty zaplanowały dla kogos śmierć samobójczą i do tego nakłaniają i tak ustawiają życie, by człowiek się poddał i to zrobił.

   Jarek · 15 grudnia, 2021 o 6:56 pm

   Co by trzeba było zrobić, aby sprawdzić ciało subtelne i sobie pomóc ?

    Ania Mart · 22 grudnia, 2021 o 7:41 am

    chyba najprościej sesje wykonać. Bo przy dużych obciążeniach przez byty, trudno to zrobić samemu, nauczyć się medytacji.

     Jarek · 24 grudnia, 2021 o 4:18 pm

     Naprawdę chciałbym się poddać sesji. Według Waszych instrukcji pozbyłem się wszystkich przedmiotów religijnych, rytualnych. Jakie jeszcze warunki muszę spełnić, aby doszło do sesji?

     Ania Mart · 24 grudnia, 2021 o 11:48 pm

     Napisz Jarku wiadomość prywatną na adres: ania.mart07@gmail.com

   Karolina · 5 marca, 2022 o 1:23 pm

   Czy moglaby Pani pomóc w wyleczeniu się z depresji?

    Ania Mart · 27 kwietnia, 2022 o 10:57 pm

    Depresja wynika z ubytków energii. Czujesz się gorzej, gdy ktoś lub coś kradnie Ci energię. Musisz dowiedzieć się, co Ci kradnie energię, na jakim poziomie.

Pawel · 6 stycznia, 2022 o 4:52 pm

Jak to jest z pogarszajacym sie wzrokiem ? Czym to jest spowodowane i czy można w jakiś sposób odwrócić ten proces ?

  Ania Mart · 6 stycznia, 2022 o 6:04 pm

  Jest bardzo wiele przyczyn. Jedna z najczęstszych to zabiegi bioenergoterapii i reiki, gdzie byty umieszczają nad głową kulę energii w formie sztucznego światła i to światło ma bardzo negatywne właściwości na mózg, oczy i nie tylko.

Małgosia · 13 stycznia, 2022 o 8:04 pm

Czy można wykonać sesje osobie bez jej wiedzy? Np.Bardzo choruje,

  Ania Mart · 14 stycznia, 2022 o 12:36 pm

  Jesli nie jest mocno religijna, nie używa przedmiotów typu różaniec, to tak. Jeśli jest mocno religijna, to sesja bez woli i świadomości ciała fizycznego nie ma większego sensu.

  Lusia · 18 kwietnia, 2022 o 7:51 pm

  A jąkanie, czy to może pochodzić od jakiś bytów które sprawiają wrażenie ściskania gardła i klatki piersiowej ?

Des · 16 stycznia, 2022 o 8:45 pm

A co może być powodem bezpłodności? Z medycznego punktu widzenia jest wszystko ok.

  Ania Mart · 17 stycznia, 2022 o 11:56 am

  Na przykład energia łóżka, która blokuje rozwój płodu. Ewentualnie stres od ciała subtelnego, gdzie stres też ma wpływ na bezpłodność.

Pytanie · 16 lutego, 2022 o 3:11 pm

A swędzenie skóry? Wyskakujące czerwone kropki ? Sucha skóra na ramionach ? Skąd może to pochodzić ? Co może oznaczać pod względem energetycznym ?

  Ania Mart · 28 kwietnia, 2022 o 6:05 pm

  To od ciała subtelnego, co byty robią z ciałem subtelnym przenosi się na ciało fizyczne.

Obramowany · 6 kwietnia, 2022 o 10:31 pm

Czy autyzm można wyleczyć?

Andrzej · 10 kwietnia, 2022 o 10:34 am

Ja miewałem myśli samobójcze, ale nauczyłem się to omijać i nie myśleć o tym i zarazem oczyszczać po takich myślach i postanowiłem sobie aby o tym nie myśleć i nie zaniżać się energetycznie

Zwo · 4 maja, 2022 o 9:28 pm

Jak zachowywac się w momencie uczucia ścisku w klatce piersiowej ? Czy to forma ataku bytow ?
Co z piskami w uszach Czy to również związane z energia czy podloze medyczne?

  Ania Mart · 5 maja, 2022 o 11:05 am

  Poprosić Źródło słowami Twórco Miłości o pomoc. To jest albo atak na czakrę splotu słonecznego albo na serce. Przeszukaj przedmioty w swoim domu. Takie ataki najczęściej są z przedmiotów, najczęściej ezoterycznych.

  Angelika · 9 maja, 2022 o 12:57 pm

  Czy opożniony rozwój mowy u 3 letniej dziewczynki jest spowodowany przez byty?

   Ania Mart · 12 maja, 2022 o 3:57 pm

   Może być, wszystko zależy od tego co się dzieje z dzieckiem jego ciałem subtelnym i duszą. Czy nie ma np. energii umieszczonej w mózgu, któa może blokować jej mowę.

Tomasz · 8 maja, 2022 o 4:56 pm

Witam Pani Anno, chciałem zadać pytanie z czym mogą mieć związek tiki mające miejsce praktycznie w całej lewej części ciała, różne natężenie i miejsce występowania w różnych momentach w życiu. Mam wrażenie jakby miały na celu osłabiać mnie fizycznie bo bardzo to czynią. Pozdrawiam

  Ania Mart · 12 maja, 2022 o 3:55 pm

  Z ciałem subtelnym, to co robią z Twoim ciałem subtelnym przenosi się do ciała fizycznego.

Joasia · 12 maja, 2022 o 9:43 am

Dzień dobry, miewam rzuty silnej alergii. Jeśli znajduję się w pomieszczeniu gdzie jest dużo kurzu, alergia czyli katar, swędzenie oczu, kaszel w ciagu dosłownie chwili zamienia się w chorobę z żółtym katarem, silnym kaszlem, bólem gardła. Jakie mogą być tego głębsze przyczyny i jak sobie z tym poradzić? Pozdrawiam

  Ania Mart · 12 maja, 2022 o 4:05 pm

  Na ogół ciało fizyczne, gdy nie ma energii, bo jest mu kradzione, może mieć dużo alergii, ponieważ wtedy organizm sobie nie radzi z alergenami. Powinnaś przeszukać blog i kanał na yt i sprawdzić czy masz przedmioty w domu, które mogą dawać wejście bytom, które mogą kraść Ci energię.

Nora · 22 lutego, 2024 o 7:19 pm

Czy ADHD ma podłoże energetyczne? Z czego może wynikać?

  Ania Mart · 3 marca, 2024 o 12:44 pm

  Może mieć, ale także np. grzyb w organizmie, którego związki mogą zatruwać mózg i powodować różne dolegliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *