gdzie odprowadzić duszę

Jeszcze rok temu nie wiedziałam, gdzie odprowadzić zabłąkane dusze. Są też osoby, które mówią, że odprowadzają dusze, ale tak naprawdę albo te dusze odsuwają na jakiś czas od Was, albo też nie robią nic. Przykładowo: duszę mamy mojego męża odprowadzały aż trzy osoby i każda po kolei deklarowała, że ją odprowadziła. Jednak, gdy spytać takiej osoby, gdzie odprowadza dusze, albo gdzie ona odeszła, to okazuje się, że odpowiedzi są już bardzo mgliste. 

Gdzie odprowadzić duszę? 

Każda dusza to w istocie drobna część wielkiej energii. To do źródła tej energii należy odprowadzić każdą duszę. To jest jej dom i tam będzie w pełni szczęśliwa.  Jeśli chcecie, by ktoś odprowadził duszę zmarłej osoby spytajcie wprost: “gdzie ją odprowadzisz”? Jeśli odpowiedź będzie inna niż że do źródła własnej duszy, nie ufajcie. Brak zaufania lub też wysoka ostrożność to podstawa, gdy chodzi o energie i ochronę swoich bliskich, także tych, którzy już zmarli. 


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *