Dzisiaj mieliśmy podczas sesji spotkanie z kolejnym bytem piekielnym. Tym razem pojawił się byt z głową przypominającą byka i jak tylko się pojawił to ze złości zaczął syczeć swoimi nozdrzami, tak że dym się z nich wydostawał. Pomyślałem sobie: “ciekaw jestem jak ta bestia wyglądała, jak była istotą światła”. I poprosiłem Anie, by Stwórca pokazał jej, kim ta istota była zanim zboczyła na złą ścieżkę – ależ się słowa ułożyły 😊.  

Ania zobaczyła anioła przy Źródle o ludzkim wyglądzie, który pełnił funkcję na szarym końcu w tym sensie, że nie interesował się kontaktem ze Źródłem, nie szukał tego kontaktu, po prostu wykonywał swoje obowiązki. I pewnego razu podszedł do niego osobiście sam Szatan (który też był wtedy jeszcze aniołem) i zaczął z nim rozmawiać i roztaczać przed nim wspaniałe wizje, kim to on będzie w imperium, jakie utworzy Dark Vader (czyli Szatan). To mu się spodobało, poczuł się ważny i przystał na układ, jaki zaproponował mu Szatan.  

Następnie wróciliśmy do sesji po tej prezentacji, jaką Ani pokazało Źródło. Demon w tym momencie mówi tak do nas odnośnie mężczyznę, którego uwalnialiśmy, syczącym głosem: 

-”Nie odbierzecie mi go!” 

A ja do niego cytując Po z Kung Fu Panda: 

-”Tak? No to patrz!” 😊  – i dalej robimy swoje w celu rozwiązania kontraktu.  

Ania mówi regułkę, którą powtarza za nią ciało subtelne mężczyzny, a której słowa brzmią: “…rozwiązuje z tobą wszelkie umowy, kontrakty, przyrzeczenia…” – a demon wtrąca się: 

  • “To ile tych kontraktów jest?!” – Ania odpowiada: “Dla pewności wszystkie i to co drobnym druczkiem” 😊  
  • A demon do niej tak: “drobny druczek to se możecie wsadzić…” ale nie dokończył, jednak demon dżentelmen, że wulgaryzmów nie używa 😊 .  

Spytałem się go, czy woli wrócić do Źródła czy może woli unicestwienie? 😊  

A ten odpowiedział udając, że nie wie: “Do jakiego Źródła?”. 

Na koniec powiedziałem do niego, że będzie sławny, że ego mu zapewne urośnie, bo ludzie się o nim dowiedzą. A ten odpowiedział: “nie potrzebuję sławy”. Odpowiedziałem, że za późno, nie trzeba było się odzywać 😊.  

Taką oto mieliśmy dzisiaj popołudniu inteligentną rozmowę z byłym aniołem.  

P.s. Nie każdy demon był kiedyś aniołem. Anioł to istota, która wykonywała bezpośrednio zadania dla Źródła.  


1 Komentarz

MAŁGORZATA · 14 stycznia, 2022 o 4:54 pm

Ania i Piotr MART ; to jest wspaniałe i NIESAMOWITE… CO ROBICIE😊☺ oby zawsze udawało się WAM UWALNIAĆ ludzi na poziomie ciała SUBTELNEGO I FIZYCZNEGO..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *