Podstawowy problem z jakim spotykają się nasi Klienci to byty wchodzące z książek ezoterycznych. Szczególnie jeden rodzaj frakcji demonicznej upodobał sobie wchodzenie z książek – to byty przeźroczyste. One się głównie specjalizują w dyktowaniu różnych treści, w tym spotkaliśmy się, że są autorami rytuałów, które, gdy człowiek je odprawia to bardzo często wzywa te akurat byty, które następnie wchodzić mogą poprzez przedmioty, które wykorzystano do rytuału. 

Zagrożenie dla współmałżonka, partnera czy dzieci 

Bardzo często dzieje się tak, że byty nie atakują właścicieli książek czy przedmiotów, ale osoby, które mieszkają w danym domu. Wielokrotnie byliśmy świadkiem, że jak byt miał okazję, to osoby, która sprowadziła książkę nie atakował, nie pobierał z niej energii, a atakował niczego nieświadome dzieci, partnera czy współmałżonka.  

Kolejny problem jaki się często pojawił, to taki, że jak człowiek zaczynał segregować książki, które są potencjalnie niebezpieczne, od tych, które zagrożeniem nie są, to byt wpływał na te myśli i sugerował by zostawić akurat te książki z których byt sobie wchodził. I tak przykładowo, ktoś usuwał całą biblioteczkę, ale zostawiał z niej np.. 3-5 tytułów, które uznał za ważne i potrzebne, akurat te zostawiał, które były furtką dla byta. 

 W czym tkwi największy problem? 

Problem z książkami ezoterycznymi jest taki, że byty nie wchodzą masowo ze wszystkich książek, ale najczęściej wchodzi jeden byt z książki, nawet jeśli ktoś ma ich setki. Jeśli usunie się mu daną książkę, z której wchodzi obecnie, byt zacznie wchodzić z kolejnej. Taki stan będzie tak długo trwał, aż nie usunie się wszystkich książek, które mają energie byta, dopiero ten odejdzie.  

Jakie tytuły stanowią największe zagrożenie? 

Gdy sprawdzaliśmy najróżniejsze książki, to przede wszystkim te książki, które traktowały o energiach, o pozyskiwaniu energii, przekazywaniu, gromadzeniu stanowiły największy problem do tego stopnia, że energia z tych książek była tak silna, że uniemożliwiała przeprowadzenie udanej sesji, ponieważ ciało subtelne i dusza były tak zamroczone od energii płynących z tych książek, że nie były w stanie rozwiązać umowy z bytem. Dopiero pozbycie się tych książek pomagało i pozwalało na dokończenie sesji uwalniającej z kontraktów. 

Jak sprawdzać energię książek? 

Jeśli masz w domu książki i Ty lub jakiś członek Twojej rodziny budzicie się rano bez energii, powinieneś zakładać, że wciąż są w domu jakieś przedmioty lub książki ezoteryczne, które sprawiają, że coś ma dojście do członków rodziny.  

By sprawdzić energię podejrzanych książek, najlepiej położyć te książki (można kilka) obok swojego łóżka i sprawdzić jak Ci się śpi. Książki bezpieczne nie zakłócą Twojego snu. Jednak książki z niskimi energiami często już po pierwszej nocy obudzisz się z bólem głowy, jakimś koszmarami, z ubytkami energii, tak że już po obudzeniu będziesz zmęczony. 

Co dzieje się z książkami pod wpływem energii ze Źródła? 

Książki w których jest zawarta energia byta bardzo różnie reagują na energię ze Źródła. Te, które mają najwięcej w sobie energii byta, zamieniają się w portal. Portal pokazuje się tak, jakby dana książka była czarnym portalem w które wpada światło. Książki z mniejszą ilością energii bytów płoną w energii Źródła. Są też książki dyktowane przez aniołów matrixa np. Ester i Jerry Hicksów z których wydobywa się tylko subtelna forma energii, ale z których nie wchodzą żadne byty. Energia ta, która wydobywa się z tych książek jedynie wpływa na sposób myślenia i prowadzi do zafałszowania prawdy na temat tego, czym jest Źródło.  

Lista podejrzanych książek 

Kiedyś spytałem Źródło, ile książek ezoterycznych jest chodź częściowo dyktowane przez byty. Źródło powiedziało, że około 40% książek ezoterycznych ma chodź częściowo ich energię, ponieważ przyczynili się do powstania treści książki. Oznacza to, że na przykład na 100 książek ezoterycznych, aż 40% z nich może stanowić zagrożenie. Na 3 książki ezoteryczne, jedna z nich najprawdopodobniej będzie stanowić zagrożenie. Listę tych książek, które bardzo często pojawiają się u ludzi, a które już sprawdzaliśmy znajdziesz tutaj.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

7 Komentarzy

Sławek · 12 września, 2021 o 1:19 pm

Witam, jeśli okaże się, że nawet książki oświeconego D.Hawkinsa są dyktowane przez negatywne byty, nie będzie już chyba żadnych rozsądnych propozycji połączenia ezoteryki z rozwojem osobistym-duchowym.
Wszystko „legnie w gruzach”. Pozdrawiam

Monika · 29 listopada, 2021 o 2:25 pm

Czy książki Siergieja Łazariewa są również niebezpieczne? pozdrawiam

Bart · 5 grudnia, 2021 o 12:32 pm

A co jeśli np. matka ma mnóstwo takich książek, przedmiotów etc i ani myśli by cokolwiek wyrzucić, choćby nawet było na okładce napisane to wprost, że może być niebezpieczne? Jak samego siebie uchronić przed tym wpływem?, blisko, na odległość i nawet na stałe, bo obecnie z nią mieszkam ale wiem, że jak się wyprowadzę to nie chce mieć z nią nigdy więcej kontaktu (nie chodzi o ezoterykę). Jak jako dziecko (juz dorosłe) uchronić siebie przed tym? Dawnej chodziła non stop do wróżek, a ezoteryka w każdej postaci zalewała mieszkanie.

Bart · 5 grudnia, 2021 o 12:45 pm

Co zrobić w przypadku gdy mieszkanie jest jakieś nawiedzone, jak siebie chronić? A drugie moje pytanie to dość dziwna sprawa: bo mam wrażenie jakbym zamienił się kiedyś energią duszy z matką. Naście lat temu była inna, teraz jest jak facet, z wygladu zachowania, itp. Mam ciągle odczucie jakby coś mnie wyrwało z mojego ciała i weszlo w nią. Bo ja czuje się czasem jak pusta skorupa ciała, widzę duza czesc energi mojej w niej jakbym to byl ja. No i wracając do tego, że ona jest jak facet to ja mam wrażenie, sni mi się to również, że mnie molestuje, dotyka etc. np. część snu z dzisiaj: wielki facet podchodzacy do mnie chcacy mnie łapać za genitalia, a po przebudzeniu mam wrażenie jakby śniła mi się ona. Nie, nigdy mnie nie molestowała. Ale jak przychodzi do domu to ja czuje się jak delikatna kobieta, która zaraz będzie napastował obrzydliwy typ. Tu nie ma psychologii, czy jakichkolwiek Freudowskich dziwnych tematów. Gdy jestem z dala od niej nie ma takich rzeczy w ogóle i wszystko jest normalne.

RBR · 2 stycznia, 2022 o 11:14 am

Nawiązując do tematu książek: Skoro tak duża część książek ogólnie nazywanych ezoterycznymi (o rozwoju duchowym, samoleczeniu i leczeniu innych, religiach starożytnych i współczesnych, psychologii i parapsycholigii, zjawiskach nadprzyrodzonych, hipnozie, doświadczeniach z pogranicza śmierci, wyjścia z ciała, świadomym śnie, medytacji, itp.) są tak dużym zagrożeniem, skąd czerpać prawdziwą wiedzę dla wznoszenia swojej świadomości i częstotliwości wibracji? Do czasu znalezienia informacji przez Was przekazywanych było to dla mnie podstawowe źródło wiedzy do samorozwoju duchowego. Skąd więc czerpać tę wiedzę, kiedy jeszcze nie jestem w stanie łączyć się ze Źródłem? Co z czasopismami z tego tematu (NEXUS, Nieznany Świat, Czwarty Wymiar, itp.)? Też są niebezpieczne w całości, czy to zależy od danego numeru, a może artykułu? Czy sami jesteśmy w stanie ocenić, czy taka literatura jest bezpieczna? Takie pytania nurtują zapewne wielu mi podobnych. Proszę więc Was o odpowiedź.

  Ania Mart · 3 stycznia, 2022 o 12:00 am

  Mylisz duchowość z rozwojem świadomości. Jakbyś nie chodził, to czy byś pytał się nas: jak masz zdobywać wiedzę na temat tego, jakie to uczucie jest, gdy się chodzi, czy raczej starałbyś się znaleźć kogoś, kto Cię nauczy chodzić, byś sam tego doświadczył? Książki o których piszesz, to książki o tym, jakie to uczucie jest chodzić, a nie książki o tym, jak nauczyć się chodzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *