Czy schizofrenia to opętanie?

Z mojego doświadczenia mogę potwierdzić, że w wielu przypadkach, jeśli nawet nie we wszystkich, za schizofrenią kryło się opętanie przez ducha lub istotę demoniczną.  

Dlaczego dochodzi do opętania? 

Myślę, że powodów może być kilka. Jedna z przyczyn może mieć związek z poprzednim wcieleniem. Jeśli jakaś dusza, która nie odeszła miała z daną osobą, która się wcieliła w ciało jakieś zatargi w poprzednim życiu, to może dążyć do opętania swojej ofiary.  

Inny przypadek, jaki poznałam związany był z zemstą istot demonicznych za odprowadzenie ducha z rodziny. Pewna dziewczyna nie była świadoma, że byty demoniczne miały korzyści z obecności ducha w rodzinie. Gdy go odprowadziła, po jakimś czasie te istoty demoniczne zesłały na nią o wiele potężniejsze duchy, które kompletnie ją opętały, a tym razem nikt nie był w stanie jej pomóc. Dlatego odprawianie duchów może okazać się bardzo niebezpieczne, jeśli nie sprawdzimy, z jakich powodów dany duch przebywa w rodzinie i czy ewentualnie jest wykorzystywany przez istoty demoniczne do pobierania energii.  

Epilepsja, lunatykowanie 

Schizofrenii mogą towarzyszyć i inne choroby. Na przykład w chwilach próby przejmowania ciała przez ducha, może dochodzić do epilepsji. Osoby, które mają bardzo twardy sen mogą doświadczyć epizodów lunatykowania. Czy każdy przypadek epilepsji i lunatykowania oznacza przejmowanie ciała przez ducha? Tego nie wiem. Te przypadki, które ja poznałam, były z tym jednak powiązane.  

Zmiana osobowości, agresja 

Owszem, schizofrenią można wytłumaczyć różne omamy, widzenie rzeczy, których fizycznie nie ma. Jednakże bardzo wiele przypadków schizofrenii manifestuje się tym, że osoba staje się bardzo agresywna, ma potrzebę przeklinania. Potrzebę przeklinania i bycia agresywnym nie da się wytłumaczyć w sposób medyczny. Można natomiast wytłumaczyć tę potrzebę w sposób duchowy.  

Duchy opętujące swoją ofiarę są na ogół przepełnione negatywną energią, którą się żywią. Gdy przejmują ciało swojej ofiary, wyrażają emocje, którymi są przepełnione. Stąd olbrzymia agresja i niemal nieustanne przekleństwa.  

Podobnie ma się rzecz, gdy na przykład osoba, w którą wstępuje duch, zaczyna odmiennie się zachowywać np. zaczyna kuleć, zwracać się do domowników innymi imionami, mówić w odmienny sposób itd.  

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy lub ktoś z Twoich bliskich możesz się ze mną skontaktować. Możesz także dołączyć do specjalnej grupy na facebooku, która powinna Ci pomóc zrozumieć, jak działają istoty demoniczne i jak rozwijać się duchowo, by umieć się przeciwstawić takim istotom.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *