jak naprawdę wyglądał Jezus

Ludzie nie wiedzą, że Źródło i istoty od Światła mają niesamowite poczucie humoru. Często sobie wyobrażamy, że Jezus był mega poważny i nie umiał żartować. Wiedziałem, że jest zupełnie odwrotnie. Nie raz Źródło pokazywało nam, jakie ma poczucie humoru, ale tym razem poprosiłem Stwórcę, by pokazało Ani, jakie Jezus ma/miał poczucie humoru.
Źródło pokazało Ani jak Jezus tańczy na jednej nodze, a drugą ma uniesioną w górę. Udawał jakąś drewnianą lalkę, będąc cały sztywny. Ręce miał uniesione w górę i skacząc na jednej nodze obracał się wokół własnej osi. Ania zaczęła się śmiać patrząc na taniec Jezusa. Rozśmieszył ją swoim tańcem. Takie jest Źródło i takie są istoty od Światła – poważne, gdy potrzeba powagi i pełne radości i humoru, gdy powagi nie potrzeba.

Inny moment o którym już wspomniałem w innym wpisie, był wtedy, gdy poprosiłem Zródło by przeniosło Anię do momentu, jak apostołowie pytają Jezusa, jak mają się modlić. Jezus wtedy zaśmiał się na głos i powiedział będąc uśmiechnięty: “Tyle razy widzieliście, jak się modlę, a wy nadal nie wiecie?” 😊
Taki jest Jezus, bo w tej przestrzeni w medytacji, gdy go można oglądać to widziecie go na żywo i takie poczucie humoru ma Źródło.


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

3 Komentarze

Paweł · 29 maja, 2021 o 11:22 pm

Witam.
A kiedy Jezus jest smutny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *