Czasami pytaliście się, czy dusza może powiedzieć coś, co uwiarygodni, że to ona. Właściwie mogą, ale to samo mogą zrobić byty demoniczne, ponieważ potrafią czytać nasze myśli o czym nie raz się przekonaliśmy.

Niemniej jednak była taka dusza, którą myślę, że znacie. To dusza Jacka Janczarskiego, męża Ewy Błaszczyk i ojca Oli, która od ponad 20 lat znajduje się w śpiączce, ponieważ Ewa trzyma w domu nawiedzone przedmioty, z których byty atakują Olę i nie pozwalają jej się wybudzić. Przeszliśmy do duszy Jacka, która była już uwolniona i znajdowała się w świetle Źródła i spytaliśmy wprost, czy może przekazać coś Ewie, co ją przekona do tego co mówimy, a o czym wie tylko ona i Jacek. Jacek powiedział, że Ewie kupował specjalne kwiaty na specjalną okazję i o czym wie tylko ona, nikt poza nią. Przekazaliśmy to jej przyjacielowi Krzysztofowi, a ten przekazał Ewie. I Ewa powiedziała, że to prawda, że tak było rzeczywiście, o czym nikt więcej nie wiedział.

Mimo to Ewy nie przekonało by chociaż z nami się spotkać i wysłuchać, co mamy jej do powiedzenia w sprawie wybudzenia Oli. Od tamtego czasu była już jedna osoba, która wybudziła się ze śpiączki i chodź Ola już dawno mogłaby by być wybudzona, nie stało się tak bo Ewa jest tak mocno uparta.

Jeśli chcecie coś przekazać swoim bliskim zmarłym, sprawdzić co się z nimi dzieje lub pomóc im uwolnić się z przestrzeni, jeśli zostali zniewoleni. Napiszcie do nas z tego formularza: http://duchowosc.annamart.pl/cennik/


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *