Pytaliśmy wczoraj Żródła, dlaczego ataki mają bardzo często miejsce o 3:00 w nocy.

Stwórca odpowiedział nam, że ma to związek z cyklem dobowym człowieka. Akurat o godzinie 3 w nocy, człowiek jest najmniej świadomy, ponieważ jego zmęczenie osiąga apogeum, a przez to jego dusza jest najsłabsza, najmniej odporna na ataki.


Kiedy już o tym wiesz, pomyśl, jaki wpływ ma na nas alkohol i narkotyki, z jakim to ryzykiem się wiąże, gdy sami świadomie obniżamy swoją świadomość, dając często łatwą drogę nie tylko do ataków, ale do podczepienia czy wręcz opętania. p.s. Spójrz na obrazek i pytanie: „Dlaczego dzieci budzą się o 3:00 w nocy?”

p.s. Spójrz na obrazek i pytanie: „Dlaczego dzieci budzą się o 3:00 w nocy?” Nie ignoruj sytuacji, gdy Twoje dziecko coś przebudza o 3:00 w nocy. Nic nie dzieje się bez powodu.


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

3 Komentarze

Ewa · 19 sierpnia, 2021 o 6:33 pm

Jak Aniu można się z tobą skontaktować

  Ania Mart · 20 sierpnia, 2021 o 8:50 am

  Na przykład mailowo: ania.mart07@gmail.com

   Marek · 18 stycznia, 2022 o 10:29 am

   Chcialbym zapytac o ksiazke „Zycie I nauki mistrzow dalekiego wschodu”,ile w niej jest prawdy i czy ci mistrzowie istnieją?
   Postac Sain Germain czy jest autentyczna?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *