Ostatnio dla Klienta sprawdzaliśmy książki, przez które wchodził byt przeźroczysty. Grzbiet książki pokazał się biały i że książka jest gruba. Zrobił zdjęcie wszystkich swoich książek, które pasowały do opisu i okazało się, że z tego zdjęcia ze wszystkich książek tylko “Biblia dla dzieci” stanęła w płomieniach, gdy Ania zesłała na książki światło ze Źródła.
Inna osoba wysłała też pamiątki ze swojej komunii w tym dwa modlitewniki “Droga do nieba”. Poczułem ból głowy, gdy zobaczyłem zdjęcie z tymi książkami. Sprawdziliśmy i oba modlitewniki także stanęły w płomieniach a z książek tych wchodził byt piekielny. Sprawdziłem później po tytule, czy może tylko te książki są przeklęte, ale jak zobaczyłem okładki na google grafika to zaczęła mnie mocno boleć głowa i mdlić mnie od energii tych modlitewników. Więc myślę, że te akurat modlitewniki nie są wyjątkiem i każda z tych książek może stanowić furtkę dla bytów demonicznych.


A poniżej fragment z maila od osoby, która była w posiadaniu tej Biblii dla dzieci:


“Z tą biblią (dla dzieci) to ciekawa historia, bo jak najpierw chciałem po nią sięgnąć, żeby zrobić Wam zdjęcie, to takie lekkie nakierowywanie było, że co ty to bzdura, nie ma opcji, żeby takie coś dla dzieci było niefajne, tyle lat to miałem i nic się nie działo, a poza tym nie jest biała z okładki. No ale jednak zdecydowałem się zrobić zdjęcie i patrz jaki efekt. Teraz jak wziąłem ją do ręki po przeczytaniu Twojego maila, tak miło już nie było – pojawiły się jakby telepatyczne myśli, odczucia, wręcz bluzgi czegoś, że jak to spalę to to coś dostanie furii – takie jakieś groźby leciały, plucie jadem, wyzwiska itd. – żadne słyszenie głosów, ale coś na kształt odbioru telepatyczno-emocjonalnego, z tym, ze z daleka”.

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *