Pisałem już o tym wielokrotnie, ale wiem, że duża część osób nie wierzy w to, ignoruje lub lekceważy.  

Jest jedna frakcja demoniczna, która uwielbia rękodzieło a w szczególności biżuterię. Akurat draco dominują w Afryce. Zakładali dwie przynajmniej dominujące tam religie: islam i judaizm i większość osób z tamtego rejonu ma kontrakty z tą frakcją demoniczną. 

Osoby, które kupują biżuterię pochodzącą z tamtych rejonów muszą się liczyć z tym, że ta biżuteria będzie miała energię draco i te byty z tej biżuterii będą wchodzić, jak i atakować czy ustawiać biznes, finanse, karierę.  

Jedna z osób która bardzo dobrze prosperowała w sferze finansów i kariery zawodowej, tak napisała o biżuterii pochodzącej z tamtych regionów: 

“I teraz tak, te antyki jemeński i biżuteria od rodziny muzułańskiej przez 20 lat były w skrytce w banku, ale jak ją mi zamknęli jakieś 2-3 lata temu to przyniosłam wszystko do domu i wtedy wszystko co zbudowałam od nowa zaczęło się sypać. Dziś to czyściłam trochę i segregowałam i poziom mojego osłabienia fizycznego jest ogromny…”. 

Sprawdziliśmy tę biżuterię byt, który z niej wchodził pobierał z kobiety aż 40% energii i oczywiście doprowadził ją do problemów finansowych, utraty pracy i problemów ze zdrowiem. 

Czy jedynie biżuteria pochodząca z tamtych rejonów jest skażona?  

Oczywiście nie, ponieważ, gdy biżuteria uczestniczy chodź pośrednio w rytuale, np. jest wręczona pod choinkę kobiecie lub kobieta uda się w niej na święto zmarłych na cmentarz i zapali tam świece w intencji za zmarłych, byt najprawdopodobniej przejmie biżuterię, która będzie uczestniczyć w rytuale. Wtedy nawet biżuteria z Rossmana może mieć już energię draco. 

Najczęściej jest tak, co jest BARDZO WAŻNE, że kobiety, które mają i gromadzą duże ilości biżuterii, mają kontrakt z draco i ten byt może atakować wszystkie osoby, które są w zasięgu biżuterii! 

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

5 Komentarzy

Alex · 17 maja, 2022 o 10:37 am

Prosze Pana,

Czy to oznacza ze wszystkie prezenty ktore sie dostalo pod choinke sa uwazane za rytualne przedmioty i maja zla energie?

A jak z prezentami na imieniny, lub urodziny?

  Ania Mart · 17 maja, 2022 o 10:42 am

  Nie wiem, czy wszystkie. Sprawdzaliśmy raz przedmioty, które tylko były zapakowane pod choinkę, a jeszcze świat nie było i nie było nawet choinki, a już byt włożył we wszsytkie te prezenty energię. Przez długie lata te prezenty choinkowe mogą mieć energię (wlasność bytu), ale byt nie będzie z nich ingerował czy pobierał energii. Wszystko jednak do czasu np. gdy ktoś pozbywa się przedmiotów religijnych, byty mogą uruchomić swoje „zapasowe przedmioty”. Prezentów z imienin i urodzin nie sprawdzaliśmy, więc nie mamy pewności.

   Alex · 17 maja, 2022 o 10:54 am

   Ojej, no to mamy przed soba szprzatanie. Serdecznie Wam dziekuje za pomoc!

Alex · 17 maja, 2022 o 11:34 am

No to klops. Serdecznie Wam dziekuje za pomoc, choc nie jest to przyjemna niespodzianka. Bedzie teraz czego sie pozbywac.

Angelika · 18 maja, 2022 o 7:00 am

Dzień dobry.
Ja mam taką bransoletkę. Siostra bedąć na wakacjach w Afryce, kupiła mi ją na prezent. Jest szeroka i przedstawia słonie z trąba do góry. Czy musze się Jej pozbyć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *