Jakiś czas temu pytałem się Źródła czy może nas skontaktować z Jezusem, byśmy nie trafili na żadnego przebierańca, który się za niego podaje. Źródło powiedziało, że Jezus obecnie przebywa poza Matrixem i że jego praca polega na doglądaniu wszechświatów i że ma bardzo dużo pracy.

Jednocześnie Źródło grzecznie odmówiło, powiedziało, że kontakt z Jezusem na chwilę obecną jest niemożliwy. Wtedy nie rozumiałem tego, dlaczego nie możemy się z nim spotkać.
Ja oczywiście nie dawałem za wygraną. Znalazłem inny sposób by spotkać się z duszą Jezusa i zamienić z nim kilka zdań.

Dwa dni temu podczas kolejnej sesji poprosiłem Anię by przeniosła się do czasu, jak apostołowie pytali Jezusa, jak mają się modlić do Stwórcy. Jezus wtedy siedział na kamieniu, gdy padło to pytanie.

Oczywiście na samo hasło: “Jezus” pojawia się byt demoniczny w kapturze za plecami, którego trzeba odprawić by móc spotkać się z Jezusem w medytacji lub zobaczyć jakiś fragment z jego życia. Tak samo jest przy Mojżeszu i innych postaciach wymienionych w Biblii – zawsze pojawia się byt demoniczny, który usiłuje utrudnić kontakt. Ania go odprawiła.

Później poprosiłem by spytała jego duszy w jaki sposób spłynęła na Jezusa ta moc, którą dysponował od około 30 roku życia.
Jezus odparł: “Po prostu spłynęła”. Ania tutaj dodała, że pytanie źle zadałem. Więc zmieniłem i spytałem, o to co człowiek powinien robić, by móc zyskać taką samą moc.
“Samo wam nie zejdzie. Musicie włożyć w to tyle wysiłku, ile tylko możecie” – odparł Jezus.
Dodał też: “Źródło nic nie robi wbrew woli człowieka. Jeśli nie masz silnego postanowienia, silnej woli, to samo nie obdarzy kogoś mocą. To Szatan jest przyzwyczajony do robienia wszystkiego za ludzi, do mówienia im czego potrzebują i dawania im tego wbrew naszej woli, bo on wie lepiej, bo jakiś bóg wie lepiej, bo jakiś anioł stróż wie lepiej, jakiś opiekun wie lepiej. Źródło działa inaczej i trzeba porzucić takie myślenie”.
„Musimy uwierzyć, że mamy moc i musimy się sami dogrzebać do tego. Sami włożyć wysiłek… Jak jesteśmy na dnie oceanu to wypłynąć na powierzchnię, choćby to się wiązało z ogromnym wysiłkiem no to musimy ten odcinek głębin oceanu musimy pokonać o własnych siłach” – mówił Jezus.
“Oczywiście macie trudno, bardzo trudno” – powiedział Jezus – “ale nie jest to niemożliwe”.

“No to jaka wskazówka dla nas na koniec?” – spytała Ania.

Ania następnie spytała w moim imieniu o to, jak zachować spokój przy atakach bytów. Jezus powiedział: “To ty decydujesz, jaka będzie twoja reakcja, jak zareagujesz: możesz wybrać spokój, możesz wybrać zdenerwowanie. Zawsze masz wybór. Tutaj kluczowe znaczenie ma wiara, że tak się dzieje, że to co wybierzesz tak się stanie” – odparł Jezus.
Na koniec powiedziałem żartobliwie, że my jeszcze wrócimy do tej rozmowy 😊.
A na koniec dodam, że zrozumiałem, dlaczego Źródło było niechętne, byśmy kontaktowali się z Jezusem. Chodziło o jego wolę, o to, że ludzie wywyższają go wbrew jego naukom, że wszyscy wobec Stwórcy są równi, bo każdy jest Stwórcą, bo ma w sobie jego energię. Aniołowie ze Źródła są niechętni kontaktowania się z ludźmi, ponieważ cechuje ich skromność. Nie mają ego, nie szukają poklasku, uwagi.
Jak zaczepiliśmy Jezusa i zadaliśmy mu pytanie, to to co Ania poczuła od Jezusa telepatycznie, to zdziwienie i zakłopotanie, że pytamy jego, gdy możemy o to samo spytać Źródło.
Treść rozmowy z Jezusem była telepatyczna, Ania przetłumaczyła sens jego myśli swoimi słowami. W trakcie rozmowy powiedziałem do Jezusa, że my wrócimy jeszcze do rozmowy z nim. Jednak po analizie odczuć jakie towarzyszyły Ani, gdy rozmawiała z nim, wiem, że to nie jest jego wolą, że to samo może powiedzieć nam Źródło, a kontakt z Jezusem stawia go w niezręcznej sytuacji do jakich aniołowie ze Źródła nie są przyzwyczajeni. Dlatego uszanujemy jego wolę i nie będziemy go więcej niepokoić, a wszystko co dotyczy Jezusa będziemy pytać bezpośrednio u Źródła.


6 Komentarzy

jarek · 2 października, 2021 o 12:06 pm

Piekny przekaz.Dziękujemy

Maria · 3 stycznia, 2022 o 7:39 pm

A czy znacie Drogę serca ,przekazy Jezusa

  Ania Mart · 4 stycznia, 2022 o 11:35 am

  Jezus nie dyktuje książek. W ogóle wszystkie ksiażki z tzn. chanelignów jeśli nawet nie pochodzą od bytów demonicznych, to na pewne nie od istot światła. Przykładem niech będzie np. ksiązka: „Potęga teraźniejszosci” lub „Pros a będzie ci dane” Ester i Jerry Hicksów – obie były dyktowane przez aniołów matrixa w jednym konkretnym celu, by ludzi zafiksować na tym, ze po pierwsze problemy trzeba zaakceptować skupiajac się na terazniejszosci a po drugie, ze brak powodzenia w zyciu to wynik złych wibracji, a nie kontraktów, gdy byty ustalają nam wszystko w życiu włącznie z: miejscem urodzenia, wyglądem, znajomościami, małżeństwem, dziećmi, przyjaźniami, zdrowiem, chorobami, miescjem zamieszkania i sposobem śmierci. Więc gdzie tutaj miejsce na prawo przyciagania promowane w tych ksiażkach? Po drugie to ksiazki te mają swoją energię, która też wpływa na zafiksowanie się na tym sposobie myslenia, ze to my odpowiadamy za swoje zycie, a nie ze kontrakty z bytami decyduja o tym, jak nasze zycie wyglada.

Joanna · 7 stycznia, 2022 o 9:05 pm

Znowu nic nie wiem.
Źródło nie neguje Biblii, tak mówił w jednym z filmików Piotr.
A skoro w Biblii Bóg mówi: kto wierzy, że Jezus jest Synem Bożym i umarł za nasze grzechy, jest zbawiony.
Mówi również:kto zna Mnie( Jezusa), zna też Boga.
Biblia mówi również, że Bóg oddał Jezusowi wszystko, że On z Nim to jedno.
Jak to w końcu jest?
A co z Duchem Świętym? Czy Bóg jest w trzech Osobach, jak nauczą Biblia?
Niech mi ktoś w końcu to wytłumaczy, bo mam coraz większy mętlik . Pragnę znać prawdę?

  Ania Mart · 14 stycznia, 2022 o 1:12 pm

  Źródło mówi, że Biblia jest w wielu ważnych sprawach zfałszowana, ale jednocześnie, wie, że dla osób bez sumienia wciąż jest drogowskazem postępowania, przynajmniej w odniesieniu do Nowego Testamentu i nauk Jezusa.

   Sebastian · 20 sierpnia, 2022 o 6:47 pm

   Pan Piotr mówił, że Jezus nie chce żeby go stawiali na równi ze Stwórcą Miłości, co potwierdzają słowa w ewangelii Jana 11, 42, gdzie sam o sobie mówi, że jest posłańcem. Ale dzięki państwu już wiemy, kto robi z siebie bogów i chyba też chce człowieka w ten ślepy zaułek zapędzić. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *