Kilka lat temu, gdy szukałem informacji na temat bytów demonicznych w internecie o tym mówili tylko księża egzorcyści oraz osoba, która nazwała siebie Aronem Jasnowidzem.  

Oczywiście zarówno księża egzorcyści, jak i Aron Jasnowidz większość co mówią, to są kłamstwa, ale w tamtym czasie tylko na tym musiałem polegać i na logice, i co nie ukrawam – podpowiedziach od Źródła i swojej własnej duszy, chodź wiem, że Źródło chciało, bym jak najwięcej sam doświadczył na tyle, na ile to było dla mnie bezpieczne i nie prowadziło do unicestwienia.  

Bo oczywiście kontakty z niektórymi ludźmi i ezoterykami są na tyle niebezpieczne, że dla wielu mogą się zakończyć śmiercią.  

Trzy lata temu wybrałem się na szkolenie do Arona Jasnowidza, który reklamował je jako szkolenie z medytacji. W rzeczywistości popełniłem duży błąd, gdyż później zapłaciłem za to “szkolenie” kontraktem z bytem, który stoi za Aronem, jak również utratą przez kilka lat sporej ilości energii na rzecz tego bytu.  

Wiem też, że Źródło od tych gorszych błędów mnie ustrzegło, bo dla mnie mogły by one skończyć się tragicznie, ale dzisiaj tego tematu nie będę rozwijał, a skupię się na tym, co wydarzyło się na tym “szkoleniu” z medytacji. 

To tzn. szkolenie nie było niczym niezwykłym, niby próba wprowadzenia w relaksacje i prowadzenia w trakcie tej “medytacji” w pozycji leżącej.  

Jednak od strony energii samo wejście już na salę wiązało się: 

Po pierwsze z zawarciem kontraktu z bytem od Arona (czarny, szczupły byt o pomarszczonej twarzy i szyderczym uśmiechu).  

A po drugie ze skażeniem wszystkich, ale to absolutnie wszystkich przedmiotów osobistych, jakie miałem zarówno na sobie, jak i wniosłem na salę energią demoniczną, co od tego momentu dawało bytowi prawo do ingerencji w moją energię i pobierania tej energii głównie poprzez implanty instalowane w nogach (przy ciele subtelnym), co przez kilka lat czułem dosyć wyraźnie, ale nie wiedziałem co się wtedy dzieje i skąd te odczucia drętwienia w nogach.  

Wszystko co miałem na sobie wtedy: buty, kurtka, portfel, plecak, spodnie, karty w portfelu, dowód osobisty, prawo jazdy zostało skażone energią bytu zgodnie z prawem własności, jakie sobie uzurpują (bardzo naginają) jakie ustanowione jest przez Źródło. Wszystko to musiałem wyrzucić i przypomnieć sobie przede wszystkim, jakie przedmioty miałem na sobie podczas tego “szkolenia”, które w istocie dla byta, który stoi przy Aronie było zawarciem kontraktu.  

Oczywiście samo zerwanie kontraktu nic by nie dało, bo byt wciąż wchodził z przedmiotów, które skaził swoją energią.  

Stwórca pozwolił na to, bo wiedział, że udział w tym jego spotykaniu nie zabije mnie, a da mi pewne doświadczenia, których inaczej nie mógłbym zrozumieć i Wam przekazać, byście mogli się chronić przed takimi praktykami bytów i ezoteryków wykorzystywanych do takich praktyk.  

Ostatnio sprawdzaliśmy przedmioty u jednej z Was. Pośród przedmiotów, z których byt wchodził pokazały się klucze. Dlaczego klucze? Ponieważ kobieta miała je przy sobie podczas jednego z rytuałów na sobie podczas zabiegu ustawień systemowych według B. Hellingera.  

Wiecie jaki jest problem z nawiedzonymi domami? 

Problem jest taki, że jak ludzie szukają pomocy, gdy coś ich w domu straszy, to sprowadzają kolejnych ezoteryków, którzy robią kolejne rytuały i tym samym coraz więcej przedmiotów w domu skażają energią bytów. W końcu tak wiele jest skażonych w domu przedmiotów, że aby dom oczyścić należałoby zerwać wszystko aż do tynków!  

Pamiętajcie! 

Uważajcie na rytuały wszelkiego rodzaju, a jeśli się poddaliście jakimkolwiek zabiegom, co mogło mieć choć znamiona rytuału jak np. masaż Loumi Loumi, należy przyjrzeć się wszystkim przedmiotom i rzeczom osobistym, które wnieśliście do przestrzeni, gdzie byt mógł to skazić swoją energią.  

Wiem, jak to brzmi – nie najlepiej – ale lepiej jest wiedzieć niż chować głowę w piasku. Szczególnie, gdy mamy rodziny i byty nie tylko nas atakują, ale wszystkich domowników.  

A i jeszcze jedno: im więcej byt ma przedmiotów w domu, tym jego siła działania jest większa. Jak usuwacie mu przedmioty z jego energią, to jest coraz słabszy. To nie jest tak, że np. z nitki czy włosa może byt równie silnie oddziaływać, jak z przedmiotu, który jest portalem.  


29 Komentarzy

Marcin · 9 października, 2021 o 12:53 am

Bardzo ciekawe i szokujące zarazem.

Mariusz · 9 października, 2021 o 6:45 am

Co do Arona to mój przyjaciel jasnowidz nazwał go pieszczotliwie „Aron Sraron”, ze względu na pierdoły którymi się posługuje. 😉 Co nie wszystkim się spodobało, szczególnie tym którzy mu zaufali a nie sprawdzili z kim faktycznie współpracuje taka nieświadoma istota. Warto by było poszerzyć tą listę o następne badania „fachowców od propagandy” i zweryfikować ją przez przynajmniej trzech wykwalifikowanych mentalistów (tak jak to opisane jest w książce Michela Desmarquet – Misja).

  GoscWawa · 30 stycznia, 2023 o 3:03 pm

  Zgadam się z tym. On za przeproszeniem pierdoli kocopały i całkiem do niego pasuje to przezwisko , a na dodatek to jest agent Rosji i Putina.
  Niby opowiada o sprawach duchowych itp. ale tak mimochodem wplata różne peany pochwalne na cześć Putina. Kilka razy go słuchałem, ale szybko doszedłem do wniosku, że to „Aron Sraron

Iriss · 11 grudnia, 2021 o 8:06 pm

Znam Arona i to co piszesz jest prawdą, lecz aby go nie zasilać , również poprzez wysyłanie „negatywnej” energii , wybaczam mu i wysyłam Światło. Niech Miłość otuli Arona i złe moce opuszczą jego przestrzeń. I wy drogie istoty tak zróbcie i nie zasilajcie go.

Lola · 4 stycznia, 2022 o 1:54 pm

A co z czerwoną nitka którą ktoś nam zawiazał na lewej ręce w celu ochrony? Czy faktycznie taka nitka czerwona chroni przed złą energią?

  Ania Mart · 4 stycznia, 2022 o 2:02 pm

  Przeciwnie, nie chroni a byty jako fragment rytuały umieszczaja w niej swoją energię demoniczną.

Lola · 4 stycznia, 2022 o 1:55 pm

Czy przez nitke czerwoną na lewes ręce mogą wchodzic złe byty?

  Ania Mart · 4 stycznia, 2022 o 2:01 pm

  Sprawdzalismy kiedys wlasnie u kogos bransoletke-amulet i czerwoną gruba nitke jaka ktos nosił na nadgarstku. To nitka i amulet miały w sobie energie demoniczne i pozwalały się ładować energia ze Źródła. A czy wchodzi? Raczej nie, tylko moze pobierać energie lub energia tej nitki oddziaływać na ludzi.

Hanna · 6 stycznia, 2022 o 6:01 pm

Chciałam zapytać. Czy odsłuchiwanie przez youtube nagrań jakiegoś jasnowidza może nam zaszkodzić ?

  Ania Mart · 6 stycznia, 2022 o 6:03 pm

  Zdarza się, że od takich osób „czarnowidzów” bo jednak większość roztacza negatywne wizje w zgodzie z tym,co chcą byty – wywołać lęk, przychodzą byty czujac się zaproszone gdy słucha się przekazów dyktowanych przez nich. Wtedy ciężko jest sie ich pozbyć ze swojej przestrzeni.

GOSIA · 7 stycznia, 2022 o 9:20 pm

Aron Jasnowidz hmm zaczęłam teź zastanawiać się kim są tzw” Anielskie siostry Jasnowidzki ”
Jedna z pań mieszkanie w Szwecji i ma ALICJA NA IMIĘ .. druga Pani mieszka w Japonii…nie znam imienia Ciekawe jakie byty mają przy sobie… teź mają różne wizje od pewnego czasu zajmują się na joutube kwestiami politycznymi 😤 podejrzewam że mają kontakt z ANIOŁAMI MATRIXA niestety…

Grzegorz · 13 lutego, 2022 o 10:29 pm

Witam serdecznie . Mam pytanie – dużo w sieci namnożyło się wszelakich medytacji światła – oraz dostrajania się do pola serca : Pojawił się kanał ” Moc naszych serc ” reprezentowane w głównej mierze przez takie osoby jak : Beata Socha , Mieczysław Bielak i Kris Rudolf – którzy lansują drogę wzrostu poprzez oczyszczanie i patrzenie z poziomu serca a także uwalnianie metodą D. Hawkinga – czy to jest właściwa praktyka wzrostu świadomości i jednoczenia się ze Źródłem . Jeżeli możecie to napiszcie coś o tym. Jeśli oczywiście to jest możliwe i dozwolone . Pozdrawiam

  Ania Mart · 5 maja, 2022 o 11:44 am

  NIe jest to bezpieczna droga, bo jeśli taką medytację współtworzył jakiś byt, to będzie miał prawo przejąć Wasze łóżko podczas takiej medytacji, jak i telefon i ingerować w czakry.

Anna · 15 lutego, 2022 o 8:46 am

A jak jest z Joe Dispenza? Koherencja mózgu i serca , częstotliwości, wdzięczność, to nauka , badania, loboratoria, pomiary …

  Ania Mart · 28 kwietnia, 2022 o 6:06 pm

  Jego ksiązki były częściowo dyktowane przez byty, nie przyjmowały energii Źródła.

Małgorzata · 7 marca, 2022 o 9:23 pm

Mam pytanie czy znak krzyża jest od źródła czy od bytów.
I Czy żegnając się wpuszczany do siebie byty?

  Ania Mart · 28 kwietnia, 2022 o 9:17 am

  znak krzyża jest symbolem demonicznym. Z samego krzyża najczęściej wchodzą byty piekielne tj. czarne postacie z rogami.

Sławomir · 25 kwietnia, 2022 o 5:02 pm

Witam bardzo ciekawe tu rzeczy są, a co Państwo myślą o człowieku Nazar Jasnowidz z youtube?

  Ania Mart · 27 kwietnia, 2022 o 10:49 pm

  Słowo jasnowidz mówi, że człowiek jest kimś lepszym, a w oczach Źródła wszyscy jesteśmy równi. Poza tym, jak można nazwać jasnowidzem, kogoś kto wieszczy wybuch 3 wojny światowej? W końcu to czarnowidz.

Sylwia · 7 maja, 2022 o 8:02 am

Witam. Robiłam działania z J Popko ( krąg ognia i oczyszczania) miałam później migrenę przez 3 dni i to był ostatni raz z oczyszczaniem przez yt. Poźniej trafiłam na ten blog. Dziękuję

Patrycja · 27 maja, 2022 o 8:34 am

Dziękuję za informację, bo właśnie ostatnio zastanawiałam się komu służy Aron. Dawniej słuchałam go na YT i odnosiłam pozytywne wrażenie, ale w czasie pandemii przestałam bo w jego nagraniach pojawiła się złość, irytacja, nawoływanie do szczepień jakby był opętany. Teraz poszedł o krok dalej by zasilać istotę której służy. Stworzył platformę „rozwoju duchowego” na której większość użytkowników zachowuje się jakby tkwili w kulcie Arona, jakby on był ich bogiem. Oczywiście organizuje tam wspólne medytacje by ssać energię tych biednych ludzi.

Proszę mi powiedzieć w jaki sposób udaje mu się maskować że jest kierowany przez ten byt? Rozmawiałam z paroma osobami mającymi dary i wszyscy stwierdzili że bije od niego czyste, boskie światło…

  Ania Mart · 27 maja, 2022 o 10:38 am

  Byty by uwiarygodnić przekazy od jakichś osób, dają te same kilku osobom, ponieważ ludzie szukają potwierdzenia słów u innych. To psychologiczny trik. Twoje odczucia co do Arona są prawdziwe i to im powinnaś ufać. Oczywiście szczepionka to pomysł od bytów, dlatego tak chronią Arona, ponieważ posługują się nim by je promować. U Arona są bardziej inteligente byty, które manipulację mają na duzo wyższym poziomie niż inne byty, z niższych frakcji demonicznych.

Patrycja · 2 czerwca, 2022 o 11:11 pm

1. Czy te byty to aniołowie z Matrixa?
2.. Czy poprzez platformę i kursy Arona mogą oddziaływać na ich użytkowników (ludzie piszą że po wykonaniu medytacji z kursu mają brak energii, ból w klatce piersiowej, a aktywni użytkownicy platformy z miłych ludzi stają się złośliwi, szukają zaczepki a potem proszą o pomoc że słyszą jakieś podszepty, mają negatywne myśli itp)?
3. Aron nawoływał do szczepień, straszył ludzi 3 wojna światowa. Teraz namawia ludzi do hazardu przepowiadając wyniki meczy i wzrostów kryptowalut. Cały czas mówi że Biden służy rasie gadziej a za Putinem stoją istoty od światła i on jest zbawicielem ludzkości, rozbije Unię Europejską, NATO, stworzy Unię Euro-Azji, Rosja będzie rządzić światem i nastanie Złoty Wiek. Czy cokolwiek z tego będzie prawdą?

Przepraszam że tyle pytań ale poszukuję prawdy i poznanie odpowiedzi na te nurtujące mnie pytania byłoby bardzo pomocne. Z góry dziękuję z poświęcony czas.

  Ania Mart · 3 czerwca, 2022 o 10:46 am

  Ostrzegałem wielokrotnie przed medytacjami z youtube gdyż jest to często zastawiona pułapka przez byty. Po drugie mówiłem czym są szczepionki i jakie jest ich prawdziwe zadanie, w szczególności te na cowid. Mówiłem też, że osoby, które wieszczą 3 wojnę światową mają przekazy od bytów, którym zależy by tę wojnę wywołać a gdy ludzie się tego boją, to łątwiej jest im w takich energiach coś takiego wywołać, bo przygotowują energetycznie ludzi do tego, by to się zadziało. Putin miał kontrakt z samym Szatanem, więc jak mógł zrobić coś dobrego dla ludzkości? Złoty Wiek nastanie, ale na pewno nie dzięki osobom, które nazywają siebie jasnowidzami/czarnowidzami.

   Patrycja · 3 czerwca, 2022 o 12:37 pm

   Czyli mam rozumieć że za Aronem stoi coś jeszcze gorszego niż aniołowie z Matrixa?

   Przestałam go słuchać gdy zaczął nawoływać do szczepień (wiedziałam że są one produktem zabójczym od strony medycznej, już nie nawet duchowej). Z ciekawości obejrzałam parę nagrań na temat Ukrainy, ale nie dałam rady słuchać ze „Putin jest dobry i zbawi ludzkość”, bo nie wiem jak głupim trzeba być aby uwierzyć że źródło (które jest czystą miłością, dobrem) kazało by komuś wywołać wojnę i zabijać niewinnych ludzi.

Alex · 3 czerwca, 2022 o 12:18 pm

Prosze Pana,
czy namalowanie runy ochronnej na jakims przedmiocie (naprzyklad lozko, albo dzwi), skaza ten przedmiot juz na zawsze? Czy wystarczy go zmyc/wymazac?
W tym wypadku runa Algiz.

  Ania Mart · 4 czerwca, 2022 o 10:43 am

  nie skaża chyba, że do tego jeszcze jakiś rytuał odprawiłeś dodatkowo z użyciem tej runy. Na ogół wystarczy zmyć dany symbol. Podobnie, gdy ktoś rysuje runy np. na ścianie. Jeśli tylko je narysuje – wystarczy zmyć. Jeśli podczas rysowania ich na ścianie wypowiada jakieś zaklęcia, wyrazy, zdania, to najczęściej jest to już rytuał i byt moze włozyć energię w całą ścianę, wtedy jest już duzy problem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *