Dzisiaj mieliśmy sesję, gdzie kobieta dla której przeprowadziliśmy oczyszczanie z istot, okazało się, że ma poważne problemy z tarczycą. O tym jednak nie wiedzieliśmy przed sesją.  

To co zobaczyliśmy na zdjęciu to krzyżyk z Jezusem, który nosiła na szyi. Zesłaliśmy światło na ten krzyżyk to w świetle energii Źródła zaczął dosłownie płonąć. To nie wróżyło dobrze. Zawsze oznacza to jakąś energię demoniczną zawartą w danym przedmiocie.  

Dla pewności, powiedziałem do Ani, że jeśli jakakolwiek istota wchodzi przez ten krzyżyk, to ma w tej chwili stanąć przed Anią i duszą naszej Klientki. I wyskoczył mały rogaty demon piekielny z tego krzyżyka.  

Sprawdziliśmy jak wyglądała ostatnia ingerencja tego byta w zachowanie naszej klientki, to pokazało się, że ten demon zachęcał ją do zła, do złego, złośliwego zachowania.  

Ale to nie wszystko. Jak przyjrzeliśmy się jej czakrze gardła, to okazało się, że ten krzyżyk noszony na szyi bardzo mocno blokował funkcjonowanie czakry gardła, do tego stopnia, że ta czakra ledwo zipała. Płomień z tego krzyżyka zwyczajnie wypalał czakrę gardła. Sama tarczyca u naszej klientki zwyczajnie zanikała, co należy mocno powiązać z aktywnością energii z krzyżyka i wpływu tej energii na czakrę gardła. 

Pytanie: ile innych kobiet jest nieświadoma, że ich problemy z tarczycą mogą wynikać z różnego rodzaju ozdób noszonych na szyi, a które są przeklęte, bo namaszczone energią demona? 


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

8 Komentarzy

Artur · 18 czerwca, 2021 o 6:42 pm

Kiedyś nosiłem przez jakiś czas Ankh ( krzyż egipski) oznaczający życie, czy aby na pewno to oznacza ? Wyczuwałem na początku pozytywne działanie, po kilku tygodniach musiałem go zdjąć. Samopoczucie zaczynało się gwałtownie pogarszać… A jak go zdjąłem to nie mogłem przestać o nim myśleć. Tak jak bym się uzależnił od niego dziwna sprawa… ale dałem sobie z tym spokój w końcu.
Pozdrawiam

  Ania Mart · 19 czerwca, 2021 o 11:24 am

  Jesli wciaż masz ten krzyż, to byt który przez niego wchodził wciaż jest w Twoim otoczeniu, tylko tak nie czujesz jego energii. Poza tym, krzyż taki jak przylega scisce do czakry serca lub gardła to czerpie z nich energię.

   Artur · 19 czerwca, 2021 o 1:05 pm

   Czy wyrzucenie go po prostu do śmieci pomoże? czy musze go spalić?( jest drewniany ) Czy może mimo wszystko nic to nie da ?

    Ania Mart · 19 czerwca, 2021 o 1:13 pm

    Jak wyrzucisz do śmieci, bo byt zanim go wywiozą i zutiluzują, może się mścić, że wyrzucasz mu jego przedmiot przez który sobie mógł wchodzić. Możesz się nawet poczuć gorzej i pożałować że go wyrzuciłeś. Najepiej jest spalić.

Imię nie nazwa · 13 lutego, 2022 o 3:04 pm

Nie wiem. Moja matka żadnych krzyżyków ani żadnych innych ozdób na szyi nie nosi ani nie nosiła, a ma problemy z tarczyca od dawna. Ja dla odmiany lubię różne wiziorki, korale, a także medaliony nosić, a żadnych problemów z tarczyca, mimo że moja matka i babka miały problem.

Agnieszka · 12 kwietnia, 2022 o 7:16 am

Mam 3 naszyjniki/zawieszki. Jeden to ażurowy symbol skrzydła, drugi to krzyżyk z cyrkoniami a trzeci to wykonane na zamówienie serduszko z imieniem córki-wyroby jubilerskie. Żaden z nich nigdy nie brał udziału w żadnym rytuale, ale miałam je na sobie podczas np. czyjegoś ślubu w kościele czy chrzcie dziecka. Niedawno dowiedziałam się prawdy o kk i naszym prawdziwym Stwórcy i zgłębiam temat więc jestem tu świeża w tych sprawach. Czy sam symbol krzyża lub skrzydła jest sam w sobie skażony złymi energiami i czy noszenie ich w w/w sytuacjach skażą je tymi energiami?

  Ania Mart · 19 kwietnia, 2022 o 1:57 pm

  Krzyż i skrzydła jako symbol aniołów Szatana już z założenia mają energię bytu. Udział w ceremoniach kościelnych raczej nie skazi tych przedmiotów, ale to zależy od frakcji demonicznej także, która się temu przygląda, ponieważ byty szukają okazji by przejąć przedmioty, które biorą udział w ich rytuałach.

Niemann · 3 stycznia, 2023 o 12:16 am

Piszecie o krzyżyku a jeśli ktoś nie ma krzyżyka a za to w to miejsce ma wszczepiony kolczyk na stałe to może mieć też zły wpływ na człowieka ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *