Pytacie o to coraz częściej, gdy chodzi o Waszych zmarłych. Odpowiadam: większość tak, ale to wszystko i tak zależy od woli duszy, czy chce być wolna i na ile sobie pozwoliła, jeśli chodzi o ingerencję bytów w ich duszę. Jeśli jest znaczna ingerencja to taką duszę bardzo trudno przekonać do tego, by zechciała wypowiedzieć bytom umowę.  

Pytacie także czy można zmarłych spytać o pewne rzeczy materialne na ziemi. Dusze świat materialny nie obchodzi po śmierci, nie sądzę by nawet pamiętała o takich sprawach, co innego ich żyjący bliscy. To o co możecie spytać, to czy chcą coś przekazać Wam, osobom żyjącym lub sami możecie coś im przekazać. Czasami, jeśli mamy czas to przed sesją sprawdzamy to na Waszą prośbę, gdzie jest dusza zmarłej osoby i w jakim stanie się znajduje. Nie interweniujemy wtedy, jedynie sprawdzamy co się dzieje z duszą i Was o tym informujemy. Co dokładnie dzieje się z duszą po śmierci? 

Dusza na ogół łączy się ponownie z ciałem subtelnym i na nowo stanowi jedność. Jednocześnie, jeśli ma kontrakt z bytem, to na mocy tego kontraktu byt ją przejmuje i przetrzymuje w swojej przestrzeni na swoich warunkach aż do kolejnego wcielenia, które także sam byt ustala lub w porozumieniu z duszą o ile ona wyraża taką wolę, ponieważ byty nie mogą naruszyć woli danej duszy, więc zawsze starają się postawić na swoim podstępem.  

Co się dzieje, gdy dusza zostanie uwolniona? 

Najczęściej zyskuje pamięć swoich poprzednich wcieleń począwszy od momentu, jak oddzieliła się ze swojej Nadduszy i może wybrać sobie dowolne życie na innej planecie lub powrócić tam skąd pochodzi.  


2 Komentarze

Tomek · 8 czerwca, 2022 o 9:46 am

Czy zdarzyło się iż sprawdzana duszą była już w innym wcieleniu i czy taką duszę można uwolnić od kontraktów??

    Ania Mart · 13 czerwca, 2022 o 9:21 am

    zdarzyło się. Im więcej czasu upłynęło od smierci, tym prawdopodobnieństwo wcielenia już duszy jest większe. Wtedy takiej duszy nie da się uwolnić z kontraktów, dopiero po jej śmierci jest to mozliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *