jak wyjść z alkoholizmu

Ostatnio miałem rozmowę z Pawłem. Paweł ma kanał na youtube (link do jego kanału podaję na końcu wpisu). Rozmawialiśmy z Pawłem o istotach, które są tworzone przeciw nam. Istoty te mają różny wygląd (czasami czarne, innym razem przeźroczyste), ale ten i tak jest zaprojektowany, więc nie ma się co na tym skupiać, bo to tylko cecha.  

Co ciekawego opowiedział mi Paweł? 

Powiedział mi o swoim śnie, w którym widział dziesiątki tych tworów (pamiętaj, to tylko twory). Twory te działały w sposób zaprogramowany, jak roboty. Miały ograniczoną inteligencję. Dosłownie działają według schematów i dopiero, jak dałem Pawłowi przeczytać artykuł, to skojarzył co znaczył jego sen (link do artykułu na spodzie wpisu).  

Paweł w swoim śnie znajdował się w jakimś budynku. W budynku była masa tych istot, które głównie kłębiły się przy wyjściu. Chodzili w tę i z powrotem niczym zoombie czekając na niego.  

Dlaczego czekali na niego przy drzwiach? 

Bo tak zostali zaprojektowani, by działać według schematów, wzorów. Ludzie wychodzą przez drzwi, więc tego oczekują, że tak zawsze będzie. Nie pozwolą mu wyjść, bo tam akurat czekają. Jednak Paweł w swoim śnie wyszedł przez okno! I tutaj te twory były zupełnie bezsilne, bo jak robisz coś inaczej niż się spodziewają, to nie mają pojęcia co mają zrobić. Ich programy według, których działają są zbyt ograniczone, by być na tyle kreatywnymi tworami, by zareagować na zmianę schematu.  

Zmiana schematu jest wyjściem z problemów (budynek jest tutaj problemem) 

Paweł w swoim śnie wyszedł bez problemów przez okno, bo tego się nie spodziewali, tego schemat nie przewidywał. Stali przy drzwiach w licznej grupie, a żaden nie stał przy oknie.  

Bardzo wiele problemów w życiu może wynikać z działania takich tworów, a my im ułatwiamy zadanie, bo działamy według tych samych schematów. Tak długo jak reagujemy tak samo, tak długo będą przy nas. Mądrość polega na tym, by zmienić podejście do problemu, by zachować się inaczej niż to, czego by oczekiwali. Gdy zaczynasz wychodzić oknem, oni cały czas będą już stali przy drzwiach. Nic więcej już Ci nie zrobią, bo tak ich zaprojektowali. 

Przykład: 

Jeśli mężczyzna ma problem z alkoholem. Całkiem możliwe, że ma przy sobie takiego twora, który działa według schematu. Zawsze te same schematy uruchamia, by kogoś skłonić do upicia się. Ta sama kłótnia, te same problemy z szefem. Jednak wystarczy, że mężczyzna chodź raz zareaguje inaczej, a taki twór gubi się i nie wie, jak reagować.  

A jak może inaczej zareagować na ten sam schemat? 

Na przykład po ciężkim dniu może pójść na siłownię i ćwiczyć do upadłego. Zamiast kolejnej kłótni z żoną, by rozładować napięcie, a co też było schematem, może zamówić jej kwiaty pocztą kwiatową, by czekały już nią, gdy on wróci z siłowni. Tego też twór się nie spodziewał, bo upicie następowało według schematów: stres w pracy, kłótnia w domu z żoną, sięgnięcie po alkohol – na przykład.  

Pamiętaj, nie wychodź drzwiami, gdy widzisz w tym problem. Wyjdź oknem, zmień schemat! Dziękuję Pawle! 

Link do artykułu o tworach: http://duchowosc.annamart.pl/czarny-wirus-obnizajacy-wibracje/ 

Link do kanału Pawła: https://www.youtube.com/c/wPe%C5%82ni%C5%9Awiadomy/featured  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

2 Komentarze

Marek · 18 sierpnia, 2021 o 7:36 pm

Super.

Artur · 21 sierpnia, 2022 o 3:50 pm

Kiedyś zapytałem Zródło miłości jak tu nie pic alkoholu bo mialem coraz wieksze i częstsze zachcianki wtedy poczulem jak bym sie na chwile odłączył od wszystkich mysli i usłyszałem super fajny cieply glos mowiacy ” wykresl alkohol z diety ” po przeanalizowaniu tych słów mysle ze to kolejny sposób który wdrożony w zycie moze pomóc .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *