gdzie odprowadzić duszę

Jeszcze rok temu nie wiedziałam, gdzie odprowadzić zabłąkane dusze. Są też osoby, które mówią, że odprowadzają dusze, ale tak naprawdę albo te dusze odsuwają na jakiś czas od Was, albo też nie robią nic. Przykładowo: duszę mamy mojego męża odprowadzały aż trzy osoby i każda po kolei deklarowała, że ją odprowadziła. Jednak, gdy spytać takiej osoby, gdzie odprowadza dusze, albo gdzie ona odeszła, to okazuje się, że odpowiedzi są już bardzo mgliste. 

Gdzie odprowadzić duszę? 

Każda dusza to w istocie drobna część wielkiej energii. To do źródła tej energii należy odprowadzić każdą duszę. To jest jej dom i tam będzie w pełni szczęśliwa.  Jeśli chcecie, by ktoś odprowadził duszę zmarłej osoby spytajcie wprost: “gdzie ją odprowadzisz”? Jeśli odpowiedź będzie inna niż że do źródła własnej duszy, nie ufajcie. Brak zaufania lub też wysoka ostrożność to podstawa, gdy chodzi o energie i ochronę swoich bliskich, także tych, którzy już zmarli. 

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *