Gdy będziecie uczyć się medytować (w innym poście wyjaśnię czym dokładnie medytacja jest) to możecie to robić w różnych porach dnia.

Gdy jednak mielibyście wybrać tylko jedną porę w ciągu całego dnia, to moim zdaniem powinien to być czas bezpośrednio przed snem, kiedy już po medytacji nie robicie nic więcej i kładziecie się spać.

Dlaczego ten moment tuż przed snem jest najlepszy, gdy chodzi o naukę medytacji?

Z kilku względów…

Po pierwsze i chyba najważniejsze

Medytacja tuż przed snem potrafi zmienić Wasze fale mózgowe przed snem i w czasie snu „pogłębić” fale delta, które pozwolą Wam podczas snu zdobyć dużo więcej energii i obudzić się w dużo lepszym nastroju. Wasz sen będzie dużo głębszy, a przez to energia którą zdobędziecie podczas snu będzie dużo większa. Tę energię będziecie mogli wykorzystać w ciągu dnia, by stworzyć dużo lepszą rzeczywistość dla Was, zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i intencjami.

Po drugie

Pierwsze wizje w medytacji najczęściej będziecie mieli zasypiając. Zatem praktykowanie medytacji przed snem pomoże Wam wspomóc proces tej medytacji, która polega na tym, że możecie połączyć się ze Źródłem, zobaczyć przestrzenie energetyczne i to co Wam Źródło chce pokazać, a co jest zgodne z Waszą intencją.

Drugi ważny moment dnia na medytację

Drugim ważnym momentem na medytację jest moment tuż po przebudzeniu, z rana. W trakcie pobudki umysł wchodzi bardzo często w fale theta i wtedy wiele osób ma możliwość np. zobaczyć energie, ponieważ ich umysł znajduje się w odpowiednich falach mózgowych. Nauka medytacji z rana pozwala bardziej rozwinąć możliwość wchodzenia w medytację z samego rana, tuż po przebudzeniu.

Trzeci moment to medytacje w ciągu dnia

W ciągu dnia, o różnych porach możecie medytować wtedy, gdy brakuje Wam energii i chcecie odłączyć umysł od problemów dnia codziennego, które blokują przypływ energii ze Źródła. Z mojej praktyki wynika, że aktywne 10 minut medytacji potrafi tyle dać energii, co nawet godzinny sen!

Jednak pamiętaj, że jeśli masz czas tylko raz dziennie, to skup się na medytacji przed snem, to Ci da najlepsze efekty!

Więcej na ten temat powiem na szkoleniu dotyczącym medytacji, które odbędzie się 25 listopada. Przeczytaj ofertę szkolenia:

http://duchowosc.annamart.pl/energia-w-biznesie-oraz-sztuka-medytacji-i-laczenia-sie-ze-zrodlem/
Więcej także na temat tego szkolenia opowiem na darmowym webinarze na który zaproszę Cię już wkrótce!


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *