jak zyskać nawet pięć razy więcej energii eliminujac pasożty i toksyny z organizmu

Spytałem się Źródła, ile mam obecnie energii w stosunku do tej, którą miałem w wieku 5 lat i przy założeniu, że wtedy dysponowałem 100% energii.

Źródło powiedziało, że obecnie zostało mi około 20% energii. Chwila! Tylko 20% energii z tego, co miałem jako 5 letnie dziecko?! Jak to jest możliwe i czy możemy odzyskać znaczną część utraconej energii przez lata? Wychodzi na to, że z każdym kolejnym rokiem traciłem około 1,6% energii, którą miałem w wieku 5 lat!

Większość ludzi tak ma i nie spostrzega, że z roku na rok ubywa im siły, energii, chęci do życia, dobrego samopoczucia. Życie ich męczy, zaczynają chorować.

Dzieci mają jeszcze gorzej!

Spytałem o to, ile 18 letnia córka ma dzisiaj energii w stosunku do tej, którą miała w wieku 5 lat. Źródło powiedziało, że także straciła około 80% energii, co oznacza, że zostało jej jedynie 20% z tej energii, którą miała w wieku 5 lat. W jej przypadku ubytek energii rocznie wychodzi nawet 6%!

Dzieci – dużo szybsza utrata energii niż u dorosłych

U dzieci jest powszechna depresja. Depresja z kolei wynika z dużych ubytków energii. Jeśli 18 latka ma tyle energii, co osoba 50 letnia, to musi to mieć duży wpływ na jej samopoczucie, chęć do życia, zdrowie.

Co wpływa na to, że mamy tak mało energii?

Przede wszystkim dieta w oparciu o proste węglowodany i cukry oraz wszechobecne toksyny.

Zanieczyszczona toksynami wątroba i nerki sprawiają, że toksyny z pożywienia, wody, powietrza, kosmetyków czy nawet suplementów syntetycznych odkładają się w naszej krwi, limfie, tkankach, narządach i zabierają nasze zasoby energii. Z kolei proste węglowodany i cukry, które spożywamy stają się pożywką do rozwoju pasożytów w organizmie i nie rzadko, jak pytamy Źródła zużywają nawet do 30% energii, którą posiada dana osoba.

Jak pozbyć się pasożytów (grzybów i robaków) z organizmu i odzyskać energię?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, ile energii tracisz na pasożyty i jakie. Określamy to w diagnozie, byś mógł wiedzieć na czym masz się skupić, by odzyskać swoją energię.Jeśli chcesz spróbować na ślepo, to z naszego doświadczenia najlepszą formą są parzone zioła i tutaj jeśli nie wiesz, czy masz więcej grzybów czy robaków, to skup się na mieszance ziół na candidę i pasożyty. Jeśli pijesz takie zioła, to powinieneś od razu czuć przypływ energii. Jeśli nie czujesz przypływu energii po ziołach, to najprawdopodobniej nie te pasożyty zwalczasz, które posiadasz w organizmie. Źródło mówiło, że średnio ludzie tracą około 10% energii na pasożyty. A z naszej praktyki jest rozpiętość od 5 do 30% utraty energii u poszczególnych dorosłych i dzieci. Przy czym, gdy człowiek traci już powyżej 10% energii na pasożyty, to na ogół ma już objawy depresji.A jakie zioła dla dzieci, które ziół pić nie chcą? Tutaj proponowałbym taki preparat ziołowy w formie kropel o nazwie „Parazytek”, który w smaku jest gorzko-słodki, a smak tych kropel pozostaje w ustach jeszcze przez minimum 30 minut, co oswajać może dzieci z uczuciem gorzkiego i w konsekwencji zmienić ich preferencje, gdy chodzi o akceptację gorzkich, zaparzonych ziół. W przypadku dzieci także ważne jest wiedzieć, jakie pasożyty dziecko ma i na czym rodzic powinien się skupić w walce o energię dziecka i odzyskanie tej energii dla jego zdrowia i samopoczucia.

Jak pozbyć się toksyn, które mogą wynosić nawet powyżej 1 kg w organizmie?

Im starszy organizm, tym na ogół więcej toksyn zgromadzonych w organizmie. Spytałem Źródła, ile my mamy w naszych organizmach wagowo toksyn. I tak Źródło przekazało:

  • Ja mam około 500 gram toksyn.
  • Żona ma około 750 gram z czego dużą część zgromadzonych toksyn w wątrobie w formie kamieni żółciowych.
  • Córka 18 lat około 250 gram toksyn w organizmie, a teściowa w wieku 75 lat ma powyżej 1 kg toksyn w swoim organizmie.

Toksyny w naszym organizmach stale nas pozbawiają energii. Im człowiek ma ich więcej, tym więcej energii traci, ponieważ nasz organizm traktuje każdą toksynę jak intruza i przeznacza energię na walkę z każdą pojedyńczą toksyną, by ją wydalić. Gdy jest ich za dużo, jedynie już tracimy energię, bo organizm staje się niewydolny w usuwaniu toksyn z organizmu i jedynie coraz więcej toksyn gromadzi. W związku z tym zaczynamy coraz szybciej tracić energię, a wraz z brakiem energii tracimy zdrowie, dobre samopoczucie.

Jak się pozbyć toksyn z organizmu, by odzyskać znaczną część energii?

I tutaj przychodzi pewno urządzenie, które poleciło nam Źródło, gdy szukałem kolejnych sposobów na odzyskanie energii, a tym samym dobrego samopoczucia, czy lepszego zdrowia. O tym urządzeniu więcej powiem na darmowym webinarze, który mówi o tym czym jest diagnoza i sesja oraz dzięki diagnozie będziesz mógł się dowiedzieć, ile Twój organizm traci energii na walkę z pasożytami i czy warto podjąć tę walkę, by odzyskać traconą energię. Zapraszam na darmowy webinar, na którym powiem więcej o tym, jak odzyskać energię.

A oto fragment recenzji od osoby, która kupiła to urządzenie z którego my początkowo korzystaliśmy w salonie (nie sprzedajemy tego urządzenia, ani nie bierzemy prowizji od jego polecania. Polecamy, to co dla nas zadziałało i jest nam pomocne w odzyskiwaniu energii):

„Zrobiłam dzisiaj szósty raz oczyszczanie i woda dalej czarna – więc ile tego świństwa miałam w sobie 🥴Czuję się dużo lepiej, widzę też, że waga mi spadła kilka kilogramów – chyba jak zaczyna wszystko dochodzić do normalności to i metabolizm się poprawia.Dziękuję 😘”.

Zapraszam na darmowy webinar:

https://event.webinarjam.com/register/33/2y88mtmg


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *