jak odprawić demona

Ile trwa oczyszczenie człowieka i odprawienie demona?
Około godziny, wszystko zależy od rangi demona i jego przebiegłości. Czasami próbują robić jakieś sztuczki, np. ukrywają ciało subtelne, robią jakiś teatr by nas zmylić i to przedłuża czas oczyszczania.
Czy do odesłania demona potrzeba znać jego imię?
Nie, jeśli go widzisz. Co więcej demon może skłamać, jak się nazywa, część w ogóle nie chce powiedzieć, jak się nazywa, a gdy pytamy Stwórcy o imię (w sumie tylko raz spytaliśmy, bo już wiemy jaka będzie odpowiedź za każdym razem) to odpowiedział, że nie wyjawia imion demonów, bo za ich nazwą idzie ich energia.
Ile trwa odesłanie zbłąkanej duszy ludzkiej?
Na ogół nie dłużej niż 5 minut.
Czy dusze ludzie mogą odmówić odejścia do Światła i gdzie właściwie są odsyłane dusze ludzkie?
My odsyłamy zawsze do Źródła duszy, to jest dom każdej duszy. To miejsce tuż przy Stwórcy. Nam się nie zdarzyło, by jakaś dusza, gdy jej otwieramy portal do jej własnej Nadduszy nie chciała wrócić do domu, rozpoznają swoją własną energię, tęsknią za nią i wracają.
Czy dusze trafiają do tzn. piekła, czyśćca czy nieba, czy te miejsca w ogóle istnieją?
Tak istnieją te przestrzenie, ale one są stworzone w ramach Matrixa tj. tej przestrzeni, w której działa ta istota, która potocznie nazywa się Szatanem. Ona zarządza naszą częścią Wszechświata według swoich zasad i reguł, a nie reguł jakimi rządzi się sam Stwórca. Jednak demon może stworzyć dowolne miejsce do więzienia duszy czy ciała subtelnego i więzić taką duszę na swoich zasadach przez dziesiątki czy nawet setki wcieleń.
Czym różni się opętanie od dręczenia?
Opętanie jest wtedy, gdy człowiek z jakiegoś powodu dopuścił istotę do swojego ciała i umysłu, wtedy jedno ciało zamieszkują dwie świadomości: dusza ludzka i byt demoniczny. Nękanie jest wtedy, gdy demon wprosił się do naszej przestrzeni/domu za sprawą jakichś przedmiotów, które są namaszczone jego energią. Czasami to mogą być reprodukcje obrazów, obrazy tzn. świętych, które są przejęte przez byty demoniczne jako egregory, książki, które dyktowane były przez istoty demoniczne i których prawdziwym autorem pozostaje byt demoniczny i tak dalej.
W jaki sposób może dojść do opętania człowieka?
Opętania często pochodzą z poprzednich wcieleń. Gdy ktoś raz pozwolił się opętać demonowi, bo np. chciał mieć moce, to zostaje przejęty i wykorzystywany przez demona przez dziesiątki a nawet setki wcieleń. Człowiek rodzi się mając już byt demoniczny w swoim ciele i umyśle.
Jak odróżnić opętanie od dręczenia?
Na ogół bardzo prosto. Gdy byt demoniczny tylko nęka, bo wchodzi do domu przez tzn. “furtkę” lub osobę, to jeśli opuścicie dane miejsce lub człowieka to ustaną także nękania. Jednak, jeśli ktoś jest opętany, to niezależenie od tego, gdzie przebywa będzie odczuwał ingerencję demoniczne w swoje życie.
Czy istnieją byty demoniczne pochodzące z piekła?
Tak istnieją, chodź na samym początku spotykaliśmy się z innymi istotami demonicznymi pochodzenia gadziego, owadziego itd. Ich energia jest o wiele słabsza i ich obecność w naszym życiu nie odbija się tak negatywnie, jak istot typowo piekielnych. Większość ludzi, bo około 97% ma przy sobie byty pochodzenia gadziego albo przy ciele fizycznym, albo przy ciele subtelnym. Około 5% z tych ludzi ma przy sobie byty typowo piekielne.
Jak to jest możliwe, że sam Lucyfer może opętać człowieka?
Jest to możliwe, ponieważ byty demoniczne dzielą się na mniejsze części, a jeśli nie dzielą się, to tworzą różne twory energetyczne o bardzo ograniczonej inteligencji, które im służą do nękania ludzi i pobierania z nich energii.
Jak rozpoznać osobę opętaną?
Po oczach na przykład. Po tym, że “urywa jej się film”. Nie przypomina sobie tych najgorszych momentów, gdy zachowywała się bardzo źle, agresywnie. Po złośliwości – byty demoniczne bywają bardzo złośliwe. Po tym, że lubi dręczyć zwierzęta i nie lubi zwierząt. Po przekleństwach – język demonów jest pełen przekleństw. Po tym, że w otoczeniu danej osoby czujemy się zmęczeni, jakby nam ubywało energii. Jest wiele poziomów opętania i często jest też tak, że demon w ogóle do pewnego momentu w życiu w ogóle nie ingeruje w czyjś umysł i zachowanie. Następnie ujawnia się jednego dnia, gdzie na przykład wstępuje w człowieka, ten popełnia jakąś zbrodnię, która kończy się bardzo tragicznie dla jego bliskich.
Czy można wypędzić demona z osoby, która nie wyraża na to zgody/woli?
Nie. Wyjątkiem są dzieci, gdy rodzic reprezentuje wolę w imieniu dziecka. Osoba, której mamy pomóc musi wyrazić wolę, byśmy w jej imieniu odesłali demona. Inaczej ten demon nawet się nam nie ukaże, bo będzie zasłaniał się Prawem Wolnej Woli ustanowionym przez Źródło.
Czy demony mają rogi?
Tak, te demony piekielne najczęściej prezentują się z rogami. Inne bardzo rzadko. Wyjątkiem są twory, które też mogą mieć jakieś rogi, ale to już jest wytwór wyobraźni.
Czy demony są wulgarne/agresywne czy mówią coś?
Gdy je odprowadzamy to robimy to nie mocą ludzi, ale mocą Źródła. Reprezentujemy wtedy Źródło. Na ogół są bardzo posłuszne, część z nich coś tam mówi. Niektóre się denerwuja, ale część z nich potrafi być nawet zabawna w swoich wypowiedziach. Jedyne z czym się spotkalismy, to jakaś forma arogancji w wypowiedziach w stosunku do nas np. gdy nazywa się Władcą Władców 🙂 Wtedy przypominamy mu, że my jestesmy jego Władcą bo reprezentujemy Źródło. Powiem żartobliwie, że demony potrafią być bardziej uprzejme niż niejeden człowiek 🙂


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

6 Komentarzy

Dawid · 24 kwietnia, 2021 o 6:16 am

Czy można pozbyć się demona z własnej osoby czy pomieszczenia i jak się da to jak to zrobić

  Ania Mart · 24 kwietnia, 2021 o 8:23 am

  Ktoś musi Ci pomóc, bez możliwości zobaczenia go, bardzo trudno jest go odesłać, gdy człowiek jest opętany i ma go w sobie. Z pomieszczenia by pozbyć się demona musisz pozbyć się przedmiotów przez które wchodzi. Czasami takim przedmiotem jest cały dom, np. po rytuałach czarnej magii. Wtedy jest bardzo ciężko a często niemożliwe by taką energię zneutralizować i zamknąć demonom portal.

Małgorzata · 29 grudnia, 2021 o 1:44 am

Dlaczego woda święcona od kapłana ma działać, skoro jest to woda z „religii ” czyli z rytuału od obcych a nie ze Źródła? Jakoś się gubię w tym.

  Ania Mart · 29 grudnia, 2021 o 10:40 am

  Usuneliśmy ten tekst, gdyż był nieprecyzyjny. Woda święcona działa mniej więcej tak, jak biała szałwia. To część rytuału stworzonego przez byty dla podtrzymania iluzji tego, że te rekwizyty mogą odpędzać byty. Owszem byty mogą wyjść z domu na ten czas, gdy kapłan użyje „wody święconej” czy ktoś białej szałwi, ale wtedy powstaje inny problem, bo przedmioty użyte do tego rytuału stają się rytualne i przez nie byty mogą wchodzić.

   Aaa · 1 stycznia, 2022 o 10:06 pm

   Czy samo palenie szalwi (jako kadzidelka zapachowego), ale bez rytualow, tez moze sprawic ze skazimy np. stol, kadzielnice, czy mieszkanie?

    Ania Mart · 1 stycznia, 2022 o 10:13 pm

    Tak, bo to zalezy juz od interpretacji bytu, a oni uwielbiaja naginać swoje rytuały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *