Ten wpis jest też apelem do wszystkich celebrytów, którzy myślą, że są lepsi od innych, a pycha wypełnia ich dusze mrokiem. Każdy z tych, co doświadcza sławy, pieniędzy i władzy ma to w zamian za kontrakt, na który się zgodził. W zamian za kontrakt dusze celebrytów na ogół zobowiązują się do służenia i realizowania planów tego systemu. Ale możecie być wolni za życia i po śmierci. Każdy z Was może być szczęśliwy i wieść szczęśliwe życie. Wystarczy zerwać kontrakty i przeciwstawić się systemowi a nie go popierać. Wielu z Was celebrytów opowiedziało się za systemem. Promowaliście szcz******a wiedząc, że to jest przeciw ludziom a nie dla ich dobra. Teraz mając świadomość, że nikt nie może liczyć, że po śmierci czeka nas coś miłego, możecie opowiedzieć się za prawdą i za ludźmi, za światłem i za miłością. Oto jakie przestrzenie przygotowały istoty, którym wielu z Was nadal służy nie wiedząc co przygotowali dla Was po drugiej stronie: 

Krzysztof Krawczyk 

krzysztof krawczyk po śmierci

jego dusza jest wciśnięta w coś w rodzaju sarkofagu, gdzie jedynie przed oczami ma płomień świecy. Jego dusza nie jest do końca świadoma swojej śmierci i tego, że zasila istoty. Jest bardzo nieprzyjemna energia w tym miejscu, gdzie on się znajduje. Atmosfera przypomina grobową przestrzeń, jakby bał się obudzić w grobie. 

Czesław Niemen 

czesław niemen po śmierci

Jego dusza znajduje się pod sklepieniem. Na plecach ma skrzydła którymi porusza, ale nie może uwolnić się z tej przestrzeni. Poprzez to że próbuje się poderwać do lotu jedynie traci energię. To wygląda, jak ptak który został przymocowany za szpony i próbuje machając skrzydłami odlecieć. Istoty jedynie czerpią energię z jego wysiłku. 

Wioletta Willas 

wioletta willas po śmierci

Jej dusza znajduje się w podobnej przestrzeni jak Czesław Niemen. Wioletta znajduje się na kładce w grocie. Jest mocno wychudzona z pazurami niczym zwierzę i wygląda tak, jakby postradała zmysły. Przemieszcza się po tej kładce do przodu i do tyłu i krzyczy jakby była opętana, jakby coś odganiała. Poza kładką jest przepaść, czarna otchłań. 

Marilyn Monroe 

Marilyn Monroe znajduje się w takiej przestrzeni, że idzie brodząc po pas w ludzkich odchodach. Do jej myśli istoty, które uwięziły jej duszę wysyłają myśli typu: „takie było twoje życie i na takie teraz zasłużyłaś”. Jej przestrzeń jest mroczna, przypominająca horror. 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *