Jakiś czas temu, gdy myślałem o bytach demonicznych, które spotkaliśmy przy ojcu Pio, takie wysokie postacie w szpiczastych czapkach, jak u jakiegoś czarnoksiężnika, postanowiłem spytać Stwórcę, kto im projektował ten wygląd i dodałem żartobliwie, chodź z obawą “i dlaczego mają tak fatalnego designera od wyglądu i stylu”. Dlaczego z obawą? Bo gdyby się okazało, że design jednak Stwórca im zaprojektował. Ale nie, na szczęście. Stwórca powiedział, że wygląd byty same sobie projektują, w zależności od frakcji. Co ciekawe, gdy dany byt postanawia zmienić frakcję, to przyjmuje wygląd, jaki ma dana frakcja. 

Jakie są najczęstsze frakcje bytów demonicznych? 

Istoty gadzie – no wyglądają jak różne gady od człekokształtnych po byty wyglądające jak dinozaur Rex, który chodzi na 2 tylnych łapach. 

Istoty jaszczurowate – byty, które wyglądem przypominają różne formy jaszczurów. 

Istoty piekielne – tutaj też są różne frakcje bytów piekielnych, wspólna cechą są rogi na głowie i są całe czarne. Nie mają ogonów, tak jak w legendach o diabłach. 

Istoty draco – to typ istot prezentujące się jako czarne szczupłe smoki. Są to najbardziej agresywne istoty, jakie spotkaliśmy. Przykładowo legenda o smoku wawelskim dotyczy właśnie otwartego portalu na zamku, na którym ludzie z otwartym 3 okiem widywali te smoki i tak powstała ta legenda. Istoty te bardzo często używają różnego rodzaju świateł, które ludzie widzą, rażą tymi światłami niczym laserami i potrafią zamanifestować się pod niemal każdą postacią, choćby Supermena.  

Istoty przeźroczyste – te byty najczęściej pokazują się przy książkach. Mają różną formę przeźroczystości od białych przeźroczystych, szaro przeźroczystych po całkiem przeźroczyste, jakby umieścić przeźroczystą torebkę w wodzie, tak mniej więcej się prezentują. Są ledwo widoczne. Przykładowo: strona w internecie z zaklęciami niewinnymi i wiedźma, która prowadzi tę stronę współpracuje właśnie z bytami przeźroczystymi i są też oni autorem zaklęć z tej strony i w książkach, które jej podyktowali.  

Istoty białe zakrywające się jakąś białą płachtą – ten typ istot najczęściej pojawia się przy przedmiotach różnego rodzaju. Specjalizują się w roznoszeniu przedmiotów i z nich wchodzą. 

Istoty od reiki – to typ istot o wyglądzie pluszowej zabawki. Głowa węża i tułów dinozaura. Z pozoru wydają się bardzo sympatyczne.  

Istoty od Ustawień Systemowych B. Hellingera – białe duże istoty częściowo przeźroczyste. 

Wysokie istoty ubrane na czarno w czarnym szpiczastym blisko 1 metr wysokości kapeluszu – istoty od symboli religijnych, na przykład projekt egregora ojca Pio one utworzyły. 

To tylko niektóre z setek frakcji bytów demonicznych, które istnieją.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

1 Komentarz

Asia · 3 grudnia, 2021 o 8:37 am

Osobiście miałam kontakt z wróżem, dużymi czarnymi psami, wężo smokami, krasnoludkami (one wydawały się być raczej neutralne), coś jakby nietoperze??, tygrysami, duchami (zwykle trzymały się na dystans), dużymi wężami/kobrami, czarnym smokiem, kapturnikiem. Tyle pamiętam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *