Przeszliśmy do duszy Stanisława. Znajdował się on w olbrzymiej kadzi wypełnionej wodą. Byty chciały go tam utopić, ciągle wciskając jego głowę pod wodę, a on próbował walczyć z nimi i wynurzał ją. Bardzo dużo stresu i energii go to kosztowało.

Przenieśliśmy go na neutralną przestrzeń na trawnik. Tutaj zażartowaliśmy, jak to możliwe, że dał się wsadzić w taką kadź. Odpowiedział z powagą, że może to i wyglądało śmiesznie, ale wcale śmieszne nie było. Wyjaśniliśmy mu, że przychodzimy od córki, odparł: „w całkiem słusznej sprawie” 🙂 „a gdzie ona jest?” spytał. Odpowiedzielismy, że żyje na ziemi, w Niemczech z mężem i dziećmi. „Tam ją zawiało?” -spytał.Wyjaśnilismy mu na czym polega rozwiazanie kontraktów z bytami. „A, z tymi co mnie tam chcieli…?” Tak, odparliśmy. Był zdecydowany rozwiązać kontrakty, cały czas mając humorystyczny ton, a jednocześnie zdając sobie także sprawę z powagi sytuacji.

Przywołaliśmy wszystkie byty, które uważają że mają z nim kontrakty. Pojawiły się czarne byty w zbrojach, draco.”Tylko nie próbujcie mnie tam wsadzić z powrotem, bo wam to się nie uda!” – rzucił im w twarz 🙂

Poprosiliśmy go by powtarzał za nami słowa rozwiazujące kontrakty. Powtarzał regułkę, dopowiadając przy każdym zdaniu parę swoich dobitnych słów :). Kiedy wypowiadał słowa, że rozwiązuje z nimi kontrakty na wieki wieków, krzyknał: „amen!”. Odprawiliśmy byty do portalu.

Spytaliśmy, czy chce się połączyć ze Źródłem: „no, na to liczyłem przed śmiercią, że się połączę” w domyśle: „a wyszło jak wyszło”.

Poprosiliśmy Źródło i spłynął na niego strumień światła i energii, oraz została mu przywrócona pamięć wieczna. Stanisław uniósł się szczęśliwy w tym strumieniu.

Spytaliśmy, co chciałby przekazać swojej córce. Odpowiedział: „jestem tobie przeogromnie wdzięczny, chciałbym powiedzieć że dozgonnie, ale nie powiem” :). Spytaliśmy czy chciałby coś wnukowi przekazać. Pogroził palcem żartobliwie: ” tylko nie podskakuj Matuesz!” 🙂 Pośmialismy się z nim, potem pożegnaliśmy. Dusza tego mężczyzny była bardzo pogodna i zabawna. Na tym zakończyliśmy sesję.

Jeśli chcesz sprawdzić w jakiej przestrzeni przebywa dusza bliskiej Ci osoby – napisz do nas korzystając z tego formularza: http://duchowosc.annamart.pl/kontakt


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *