Jedna z Was opisywała ostatnio przypadek, jak jechała na rowerze razem ze swoim mężem i w pewnym momencie zobaczyła coś dziwnego. Spojrzała na nogę swojego męża, który jechał przed nią na rowerze, a która to nagle zamieniła się w nogę jakiegoś byta. Przeraziła się tym i nie wiedziała, dlaczego to widzi i co właściwie się stało.  

Czakra korony i 3 oka a fale theta mózgu 

Co się wydarzyło u tej kobiety? Jazda na rowerze pozwala bardzo często wprowadzić mózg w fale theta, a fale theta to jest najlepszy stan do łączenia się ze Źródłem poprzez czakrę korony lub widzenia (także z otwartymi oczami) za pomocą czakry 3 oka. To co się wydarzyło u tej kobiety, która opisała mi tę sytuację, to wprowadziła swój mózg w fale theta i zobaczyła byta swoim 3 okiem, który był w jej mężu.  

Jednak by widzieć 3 okiem nie można mieć zbyt dużej blokady na tej czakrze. Podobnie jest z łącznością ze Źródłem poprzez czakrę korony – ta nie może być zablokowana.  

Niestety, ale bardzo wiele osób, które chciały się rozwijać duchowo, doprowadziło po różnych zabiegach do blokady czakry korony i ta łączność poprzez tę czakrę ze Źródłem została zablokowana albo częściowo, albo całkowicie. Na przykład inicjacje reiki i zabiegi reiki niemal zawsze doprowadzają do blokady czakry korony, w następstwie osoba taka traci coś co nazywa się “intuicją”, a także i przede wszystkim prowadzenie przez własną duszę. Wtedy najczęściej byty (od reiki) zaczynają już taką osobę prowadzić.  

Jak medytować korzystając z czakry korony? 

Wiele osób, choćby po chrzcie ma zablokowaną czakrę 3 oka, jednak wciąż dobrze funkcjonuje u nich czakra korony, która jest jak “antena”, która ich łączy z własną duszą, a dusza ma kontakt ze Stwórcą.  

By korzystać z tej czakry najlepiej to robić właśnie podczas spaceru czy np. jazdy na rowerze, wtedy z łatwością umysł wchodzi w fale theta i możemy otrzymać np. odpowiedzi na wcześniej zadane pytania, podpowiedzi by rozwiązać jakieś problemy itd…  

Co należy zrobić by medytować w ruchu? 

Przede wszystkim, gdy np. idziesz na spacer, przed spacerem należy zadać kilka pytań kierując je do Stwórcy i iść na spacer np. po parku z intencją otrzymania odpowiedzi. Podobnie należy robić, gdy np.. wybieracie się na rower. 

Poza tym, jeśli chodzi o wszystkie osoby, które mają problem z depresją, wpadają szybko w niskie wibracje, rower lub spacer pozwalają uczyć się relaksować, odcinać od problemów dnia codziennego, także trzymać byty z dala od nas.  

Polecam w szczególności osobom, które szukają prowadzenia ze Źródła, które potrzebują rozwiązania swoich problemów, odpowiedzi na pytania, których nie można znaleźć choćby w książkach.  


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *