Diagnoza: 150 zł 

Pełna sesja z oczyszczaniem (w tym diagnoza): 350 zł 

Czas oczekiwania na sesję to obecnie około 40 dni.

Sesja dla duszy: 250 zł

Sesja dla duszy to kontakt z duszą zmarłego w celu sprawdzenia w jakiej przestrzeni przebywa, a także przekazanie informacji dla żyjących bliskich i próba uwolnienia duszy z przestrzeni bytów, jeśli dusza jest zniewolona jakimś kontraktem. Nie wszystkie dusze godzą się na uwolnienie.

Sesja poza kolejnością (w ciągu 1-3 dni) to dodatkowy koszt 200 zł.

Jeśli ktoś miał już samą diagnozę, wtedy koszt oczyszczania z umów i kontraktów z bytami to koszt 200 zł.

Diagnoza to jest tylko sprawdzenie tego, co się dzieje przy ciele subtelnym i duszy, z czego wynikają problemy, jak funkcjonują czakry, jakie istoty ingerują w obie przestrzenie, jak utrudniają życie, z czego wynikają problemy w życiu. Diagnozę najczęściej robimy dla osób trzecich, które nie są świadomowe i nie wyraziły zgody na pełną sesję z oczyszczaniem.

Wpłata na dane:

Anna Mart

Nr. konta (ING): 44 1050 1575 1000 0091 1145 0871

Tytuł: (adres email jeśli kontaktują się Państwo poprzez email lub imię i nazwisko na facebooku, jeśli kontaktują się Państwo poprzez facebooka)

Oczyszczania mogę się podjąć, gdy wiem, że mogę pomóc. Jeśli nie dam rady pomóc, nie przyjmuję zapłaty lub zwracam wpłacone pieniądze za oczyszczenie. Niektóre przypadki są bardzo trudne, dlatego na początek zalecam diagnozę, byśmy oboje wiedzieli z czym się mierzymy.  W celu wykonania diagnozy będę potrzebowała zdjecie osoby lub miejsca, które mam poddać diagnozie.

Do diagnozy i oczyszczania proszę przygotować problemy pojawiające się w punktach od 1 do 10 max. Proszę także w miarę mozliwości wypisać wszystkie zabiegi „duchowe”, które przeszliście typu: reiki, ustawienia hellingera, ThetaHealing, itp. Proszę takżę opisać wszystkie rytuały, jakim się Państwo poddali, w tym rytuały odprawiane samemu, gdyż większość zabiegów i rytuałów najczęściej wiąże się z zawarciem kontraktu z bytami i po uwolnieniu od jednych bytów, mogą się zgłosić te z którymi dawniej osoba zawarła kontrakty.

Proszę także opisać problemy w punktach, na przykład:

 1. Coś budzi mnie w nocy o 3:00. –
 2. Coś puka w kaloryfer i stół?
 3. Snią mi się zmarli bliscy.
 4. Zabieg reiki 5 lat temu.
 5. Rytuał odprawiony z książki… itd.
 6. Jeśli mają Państwo tatuaże, także proszę zrobić zdjęcie.

Problemy są bardzo ważne, ponieważ pozwalają przywołać wszystkie istoty, które są odpowiedzialne za nie, a później odprowadzić. Przy ciele subtelnym i ciele fizycznym (duszy) może być wiele istot, a każda może być odpowiedzialna za inne problemy.

Do diagnozy potrzebuję także zdjęcie twarzy i/lub sylwetki, gdy masz jakieś problemy ze zdrowiem np. bóle kolan. Zdjęcie sylwetki pozwala mi sprawdzić czy są jakieś obce energie umieszczone w różnych częściach ciała (duszy).

Dlaczego nie robię tego bezpłatnie? 

Wiele osób może zastanawiać się, dlaczego nie pomagam osobom dorosłym bezpłatnie. Przecież to dar od Stwórcy? 

Wszystkie dary i talenty są darami od Stwórcy. Pomaganie ludziom w tym temacie to bardzo wyczerpująca praca. Przyjmowanie zapłaty po pierwsze pozwala odciąć mi się energetycznie, nie otwieram się emocjonalnie na ataki różnych istot, które są przy osobach, które wchodzą ze mną w kontakt. Po drugie, pozwala mi to pracować na pełen etat, gdy z Państwa wpłat mogę się utrzymać, wyżywić, ubrać. Gdy robiłam to bezpłatnie, to mogłam pomóc co najwyżej jednej osobie dziennie, po pracy, lub przed. Proszę mi wierzyć, że wiele osób nie będzie chciało tego robić nawet, gdyby mogli w ten sposób dużo zarabiać, gdy zobaczą z czym na co dzień przychodzi im się mierzyć i z jakim ryzykiem się to wiążę.   

Proszę o wyrozumiałość w tym temacie. Gdy podejmuję się zadania, to zawsze staram się pomóc najlepiej jak potrafię, niezależnie czy robię to za opłatą czy bezpłatnie.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •