Ostatnio podczas diagnozy dla dziecka mieliśmy przypadek taki, że podczas sprawdzenia nawiedzonych przedmiotów pokazała się ściana-portal w formie czarnej ściany. 
Opisaliśmy diagnozę ojcu dziecka i ten opisał sytuację, że jako dziecko poprosił swojego ojca, który miał talent artystyczny, by namalował mu smoka na ścianie (smoki to wizerunek istot demonicznych). który po latach został starty i zamalowany. 
Cztery lata temu ojciec przyznał, że zaczęły się u niego pisku w uszach z chwilą, gdy zmarła jego matka. Spytałem, czy po śmierci mamy odziedziczył jakąś nieruchomość. Okazało się, że odziedziczył połowę domu w którym na ścianie był wcześniej namalowany smok i od tego momentu, byt zaczął pobierać z ojca energię. 
W polskim prawie jest taki zapis, że z chwilą śmierci rodzica automatycznie dziedziczymy po nim majątek, chyba że w testamencie było postanowione inaczej. W momencie, gdy ktoś staje się automatycznie właścicielem nieruchomości, byt zgłasza się po energię danej osoby. Takich sytuacji, gdzie zdrowie pogarsza się u osoby, która straciła bliską osobę, ale odziedziczyła po niej majątek mamy dziesiątki. Żadna z tych osób nie ma świadomości, dlaczego tak się dzieje. 

Nawiedzony dom lub nawiedzona ziemia – jak częsty jest to problem?
Problem nawiedzonej ziemi jest stosunkowo rzadki, gdy my sprawdzamy domy lub ewentualnie mieszkania. Jednakże kilka razy problem stanowiły istoty, które były na posesji lub nawet w mieszkaniu, ponieważ w gruncie były jakieś artefakty np. pochodzące ze świątyń, które dawały bytowi (według niego) prawo do przebywania w domu i czerpania z ludzi energii. Tak było w przypadku kilku domów i kilku mieszkań. W przypadku mieszkań było tak, że byt miał wstęp do każdego mieszkania na danym gruncie. 


Nawiedzone domy i mieszkania
Oczywiście tutaj głównie rozważam nawiedzone domy, które mają praktycznie nieusuwalne elementy np. zamurowane w fundamentach przedmioty religijne lub cały projekt domu, gdzie istota demoniczna dołożyła do projektu swoje pomysły i w ten sposób nie tylko przeniosła energię na projekt, ale także rości sobie prawo do przebywania w danym domu lub przy właścicielu domu. 

W takim przypadku to nowe domy budowane dzisiaj połowa z nich (około 50%) miała jakieś energie, których nie dało się usunąć, bo np. problemem była cała bryła domu, czyli projekt domu.
Sprawdzaliśmy także raz dom, który miał przynajmniej kilka lat, a projekt łazienki był wykonany z gazety i ten właśnie projekt łazienki (z łukami od podłogi do sufitu) miał energię bytu i byt dosłownie stał pomiędzy tymi łukami, a rogi, które miał na głowie przypominały kształt tych łuków. Osoba, która się do nas zgłosiła mówiła, że najbardziej czuje złą energię właśnie w tej łazience. 


Natomiast, gdy chodzi o mieszkania w Polsce, to problem z silnymi energiami w domu jest jeszcze poważniejszy, bo często nawet 70% mieszkań w których już ktoś mieszkał ma silne energie. 
Ostatnio podczas szkolenia z medytacji rozmawialiśmy z osobą, która opowiadała, że w wynajmowanym mieszkaniu mieli takie manifestacje, że klucze do samochodu znikały dosłownie, gdy się tylko odwrócili i znajdowały się dopiero po 2 tygodniach dosłownie w tym samym miejscu, gdzie zostały położone. Jak sprawdziliśmy później to mieszkanie, to okazało się, zwykłe elementy wyposażenia tego domu, jak półki były silnie skażone energiami bytu. 
W przypadku starszych domów, gdzie ludzie religijni mieli w zwyczaju na ogół zamurowywanie w fundamentach czy podłodze przedmiotów religijnych, problem może być jeszcze większy, ponieważ te zwyczaje dawniej były dosyć powszechne, szczególnie na wsiach. 
Kiedyś trafiła do nas mama, która mieszkała z córką w takim właśnie wiejskim, jedynie kilkuletnim domu, gdzie w podłogach zamurowano (dla ochrony) przedmioty religijne. Córka kilkuletnia w ogóle nie chodziła i nie jadła samodzielnie, a matka z czasem była coraz bardziej opętana, bo zwracała się o pomoc do różnych osób ściągając na siebie coraz więcej energii.


Była też inna osoba mieszkająca za granicą, gdzie w domu były tak silne manifestacje, że byt potrafił wyrzucać książki z półek. Gdy sprawdziliśmy w medytacji, co jest powodem takich manifestacji, to pokazał się krzyż zamurowany w podłodze na środku pokoju. 


Warto sprawdzić dom czy nieruchomość przed zakupem, ponieważ raz nabyta nieruchomość sprawia, że jeśli jest jakaś istota na niej, to będzie z właściciela czerpać energię tak długo, jak pozostanie jej właścicielem, a nie rzadko będzie blokował ewentualną sprzedaż nieruchomości. 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *