demon alkoholu
The devil and the merry monk. A vintage engraving of a drunk monk and the devil. Engraving from 1880s photo by D Walker

Czy istnieją duchy alkoholu? Tak istnieją, jednak nie tyle duchy alkoholu, co demony alkoholu. Są także duchy zmarłych alkoholików, które także mogą szukać swoich ofiar i nakłaniać je do picia alkoholu a po upiciu się mogą wchodzić w ich ciała.  

Demony alkoholu to istoty negatywne, które specjalizują się w pobieraniu energii w oparciu o nałóg picia alkoholu. Co jest istotne ich ataki nie ograniczają się do osoby mającej problem z nałogiem. Atakują wszystkich w otoczeniu osoby nadmiernie spożywającej alkohol. Może to być rodzina, dzieci, żona, wszystkie osoby, które z jakiegoś powodu cierpią, mogą być atakowane i mogą pobierać z nich energię.  

Dusze zmarłych alkoholików 

Wielu świeckich egzorcystów mówi też o duszach alkoholików, którzy mogą także atakować osoby z problemem alkoholowym. Tak to prawda, jednakże prawda jest taka, że każdy zły duch może podejść do swojej ofiary i korzystając z gotowych schematów zaatakować ją w taki sposób, by w efekcie się upiła i w wyniku czego można było zarówno przejąć kontrolę nad jej ciałem, oraz pobrać jak najwięcej energii od rodziny osoby uzależnionej od alkoholu.  

Czym są schematy? 

Schematy to są gotowe sposoby na włamanie się do umysłu swojej ofiary. Najczęściej gotowe scenariusze, które wzbudzają określone emocje i prowadzą do określonych zachowań. Dzięki gotowym schematom negatywne istoty w łatwy sposób pobierają z ofiary energię. W przypadku alkoholu może to być schemat prowadzący na przykład do kłótni, po której osoba zaatakowana upije się, a do samego upicia także zostanie nakłoniona. Oczywiście taka istota demoniczna będzie pobierać energię od każdej osoby, która cierpi w związku z nałogiem alkoholowym. Jeśli przykładowo osoba z problemem alkoholowym ma zwyczaj upijać się, gdy dostanie reprymendę od swojego szefa, to istota demoniczna, gdy tylko odczyta taki schemat może zaatakować właśnie w taki sposób. Od teraz szef zacznie się czepiać o wiele częściej, a celem będzie nakłonienie atakowanej osoby do upicia się. To jest właśnie gotowy schemat. Co ciekawe, każda istota demoniczna, która zbliży się do swojej ofiary może taki schemat wyczytać i zaatakować dokładnie w ten sam sposób. Na ochronę przed schematami są sposoby, o tym jednak napiszę w innym artykule.  

Skąd biorą się demony alkoholizmu? 

Byty demoniczne znają nas od wielu wcieleń. Znają nasze słabości i mocne strony. Większość ataków, które doświadczają osoby z problemem alkoholowym bierze się stąd, że na pewnej ścieżce spotkali istoty, które w wyniku manipulacji przekonały daną osobę do oddania swojej wolnej woli w ich ręce. Od tego momentu łączy taką istotę kontrakt z istotami negatywnymi w wyniku, którego może być nękana na różne sposoby, które najczęściej w zamyśle maja obnażyć słabe strony atakowanej osoby i ją w efekcie wzmocnić.  

Twory nękające osoby z problemem alkoholowym 

Byty demoniczne bardzo często wyręczają się różnymi tworami energetycznymi, które sami tworzą z negatywnej energii, a które są projektowane z myślą o nękaniu. Oczywiście takie twory nie skupiają się wyłącznie na problemie alkoholowym. Najczęściej na tyle utrudniają komuś życie, że alkohol jest tylko “kropką nad i”. Niestety tak długo jak ktoś nie zerwie kontraktów na swojej życie na mocy, których zrzekł się swojej wolnej woli, tak długo te nękania nie ustaną. 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy lub ktoś z Twoich bliskich możesz się ze mną skontaktować. Możesz także dołączyć do specjalnej grupy na facebooku, która powinna Ci pomóc zrozumieć, jak działają istoty demoniczne i jak rozwijać się duchowo, by umieć się przeciwstawić takim istotom.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *