nowotwór dar od demona

Pewna kobieta miewała sny prorocze. Śniło jej się, że ktoś umrze na długo zanim u osoby pojawiły się oznaki choroby. Najczęściej ta osoba umierała na nowotwór.  

Jak to jest możliwe, że można przewidzieć komuś śmierć? 

Tak naprawdę nie można, ponieważ to dusza planuje swoje życie i decyduje, kiedy chce odejść z tego świata. Reprezentujemy Źródło w swoim ciele i do końca, gdy mamy połączenie i wiarę w Źródło, można zostać uzdrowionym, gdy zmienimy zdanie (wtedy tak naprawdę uzdrawiamy sami siebie, bo taka jest nasza wola). O śmierci my decydujemy i nikt nie powinien umieć przewidzieć komuś śmierci. 

A jednak to się działo i wiem z wielu opowieści, że to ma miejsce wielokrotnie, gdzie jest przepowiedziana komuś śmierć i ona ma miejsce chwile po. 

Jakim prawem jest to możliwe? 

Przepowiedzenie komuś śmierci jest tylko wtedy możliwe, gdy zaplanowały ją istoty demoniczne, a osoba, której ktoś przepowiada śmierć nie wierzy w Źródło, czyli tak naprawdę w siebie.  

Gdy nie reprezentujesz Źródła na Ziemi, wtedy Twoim życiem zarządzają byty demoniczne, także planują śmierć.  

Tylko wtedy można przewidzieć komuś śmierć, gdy byty ją zaplanowały. Wtedy bardzo często pojawia się na przykład nowotwór nagle, z dnia na dzień.  

Co więcej, człowiek, który wyzwoli się spod wpływów istot demonicznych i odprawi te istoty wraz z ich energiami, wtedy zostaje uzdrowiony, ponieważ nowotwór to była manifestacja z wykorzystaniem ciemnej energii. Gdy ją się usunie, także i nowotwór znika dosłownie z dnia na dzień. I jest takich przypadków wiele, na pewno nie raz spotkaliście się z tym, że ktoś jednego dnia ma przeżuty na całym ciele, a drugiego dnia wszystko znika w cudowny sposób.  

Czasami może też i tak być, że osoba, która jest opętana otrzymuje nowotwór, a następnie demon go ściąga, tak że dochodzi do “cudownego” uzdrowienia. Po co to robi? By osobę jeszcze bardziej opętać, ponieważ dopuszcza ją do siebie, akceptuje jej ingerencję jeszcze bardziej.  

Pamiętaj, żadna istota nie może zaplanować Ci życia ani tym bardziej śmierci, gdy jesteś Źródłem w ludzkim ciele, gdy wierzysz w swoją moc kreacji i decyzji. Ty władasz swoim życiem, a Źródlo wyraża się poprzez Twoje decyzje. Jednak, gdy człowiek wierzy wyłącznie w medycynę i technologię, a nie w moc Źródła, wtedy najczęściej się przeliczy, gdy spotka się z ingerencją istot demonicznych w jego życie.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *