Diagnoza: 350 zł 

Pełna sesja z oczyszczaniem (w tym diagnoza): 550 zł (sesja dla dzieci do 18 roku życia – 400 zł)

Czas oczekiwania na sesję to obecnie około 70 dni.

Sesja dla duszy osoby zmarłej: 350 zł

Sesja dla duszy to kontakt z duszą zmarłego w celu sprawdzenia w jakiej przestrzeni przebywa, a także przekazanie informacji dla żyjących bliskich i próba uwolnienia duszy z przestrzeni bytów, jeśli dusza jest zniewolona jakimś kontraktem. Nie wszystkie dusze godzą się na uwolnienie.

Sesja poza kolejnością (w ciągu 1-5 dni) to dodatkowy koszt 200 zł.

Diagnoza dla firmy – 650 zł (zobacz na czym polega diagnoza dla firmy tutaj)

Jeśli ktoś miał już samą diagnozę, wtedy koszt oczyszczania z umów i kontraktów z bytami to koszt 200 zł (50 zł w przypadku dzieci do 18 roku życia – gdy dziecko miało opłaconą diagnozę).

Dopłata do szybkiej diagnozy oznacza także możliwość szybkiej sesji tj. w przeciągu od 1 do 5 dni.

Diagnoza to jest tylko sprawdzenie tego, co się dzieje przy ciele subtelnym i duszy, z czego wynikają problemy, jak funkcjonują czakry, jakie istoty ingerują w obie przestrzenie, jak utrudniają życie, biznes, pracę zarobkową, relacje, z czego wynikają problemy w życiu w tym choroby. Diagnozę najczęściej robimy dla osób trzecich, które nie są świadome i nie wyraziły zgody na pełną sesję z oczyszczaniem.

Sesja powtórkowa dla dorosłych – 400 zł (gdy od sesji upłynęło przynajmniej 2 tygodnie)

Sesja powtórkowa dla dziecka (do 18 r. życia) – 300 zł

Sesje powtórkowe staramy się robić do tygodnia.

Proszę zobaczyć także warunki, gdy chodzi o sprawdzanie energii przedmiotów tutaj.

Wpłata na dane:

Anna Mart

Nr. konta (MBank): 39 1140 2004 0000 3002 8234 4448

Dane do przelewów zagranicznych:

BIC: BREXPLPWMBK

IBAN: PL39 1140 2004 0000 3002 8234 4448

Tytuł: (adres email jeśli kontaktują się Państwo poprzez email lub imię i nazwisko na facebooku, jeśli kontaktują się Państwo poprzez facebooka)

Oczyszczania mogę się podjąć, gdy wiem, że mogę pomóc. Jeśli nie dam rady pomóc, nie przyjmuję zapłaty lub zwracam wpłacone pieniądze za oczyszczenie. Niektóre przypadki są bardzo trudne, dlatego na początek zalecam diagnozę, byśmy oboje wiedzieli z czym się mierzymy.  W celu wykonania diagnozy będę potrzebowała zdjecie osoby lub miejsca, które mam poddać diagnozie.

Do diagnozy i oczyszczania proszę przygotować problemy pojawiające się w punktach od 1 do 10 max. Proszę także w miarę mozliwości wypisać wszystkie zabiegi „duchowe”, które przeszliście typu: reiki, ustawienia hellingera, ThetaHealing, itp. Proszę takżę opisać wszystkie rytuały, jakim się Państwo poddali, w tym rytuały odprawiane samemu, gdyż większość zabiegów i rytuałów najczęściej wiąże się z zawarciem kontraktu z bytami i po uwolnieniu od jednych bytów, mogą się zgłosić te z którymi dawniej osoba zawarła kontrakty.

Proszę także opisać problemy w punktach, (poniższe punkty to są tylko przykłady):

  1. Coś budzi mnie w nocy o 3:00. –
  2. Coś puka w kaloryfer i stół?
  3. Snią mi się zmarli bliscy.
  4. Zabieg reiki 5 lat temu.
  5. Rytuał odprawiony z książki… itd.
  6. Jeśli mają Państwo tatuaże, także proszę zrobić zdjęcie.
  7. Proszę także wysłać zdjęcia: łóżka na którym śpicie, garderoby (zdjęcie otwartej szafy), lustra, stołu, biblioteki, biżuterii, telefonu i laptopa (jeśli kupiliście używany lub służyły do kontaktu z ezoterykami, słuchania medytacji, jogi z yt itd). Więcej na temat zdjęć, które sprawdzamy podczas sesji lub diagnozy tutaj. W szczególności, gdy odprawialiście różne rytuały w domu, w tym na łóżku i macie problemy z wysypianiem się, często się budzicie w nocy itd.

Problemy są bardzo ważne, ponieważ pozwalają przywołać wszystkie istoty, które są odpowiedzialne za nie, a później odprowadzić. Przy ciele subtelnym i ciele fizycznym (duszy) może być wiele istot, a każda może być odpowiedzialna za inne problemy.

Do diagnozy potrzebuję także zdjęcie twarzy i/lub sylwetki, gdy masz jakieś problemy ze zdrowiem np. bóle kolan. Zdjęcie sylwetki pozwala mi sprawdzić czy są jakieś obce energie umieszczone w różnych częściach ciała (duszy).

Dlaczego nie robię tego bezpłatnie? 

Wiele osób może zastanawiać się, dlaczego nie pomagam osobom dorosłym bezpłatnie. Przecież to dar od Stwórcy? 

Wszystkie dary i talenty są darami od Stwórcy. Pomaganie ludziom w tym temacie to bardzo wyczerpująca praca. Przyjmowanie zapłaty po pierwsze pozwala odciąć mi się energetycznie, nie otwieram się emocjonalnie na ataki różnych istot, które są przy osobach, które wchodzą ze mną w kontakt. Po drugie, pozwala mi to pracować na pełen etat, gdy z Państwa wpłat mogę się utrzymać, wyżywić, ubrać. Gdy robiłam to bezpłatnie, to mogłam pomóc co najwyżej jednej osobie dziennie, po pracy, lub przed. Proszę mi wierzyć, że wiele osób nie będzie chciało tego robić nawet, gdyby mogli w ten sposób dużo zarabiać, gdy zobaczą z czym na co dzień przychodzi im się mierzyć i z jakim ryzykiem się to wiążę.   

Proszę o wyrozumiałość w tym temacie. Gdy podejmuję się zadania, to zawsze staram się pomóc najlepiej jak potrafię, niezależnie czy robię to za opłatą czy bezpłatnie.