Źródło jest jednością, wyraża to na każdym kroku, poprzez miłość, zrozumienie, prawa, jakie ustanowiło. Gdyby ludzie znali Stwórcę, kim jest, nigdy nie opowiadaliby się za żadną religią, gdyż wiedzieli by, że Źródło jednoczy, a nie dzieli. Choćby jakaś religia miała zjednoczyć wszystkich ludzi na Ziemi z wyjątkiem jednego, Źródło nie poprze takiej religii w imię tego czym jest i co reprezentuje.
Dzisiaj podczas medytacji poprosiliśmy Źródło, by pokazało nam, jakie istoty uczestniczyły w zakładaniu poszczególnych religii.
I tak:

Chrześcijaństwo zakładały istoty demoniczne o wyglądzie gadów – stąd też i w chrześcijaństwie dużo odniesień do tych istot


Chrześcijaństwo – tutaj pokazały się istoty demoniczne przybierające wygląd gadów. Na przykład podczas chrztu dziecka zawsze biorą w tym udział blokując dziecku czakrę 3 oka poprzez implant i pośrednio także wpływają na czakrę korony, czyli na te najważniejsze czakry, które pozwalają nam kontaktować się ze Źródłem. Czakry te odpowiedzialne są za intuicję, także genialne pomysły, które podpowiada nam Źródło czy własna dusza. Te dwie czakry, a przede wszystkim czakra korony daje nam, to co się nazywa sumieniem. Wtedy naszym wyznacznikiem staje się głos Stwórcy w nas, to dzięki temu wiemy, czy coś jest słuszne, czy coś jest miłe Stwórcy, a co sprawia, że nasza dusza wypełnia się mrokiem. I nie jest to wcale zestaw grzechów, jakie dyktują nam religie, ponieważ wszystko jest bardzo względne, gdy bierzemy pod uwagę całość.

Islam i judaizm zakładały draco – jedne z najbardziej agresywnych bytów demonicznych


Islam – tutaj Źródło pokazało nam istoty draco, jako odpowiedzialne za założenie tej religii. Istoty te ze swojej natury są bardzo agresywne i takim też postrzegamy islam. Jest to religia założona i kontrolowana przez istoty demoniczne o wyglądzie czarnych, szczupłych smoków z małymi skrzydłami. Tak samo Koran jest dyktowany przez istoty draco i trzymanie tej księgi w domu może wiązać się z atakami demonicznymi.


Judaizm – podobnie jak w przypadku Islamu tutaj także tę religię założyły draco. Te istoty widzieliśmy przy Mojżeszu, podczas rzezi na Izraelitach, jakiej Mojżesz dopuścił się na swoim ludzie, podczas, gdy jednego tylko dnia zabito 3000 mężczyzn. Historia ta, którą opisuje także Biblia w Księdze Wyjścia, a którą oglądaliśmy w medytacji (wtedy w tej rzezi brały udział istoty draco i z tego cierpienia czerpały energię):


“25 I ujrzał Mojżesz, że lud stał się nieokiełznany, gdyż Aaron wodze mu popuścił na pośmiewisko wobec nieprzyjaciół. 26 Zatrzymał się Mojżesz w bramie obozu i zawołał: «Kto jest za Panem, do mnie!» A wówczas przyłączyli się do niego wszyscy synowie Lewiego. 27 I rzekł do nich: «Tak mówi Pan, Bóg Izraela: „Każdy z was niech przypasze miecz do boku. Przejdźcie tam i z powrotem od jednej bramy w obozie do drugiej i zabijajcie: kto swego brata, kto swego przyjaciela, kto swego krewnego”». 28 Synowie Lewiego uczynili według rozkazu Mojżesza, i zabito w tym dniu około trzech tysięcy mężów7. 29 Mojżesz powiedział wówczas do nich: «Poświęciliście8 ręce dla Pana, ponieważ każdy z was był przeciw swojemu synowi, przeciw swemu bratu. Oby Pan użyczył wam dzisiaj błogosławieństwa!»”

Co jest ciekawe i potwierdza, że islam i judaizm założyły te same istoty z tej samej frakcji demonicznej, to fakt, że Aaron, który stał się pierwszym kapłanem nowo powstałej religii (judaizmu) (po przejęciu Izraelitów przez Szatana) zmarł na górze Horeb, gdzie na miejscu jego grobu (Aarona) postawiono Meczet.

Dominującą religię w Chinach – konfucjanizm zakładały byty demoniczne o wyglądzie smoków

Konfucjanizm – Tę religię założyły istoty demoniczne, które przybrały wygląd smoków, stąd też i w Chinach, gdzie głównie dominuje ta religia są czczone te istoty.


Buddyzm – Założycielami buddyzmu są istoty demoniczne, które przybrały wygląd węży – jest to jedna z najwyżej usytuowanych frakcji demonicznej w hierarchii u Szatana podobnie zresztą jak i frakcja przyjmująca wygląd smoków (Konfucjanizm w Chinach), jak i draco.


Świadkowie Jehowy
– Tę religię zakładały aniołowie z matrixa (od Szatana), jak już Ania wspomniała, że religia ta została głównie założona w celu wabienia istot światła, które rodziły się już w tej religii i które często były wysyłane przez Źródło. Religię tę po to głównie stworzono by istoty od światła uwięzić w tej religii, w kłamstwie, manipulacji i niemożności opuszczenia organizacji, gdyż jej opuszczenie najczęściej wiąże się z zerwaniem wszelkich więzów rodzinnych.

Istoty wężowate zakładały hinduizm i Hare Krishna

Hinduizm – hinduizm zakładały istoty wężowate. Dlatego wiele praktyk, które wywodzą się z hinduizmu, jak np. joga na wysokim poziomach zaawansowania, praktykowana już u jakichś mistrzów jogi może wiązać się z wymuszonymi (podstępem) kontraktami z tymi istotami.


Hare Krishna – przy zakładaniu tego odłamu hinduizmu także brały udział istoty wężowate.


15 Komentarzy

Marcin · 21 października, 2021 o 3:51 am

Jest to zgodne z tym, co podejrzewałem na podstawie pewnych źródeł do których kiedyś udało mi się dotrzeć. Potrzebowałem jednak dodatkowej opinii kogoś niezależnego żeby się w tej kwestii upewnić i właśnie taką opinię mi podsunęliście. Zastanawia mnie tylko dlaczego osoby bezreligijne, nie należące nigdy do żadnego wyznania nie wykazują żadnych szczególnych zdolności związanych np. z możliwością łatwego korzystania z czakry trzeciego oka? Przecież skoro nigdy nie przeszli chrztu ani innych rytuałów religijnych to teoretycznie nic nie mają zablokowane ani przytłumione.

  David · 22 października, 2021 o 8:03 am

  Wydaje mi się, że skoro nie wiedzą, że są źródłem, to nie mają z nim po prostu połączenia. Dużą rolę gra tutaj stopień świadomości oraz fakt, że nie wszyscy na ziemi mają duszę (reptilianie etc.).

  Ania Mart · 22 października, 2021 o 3:13 pm

  Mieć telewizor to nie znaczy, ze mieć go włączony na odpowiednie fale. Jeśli ktoś nie szuka Źródła, to co mu się przedstawia np. podczas wizji w trakcie zasypiania czy budzenia się, gdy czakra 3 oka nie jest zablokowana może uznać za nic nieznaczące sny. Trzeba szukać kontaktu ze Źródłem, wtedy sie go znajdzie.

Annamaria · 28 października, 2021 o 12:35 am

Bardzo dobry wgląd potwierdzający tez moje poszukiwania / przypuszczenia. Te baśnie o smokach, mity greckie i hinduskie. Oraz inne legendy. Wszystkie się kiedyś naprawdę działy. Juz jakis czas temu tez to do mnie dotarło. Będę przeglądać z ciekawością inne posty

Kościół Uniwersalny i Triumfujący w USA · 30 grudnia, 2021 o 1:37 pm

Czy Kościół Uniwersalny i Triumfujący w USA Church Universal and Triumphant i Summit Lighthouse to tez organizacje założone przez byty? A Wielkie Białe Braterstwo-Mistrzowie Wniebowstąpieni to tez niebezpieczne istoty? A Mark Prophet i Elizabeth

Prosze o info czy Kosciół Uniwersalny i Triumfujący w USA Church Universal and Triumphant i Summit Lighthouse to tez organizacje zarządzane przez byty? A Wielkie Białe Braterstwo i Mistrzowie Wniebowstąpieni tez należą do Matrixa?

Prosze o

  Ania Mart · 30 grudnia, 2021 o 6:40 pm

  Wszystkie bez wyjątku religie zostały założone i są prowadzone przez byty, Stwórca jest poza religiami, tam go szukajcie.

Grzegorz · 1 stycznia, 2022 o 10:40 am

Witam. Dziękuję za te opisy uzyskane po medytacji. Zainteresowało mnie ostatnie – Hare Kryszna. Czy można coś więcej się dowiedzieć. W jaki sposób istoty wężowate brały udział przy zakładaniu. Czy jest jakaś historia z tym związana, Kiedy się to działo?
Pozdrawiam w Nowym Roku 🙂

Anetta · 4 marca, 2022 o 11:51 am

Mam pytanie odnośnie 10 przykazań
Jeśli Mojżesza i lud wyprowadził i prowadził przez caly czas szatan to co z 10 przykazaniami od kogo są w takim razie i czy powinniśmy się na nie powoływać?

  Ania Mart · 27 kwietnia, 2022 o 10:58 pm

  Przykazania są od Źródła, ale część została zafałszowana i podmieniona. Katolicy mają tylko 8 przykazań od Stwórcy.

Małgorzata · 5 kwietnia, 2022 o 1:16 pm

Witam serdecznie, mam pytanie czy woda świeci na oznak krzyża jest od źródła, czy od bytów..
Pozdrawiam serdecznie

Piotr · 5 kwietnia, 2022 o 6:55 pm

Religie masowe faktycznie są tworzone przez byty. Nie należy jednak zapominać o „elitarnych” odłamach mistycznych poszczególnych religii. Często tępionych przez główne nurty. Tam różnic prawie nie widać, widać natomiast światło źródła. Takie jest moje zdanie.
Proszę poczytać hinduską Bagavad Gitę. Kto zrozumie tę księgę, odkryje kim jest. Oczywiście bez niej też jest to możliwe:)

  Ania Mart · 19 kwietnia, 2022 o 2:06 pm

  No cóż pytałem o to Źródła, czy chodź jedna religia była założona przez Źródło w której jest prawda i którą Źródło by chroniło przed kłamstwami. Źródło zaprzeczyło, ponieważ prawda nie potrzebuje żadnej religii.

Prawda · 25 stycznia, 2024 o 7:25 pm

Aniu. Codziennie chodzę napełniona Miłością od Stwórcy, która emanuje przeze mnie rozpuszczając wszystko co negatywne w każdym kto znajdzie się w mej przestrzeni. Mam świadomość, że Jego Miłość jest moją tarczą i ochroną na wszystkich poziomach, więc nie posłuchałam mojego nauczyciela od którego mam certyfikaty w zawodzie refleksologa , o tzw. BHP i nie stosuję bańki ochronnej, skoro działa przeze mnie Stwórca swoją uzdrawiającą Miłością. Nie zabezpieczam się już od lat symbolem monady, i bańką skoro proszę o ochronę i wypełnianie u ŹRÓDŁA. Nie ma niczego złego w nazwie certyfikaty zamiast dyplomy , w moim mieszkaniu wszystkie rośliny czują się dobrze a refleksologia podarowana jest ludziom dla najwyższego dobra człowieka i w swoich praktykach kieruję się wyłącznie wyższymi intencjami. Chcesz, to sprawdź energetycznie moją osobę i świadectwa zwane certyfikatami. Moje mieszkanie jest czyste od negatywnych energii. Czy możesz nam napisać coś o naszych aniołach stróżach od ŹRÓDŁA, czy każdy znak zodiaku ma innego? Ludzie mają wiedzę z netu i modlą się do swoich aniołów a każdy zodiak ma innego. Co na to nasz Stwórca? Dlaczego nie ma informacji o Jego Armii Aniołów tylko wiedza o Armii Boga i Jego Archaniołach , którzy walczyli z Szatanem. Co na to ŹRÓDŁO?

  Ania Mart · 30 stycznia, 2024 o 6:24 pm

  1. Przykazanie od Stwórcy: „Nie będziesz miał bogów obok mnie” już powinno Ci powiedzieć, że każdy anioł to istota demoniczna, którą zapraszasz. Nie ma na stałe aniołów od Stwórcy przy nas, przecież te wszystkie więzienia, gdyby ludzie mieli aniołów przy sobie, to nikt by żadnej zbrodni nie popełnił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *