Jakiś czas temu, gdy myślałem o bytach demonicznych, które spotkaliśmy przy ojcu Pio, takie wysokie postacie w szpiczastych czapkach, jak u jakiegoś czarnoksiężnika, postanowiłem spytać Stwórcę, kto im projektował ten wygląd i dodałem żartobliwie, chodź z obawą “i dlaczego mają tak fatalnego designera od wyglądu i stylu”. Dlaczego z obawą? Bo gdyby się okazało, że design jednak Stwórca im zaprojektował. Ale nie, na szczęście. Stwórca powiedział, że wygląd byty same sobie projektują, w zależności od frakcji. Co ciekawe, gdy dany byt postanawia zmienić frakcję, to przyjmuje wygląd, jaki ma dana frakcja. 

Jakie są najczęstsze frakcje bytów demonicznych? 

Istoty gadzie – no wyglądają jak różne gady od człekokształtnych po byty wyglądające jak dinozaur Rex, który chodzi na 2 tylnych łapach. 

Istoty jaszczurowate – byty, które wyglądem przypominają różne formy jaszczurów. 

Istoty piekielne – tutaj też są różne frakcje bytów piekielnych, wspólna cechą są rogi na głowie i są całe czarne. Nie mają ogonów, tak jak w legendach o diabłach. 

Istoty draco – to typ istot prezentujące się jako czarne szczupłe smoki. Są to najbardziej agresywne istoty, jakie spotkaliśmy. Przykładowo legenda o smoku wawelskim dotyczy właśnie otwartego portalu na zamku, na którym ludzie z otwartym 3 okiem widywali te smoki i tak powstała ta legenda. Istoty te bardzo często używają różnego rodzaju świateł, które ludzie widzą, rażą tymi światłami niczym laserami i potrafią zamanifestować się pod niemal każdą postacią, choćby Supermena.  

Istoty przeźroczyste – te byty najczęściej pokazują się przy książkach. Mają różną formę przeźroczystości od białych przeźroczystych, szaro przeźroczystych po całkiem przeźroczyste, jakby umieścić przeźroczystą torebkę w wodzie, tak mniej więcej się prezentują. Są ledwo widoczne. Przykładowo: strona w internecie z zaklęciami niewinnymi i wiedźma, która prowadzi tę stronę współpracuje właśnie z bytami przeźroczystymi i są też oni autorem zaklęć z tej strony i w książkach, które jej podyktowali.  

Istoty białe zakrywające się jakąś białą płachtą – ten typ istot najczęściej pojawia się przy przedmiotach różnego rodzaju. Specjalizują się w roznoszeniu przedmiotów i z nich wchodzą. 

Istoty od reiki – to typ istot o wyglądzie pluszowej zabawki. Głowa węża i tułów dinozaura. Z pozoru wydają się bardzo sympatyczne.  

Istoty od Ustawień Systemowych B. Hellingera – białe duże istoty częściowo przeźroczyste. 

Wysokie istoty ubrane na czarno w czarnym szpiczastym blisko 1 metr wysokości kapeluszu – istoty od symboli religijnych, na przykład projekt egregora ojca Pio one utworzyły. 

To tylko niektóre z setek frakcji bytów demonicznych, które istnieją.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

1 Komentarz

Asia · 3 grudnia, 2021 o 8:37 am

Osobiście miałam kontakt z wróżem, dużymi czarnymi psami, wężo smokami, krasnoludkami (one wydawały się być raczej neutralne), coś jakby nietoperze??, tygrysami, duchami (zwykle trzymały się na dystans), dużymi wężami/kobrami, czarnym smokiem, kapturnikiem. Tyle pamiętam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *