Czy schizofrenia to opętanie?

Z mojego doświadczenia mogę potwierdzić, że w wielu przypadkach, jeśli nawet nie we wszystkich, za schizofrenią kryło się opętanie przez ducha lub istotę demoniczną.  

Dlaczego dochodzi do opętania? 

Myślę, że powodów może być kilka. Jedna z przyczyn może mieć związek z poprzednim wcieleniem. Jeśli jakaś dusza, która nie odeszła miała z daną osobą, która się wcieliła w ciało jakieś zatargi w poprzednim życiu, to może dążyć do opętania swojej ofiary.  

Inny przypadek, jaki poznałam związany był z zemstą istot demonicznych za odprowadzenie ducha z rodziny. Pewna dziewczyna nie była świadoma, że byty demoniczne miały korzyści z obecności ducha w rodzinie. Gdy go odprowadziła, po jakimś czasie te istoty demoniczne zesłały na nią o wiele potężniejsze duchy, które kompletnie ją opętały, a tym razem nikt nie był w stanie jej pomóc. Dlatego odprawianie duchów może okazać się bardzo niebezpieczne, jeśli nie sprawdzimy, z jakich powodów dany duch przebywa w rodzinie i czy ewentualnie jest wykorzystywany przez istoty demoniczne do pobierania energii.  

Epilepsja, lunatykowanie 

Schizofrenii mogą towarzyszyć i inne choroby. Na przykład w chwilach próby przejmowania ciała przez ducha, może dochodzić do epilepsji. Osoby, które mają bardzo twardy sen mogą doświadczyć epizodów lunatykowania. Czy każdy przypadek epilepsji i lunatykowania oznacza przejmowanie ciała przez ducha? Tego nie wiem. Te przypadki, które ja poznałam, były z tym jednak powiązane.  

Zmiana osobowości, agresja 

Owszem, schizofrenią można wytłumaczyć różne omamy, widzenie rzeczy, których fizycznie nie ma. Jednakże bardzo wiele przypadków schizofrenii manifestuje się tym, że osoba staje się bardzo agresywna, ma potrzebę przeklinania. Potrzebę przeklinania i bycia agresywnym nie da się wytłumaczyć w sposób medyczny. Można natomiast wytłumaczyć tę potrzebę w sposób duchowy.  

Duchy opętujące swoją ofiarę są na ogół przepełnione negatywną energią, którą się żywią. Gdy przejmują ciało swojej ofiary, wyrażają emocje, którymi są przepełnione. Stąd olbrzymia agresja i niemal nieustanne przekleństwa.  

Podobnie ma się rzecz, gdy na przykład osoba, w którą wstępuje duch, zaczyna odmiennie się zachowywać np. zaczyna kuleć, zwracać się do domowników innymi imionami, mówić w odmienny sposób itd.  

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy lub ktoś z Twoich bliskich możesz się ze mną skontaktować. Możesz także dołączyć do specjalnej grupy na facebooku, która powinna Ci pomóc zrozumieć, jak działają istoty demoniczne i jak rozwijać się duchowo, by umieć się przeciwstawić takim istotom.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

5 Komentarzy

Mira · 7 czerwca, 2022 o 10:05 pm

Czy zażywanie marihuany lub wchodzenie w stan hipnozy mógł spowodować schizofrenie?jak pomóc takiej osobie wyjść z tej choroby?

  Ania Mart · 13 czerwca, 2022 o 9:23 am

  Tak, bo po marihuanie przychodzą różne byty, gdyż oni uważają to za rytuał wzywający byty – palenie marihuany. Czy to mogło spowodować schizofrenię. Tak, mogło. Jak pomóc takiej osobie? Przede wszystkim powinna wypraszać swoją wolą ten byt z umysłu i prosić Źródło Miłości o pomoc. Bo schizofrenia to zawsze jest zgoda na zajęcie umysłu lub ewentualnie ciała subtelnego.

   IzA · 18 listopada, 2022 o 7:55 pm

   Dokładnie to mi się stało gdy za dużo paliłam i modliłam się do „Boga”. Po moim 3dniowym epizodzie schizophreni moja siostra znalazła ta stronę. Dziękuję za pani wpisy tutaj i na Facebooku.

ana · 22 listopada, 2022 o 9:07 pm

Witam, moja mama choruje na schizofrenie od kilkunastu lat, pewnej nocy byłam dzieckiem wtedy, obudziła nas i kazała modlic się przy otwartych drzwiach wejsciowych mówiła wtedy, ze widziała smierc z kosą ktora po nia przyszła, ze obudził ja zapach palonego kadzidła, słyszała głosy, smiechy,… i tak zaczeła sie jej choroba,ktora trwa do dzisiaj. Mama jest bardzo dobrym człowiekiem, gdy nie ma objawow schizofreni,nie przeklina oddała by wszystko każdemu, gdy sie zaczyna nasilac schizofrenia, a zdarza sie to raz na rok mniej wiecej jest wtedy wulgarna, widzi osoby uznane za swiete, widzi osoby zmarłe, mowi ze jest obserwowana, nagrywana, jest zupełnie innym człowiekiem nie poznaje jej, lezy trzy miesiace w szpitalu faszerowana lekami wypuszczja ja w lepszej formie troche i wtedy dochodzi do siebie w domu i tak jest zawsze. jak jej pomoc? nie mam pojecia co robic, ,czy jest opętana? domyślam sie, że tak… Prosze o pomoc cokolwiek.

  Ania Mart · 25 listopada, 2022 o 12:19 am

  Byt w kapturze tzn. Śmierć wchodzi z przedmiotów religijnych: obrazu Jezu ufam tobie, różanca, i innych. Człowiek który modli się do tych przedmiotów, daje zgodę na opętanie. Pobyt w szpitalu i faszerowanie prochami pozwala odciąć połączenia w mózgu przez które byt dostaje się osoby, ale także osoba jest poza silnym zasięgiem bytów od przedmiotów, które są w domu. To jest trudna sprawa, bo walczysz nie tylko z przekonanami mamy, ale i z bytem, który zasiedla ją. Może pomóc pozbycie się przedmiotów z energiami bytów, przedmiotów religijnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *