sesja oczyszczająca

Wiele osób nie wie do końca czego powinni oczekiwać po sesji oczyszczającej i w jakim terminie powinni zobaczyć jakieś efekty. Otóż efekty powinny być, bardzo często już po kilku godzinach, a najdalej z rana na drugi dzień.  

U wielu osób można przeczytać, że sesje np. tzn. “hipnozy regresyjnej” powinny dać efekty w okresie około dwóch miesięcy. To nie prawda! Jeśli chodzi o samopoczucie, poziom energii, to zmiany można poczuć albo tego samego dnia, albo na drugi dzień z rana.  

Czasami się zdarza, że w dniu sesji, gdy ją przeprowadzimy, osoba jest wyczerpana i dopiero jak się wyśpi, z rana poczuje się lepiej.  

Jakie to uczucie, gdy byty odchodzą? 

Wielokrotnie czasami kilka razy w ciągu dnia, przychodzą jakieś byty, które odprawiamy. Gdy odchodzą, bardzo często odczuwam szczególnie z rana uczucie wdzięczności, pewnego rodzaju błogości. Gdy się pojawiają, odczuwam ból głowy, nudności, pogarsza się moje samopoczucie. Odczuwanie wdzięczności na co dzień, szczeólnie z rana, jest takim sygnałem, że wszystko zostało odprowadzone z Waszej przestrzeni.  

Czy można poczuć się gorzej po sesji? 

Tak, ale tylko w przypadku, gdy zostały w domu jakieś przedmioty przez które byty wchodzą i czerpią z Was energię, a Wy jesteście w trakcie ich usuwania. Wtedy byty zaczynają się mścić, atakują osobę, a ta zaczyna się czuć gorzej, często dużo gorzej niż jeszcze dzień wcześniej. Nie powinniście się wtedy tym przejmować tylko odszukać wszystkie przedmioty, które wskazaliśmy Wam w sesji i ich się pozbyć. Najlepiej wynieść daleko poza dom. Nie wyrzucać ich na osiedlu, ale np. 1 km od miejsca zamieszkania.  

Czy rzeczy zaczną się układać? 

Wiele rzeczy po sesji zacznie się układać, w szczególności sprawy finansowe. To obserwowaliśmy u osób, które zerwały kontrakty z bytami. Przykładowo jedna z osób, której pomogliśmy zerwać kontrakt w jednym miesiącu zatrudniła się u pracodawcy, który w tym samym miesiącu zbankrutował. W drugim miesiącu, gdy byt został już odprowadzony znalazł pracę w bardzo dobrze prosperującej firmie, otrzymał nowy samochód firmowy i dzisiaj – po 4 miesiącach jest już kierownikiem w tej firmie.  

Jakie inne efekty uboczne po otwarciu czakr? 

Po otwarciu czakr, w szczególności 3 oka i czakry korony (jeśli była ta czakra zablokowana) gdy pozostają w domu przedmioty z niskim energiami, możecie odczuwać ból głowy, czego wcześniej mogliście nie odczuwać. Otwarte czakry znacznie poprawiają intuicję, pozwalają łączyć się w medytacji ze Źródłem czy otrzymać wizje, także bardziej odczuwać szczęście i radość, ale także bardziej będziecie wyczuleni na niskie energie i najczęściej będzie Was bolała głowa w miejscu czakry korony i/lub 3 oka.  

Co, jeśli po sesji nadal źle się czujesz? 

Jeśli kilka dni po sesji wciąż źle się czujesz – napisz do nas. Sprawdzimy co się dzieje. Na pewno nie czekaj dwa miesiące na poprawę, bo poprawa powinna być niemal natychmiastowa, najdalej na drugi dzień, a gdy problemem pozostają przedmioty, to poprawa będzie, gdy wszystkie przedmioty z niskimi energiami zostaną usunięte z Twojej przestrzeni. 

Jakie inne problemy mogą się przytrafić, które utrudniają odczucie poprawy: 

 1. Książki o tematyce ezoterycznej.
 1. Przedmioty religijne (obrazy, krzyżyki, krzyże, medaliki, statuetki np. Buddy, świeczniki np. Menora) 
 1. Inne przedmioty z energiami demonicznymi – głównie chodzi tutaj o rękodzieło. 
 1. Amulety na “ochronę” po rytuałach ochronnych.  
 1. Przedmioty rytualne (wtedy każdy przedmiot po rytuale może otrzymać energię byta – np. biała szałwia, świece użyte do rytuału, naczynia, woda święcona, miotełka do święcenia itd.) 
 1. Tatuaże  
 1. Upijanie się oraz narkotyki: marihuana, ceremonia combo itd.
 1. Inne kontrakty, które nie zostały rozwiązane 
 1. Domy portale dla bytów 
 1. Wiara w przewodników i przejęcie ponowne ciała subtelnego przez byta podającego się za opiekuna/przewodnika/Maryję/Jezusa itd.
 1. Certyfikaty bioenergoterapii, Theta Healing, Reiki, Ustawień Hellingera i inne związane z przesyłem energii oraz inne pakty. 
 2. Blokada własną wolą, która pozwala ukryć się bytom a przedmioty nawiedzone pokazać jako neutralne.
Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

2 Komentarze

Marcin · 28 sierpnia, 2021 o 1:49 am

Bardzo ciekawy wpis zawierający praktyczne informacje. Chciałbym skorzystać z możliwości sprawdzenia przez Was najróżniejszych przedmiotów i książek w domu, w którym mieszkam. Nie wiem jednak w jaki sposób moglibyście tego dokonać skoro tych przedmiotów i książek nie widzicie a jednocześnie mieszkacie tak daleko ode mnie, że podjechanie autem w celu osobistego przejrzenia zawartości domu jest nierealne. Jak możecie to zrobić w takiej sytuacji?

  Ania Mart · 28 sierpnia, 2021 o 4:21 pm

  Sprawdzamy ludzi przede wszystkim, nie przedmioty i książki. Gdy pokazuje się jakaś istota, sprawdzamy jak się dostał: czy z kontraktu, czy z przedmiotu czy z książki i wtedy mówimy osobie dla której przeprowadzamy sesje. Na pewno nie sprawdzamy komuś jego bibliotek bo to zajmuje czas, a życie ludzie jest cenniejsze niż jakiś przedmiot kupiony an pchlim targu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *