duch czy demon

Jeśli jesteś na tej stronie, to najprawdopodobniej rozpoznajesz w swoim domu działanie ducha lub innej istoty, która zakłócać może spokój domowników. Powiem Ci, jak rozpoznać ducha i odróżnić jego aktywność od istot demonicznych, a także jak się chronić przed atakami. Powiem Ci także, co możesz zrobić, by te istoty odprawić, tak by nie zakłócały Twojego spokoju. 

Jak rozpoznać aktywność ducha w domu? 

Przede wszystkim aktywność ducha różni się od aktywności istot demonicznych. Jeśli masz z tym problem, to niemal zawsze przychodzą one po energię. Duchy i istoty demoniczne zasilają się energią od neutralnej (np. podczas orgazmu bez miłości) po bardzo negatywne energie, jak złość, poczucie winy, poczucie braku wartości itd. 

Pogorszenie samopoczucia pierwszy objaw 

Gdy duch lub inna istota podchodzi do Ciebie możesz poczuć bardzo szybki spadek samopoczucia, zmęczenie, wyczerpanie. Przy długotrwałych atakach, które mogą trwać miesiącami czy latami, może się pojawić depresja, myśli samobójcze.  

Schizofrenia, lunatykowanie, epilepsja 

Duchy, gdy przejmują czyjeś ciało, najczęściej prowadzić to może do zjawisk, które medycyna nazywa: schizofrenią, lunatykowaniem, epilepsją. Oczywiście nie wykluczam przypadków, gdzie te zjawiska mają podłoże jedynie medyczne.  

Ataki złości, wściekłości, przeklinanie 

Byty demoniczne najczęściej zachęcają osoby do olbrzymiej agresji i wściekłości. Dodatkowo osoba taka nie może się powstrzymać od przeklinania. Tego typu zachowanie najczęściej jest generowane przez istoty demoniczne, a nie przez duchy.  

Manifestacje demoniczne i podszywanie się pod zmarłych (dusze) 

Działanie ducha jest o wiele subtelniejsze niż działanie istot demonicznych. Właściwie to duch w rodzinie może przebywać wiele pokoleń. Najdłuższy “pobyt”, jaki znam wynosił kilkaset lat. Dzieje się tak, ponieważ duchy na ogół się nie manifestują. Manifestacje najczęściej są pochodzenia demonicznego. Bardzo często jest tak, że tuż po śmierci członka rodziny, zaczynają się jakieś manifestacje w domu np.: przesuwanie krzeseł, otwieranie drzwi, stukanie w ściany, w drzwi, kroki na poddaszu itd. To są niemal zawsze manifestacje demoniczne, gdzie demon podszywa się pod zmarłą osobę. Po co to robi? By zaakceptować jego obecność w domu, byśmy myśleli, że mamy do czynienia ze zmarłym członkiem rodziny. Dzięki temu będzie miał swobodny dostęp do energii, którą będzie pobierał z domowników. Nikt przecież nie odpędzi własnej mamy, ojca, dziadka czy babci!  

Działanie według schematów 

Byty demoniczne działają wobec ludzi według schematów. Schemat to jest jak wytrych do emocji ofiary. Schematy mogą być różne, od takich, które mogą angażować różne osoby np. gdy zaczepią jakiegoś człowieka w sklepie, który powie coś co zrani osobę, po schematy myślowe, gdy demon podsunie jakiś prosty schemat myślowy np.: “jesteś otyła, a to znaczy, że nie masz żadnej wartości”. Co więcej, jeśli dana osoba, która często jest atakowana przez różne istoty, nie ma ochrony, to każda istota negatywna, którą napotka może zaatakować ją właśnie takim schematem. Dlatego warto postarać się stworzyć sobie taką ochronę i ją sukcesywnie odtwarzać.  

Skoki napięcia prądu, zakłócenia urządzeń elektronicznych itp. 

Obecność duchów, a w szczególności istot demonicznych bardzo często można rozpoznać po zakłóceniach elektrycznych oraz problemach z urządzeniami elektronicznymi. Dlaczego? Ponieważ energia ducha składa się z elektronów. Im więcej takiej energii, tym większe zakłócenia. Samochody oparte na elektronice mogą się często psuć, sieć wifi może szwankować, możesz zauważyć, że żarówki migotają, laptop sam się uruchamia, odkurzacz włącza itd. Gdy przychodzi istota o bardzo dużej energii może nawet wyrzucać korki.  

Choroby powodowane przez duchy i istoty demoniczne 

Działanie istot negatywnych, w tym i duchów zawsze odbija się na zdrowiu. Wiele chorób ma podłoże energetyczne tzn. utrata energii przyczynia się do powstania chorób, nawet chorób o podłożu genetycznym, które nigdy by nie zaistniały, gdyby osoba miała 100% swojej energii. Listę chorób, jakie w pierwszej kolejności należy powiązać z aktywnością istot duchowych znajdziesz tutaj.  Dołącz także do specjalniej grupy na faceboooku, by dowdzieć się znacznie więcej w tym temacie.

Co odstrasza duchy? 

Jest wiele sposobów które pomogą na jakiś czas odsunąć ducha czy inne złośliwe istoty duchowe. Modlitwa do Źródła o ochronę, intencja do istot, które nas nawiedzają by opuściły naszą przestrzeń (prawo Wolnej Woli), ale także moim zdaniem najskuteczniejszy sposób to stworzenie sobie bańki energetycznej wokół swojego ciała fizycznego, która będzie nas chronić przed pobieraniem z nas energii oraz zabezpieczy przed zaczytywaniem z nas naszych słabych stron, które istoty mogą wykorzystać przeciw nam (schematy). O tym jak stworzyć sobie taką ochronę piszę tutaj.  

Jak odesłać ducha i odprawić demona? 

Próba odesłania ducha może być bardzo niebezpieczna dla osoby, która się tym zajmuje amatorsko. Najczęściej może prowadzić do opętania przez inne negatywne istoty. Duchy w danej rodzinie nie pojawiają się przypadkowo. Najczęściej są narzędziem istot demonicznych, które służą im do pobierania energii. Nieumiejętne odprawienie ducha w takim wypadku może sprowadzić zemstę istot demonicznych na osobę, która odesłała ducha. Odprawiając ducha należy sprawdzić w jakich okolicznościach dany duch się pojawił i czy był manipulowany przez istoty demoniczne. Czy służył istotom demonicznym do pobierania energii, a jeśli tak należy także odprawić te istoty demoniczne, gdyż ich pozostawienie najczęściej poskutkuje tym, że sprowadzą do domu jeszcze bardziej złośliwe duchy nad którymi ciężko będzie zapanować.  

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy lub ktoś z Twoich bliskich, możesz się ze mną skontaktować. Możesz także dołączyć do specjalnej grupy na facebooku, która powinna Ci pomóc zrozumieć, jak działają istoty demoniczne i jak rozwijać się duchowo, by umieć się przeciwstawić takim istotom.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

45 Komentarzy

Aga · 5 kwietnia, 2021 o 6:55 pm

Dziendobry jezeli mnie cos wybudzilo w nocy podnosilo mi nogi codziennie porusza moimi stopami kiedy leze co to moze byc

  Ania Mart · 5 kwietnia, 2021 o 8:10 pm

  Byt demoniczny, tylko one mają tyle energii na tego typu manifestacje.

Kasia Rawicz · 8 kwietnia, 2021 o 10:36 am

Witam 2 dni temu wieczorem słyszeliśmy z partnerem dźwięki jakby worek ze śmieciami się przewrócił a córka od kilku dni nie śpi spokojnie tylko wybudza się w nocy z płaczem czy mam się martwić

  Ania Mart · 8 kwietnia, 2021 o 10:38 am

  Takie rzeczy wskazują na działanie isoty demonicznej. Musicie się zastanowić, jak się pojawiła w domu, ponieważ byt demoniczny potrzebuje zaproszenia. Przychodzą np. za przedmiotami przyniesionymi do domu, które są namaszczone ich energią. Inna możliwość to poprzez opętanie kogoś z domowników.

  Grzegorz · 11 kwietnia, 2021 o 2:55 am

  Dzień dobry od paru dni w moim domu dzieją się bardzo dziwne rzeczy widuje postacie raz całe czarne raz w postaci ludzkiej oraz Ruszają się przedmioty. W okolicach od godziny 24 do 5 dzisiaj nawet wyłączył mi się komputer

   Ania Mart · 11 kwietnia, 2021 o 11:39 am

   To jakieś byty demoniczne. Czy sprowadził Pan do domu jakieś przedmioty tuż przed tym, jak te zjawiska zaczęły się dziać w domu?

    Grzegorz · 11 kwietnia, 2021 o 8:18 pm

    Do końca nie wiem czy coś sprowadziłem może to ktoś z osób z którymi mieszkam ale raczej nie dowiedziałem się jeszcze ze osoba która mieszkała. Przed demnom zmarła w tym domu

    Nikola · 18 kwietnia, 2021 o 7:17 pm

    Mam pytanie bo od około 7 lat mieszkałam w moim starym domu.Mam teraz 16 lat
    I zawsze było w nim jakoś dziwnie na początku światła się same zapalały.
    Potem zaczęłam widzieć czarne postacie w rogu moich drzwi.Moja przyjaciólka też je widziała. Dzwi się same otwierały i zamykały.wyprowadzilam się z tamtad przez sprawy rodzinne ale nadal tam przyjeżdżam do taty i siostry.Jak tam jestem jest tam bardzo ciężka atmosfera i zimno.Zawsze bardzo się boje.Raz lunatykowania z otwartymi oczami siostra mówiła mi że chodziłam i krzyczałam na nią.Ostatnio tam byłam i spałam u siostry bo bardzo się bałam i leżałam na boku światło było zapalone i widziałam czarna chuda postać z białymi oczami przed moją poduszka która się na mnie patrzyła.Mam pytanie jak pozbyć się tego świństwa z domu?Bo już mam dość.
    Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

     Ania Mart · 19 kwietnia, 2021 o 6:10 pm

     To jak dana istota się pokazuje najczęściej nie jest tym, jak naprawdę wygląda. Najczęściej to jest maskowanie i mają takich maskowań kilka. Najczęsciej maskują się istoty draco i reptiliańskie. Istoty takie należy odprowadzić, nie ma innego sposobu ich się pozbycia.

    Kacper · 22 maja, 2021 o 12:22 pm

    Pomocy boję się spać zazwyczaj w nocy widzę jakieś dziwne czarne postacie wczoraj jak zgasiłem światło i szedłem po ciemku na łóżku poczułem ciarki i szybko schowałem się pod kołdrę co to jest i jak się tego pozbyć niechce spać w STRACHU

    POMOCYY!!!! Co robić??????!

     Ania Mart · 22 maja, 2021 o 12:46 pm

     Kacprze, napisz maila lub wyślij zgłoszenie z formularza.

   Alua · 29 czerwca, 2022 o 7:56 pm

   mam lalke którą znalazłam jakieś 3 tygodnie temu w opuszczonym domu, od tego czasu zaczeły dziać sie dziwne rzeczy jak np. Szklanki same spadają, budze sie bez powodu w nocy i widze coś w drzwiach, znikają rzeczy ale nikomu z domowników nie stała sie jeszcze krzywda- jednak wszyscy widzieli dziwne rzeczy

Edzia · 8 kwietnia, 2021 o 6:48 pm

Chodzi o bliska mi osobe. Jal zamyka oczy widzi cienie. Uwaza ze to szatan. Jest bardzo wierzącą osobą. Ale z powodu choroby partnera. Jej wiara się zachwiała. Teraz gdy się modli jej usta wysychaja, bądź nie może z siebie slowa wykrztusić. Gdy trzyma w rękach krzyz ten jen z rąk wypada, bądź też różaniec. Ostatnio nawet podczas modlitwy zerwał się krzyżyk z łańcuszka. Budzi się w nocy. Zawsze w okolicy 3 w nocy.

  Ania Mart · 8 kwietnia, 2021 o 7:09 pm

  A do kogo modli się ta osoba, to jest bardzo ważne, bo należy się modlić wyłącznie do Stwórcy. Modlitwa do wszelkich pośredników, w tym do tzn. Matki Boskiej skutkować może opętaniem przez byty, które się podszywają bardzo często pod różne postacie. Pierwsze przykazanie Boze mówi: Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną, ani żadnych rzeczy, która jego jest!

  Druga sprawa to choroba partnera. Choroba może być manifestacją demoniczną. Czy to jest nowotwór?

Lidia · 14 kwietnia, 2021 o 10:26 pm

Witam ,moja 12 letnia córka od paru dni boi się sama spać w swoim pokoju ,twierdzi że widzi dziewczynkę z czarnymi długimi włosami i wypalonymi oczami ,ktora stoi kolo niej a ostatno że ktoś koło niej leżał ,było w wręcz przerażona jak mi o tym opowiedziała , a najlepsze jest to że moja druga córka potwierdza to że też widziała jakieś ciemne postacie ,teraz to o ja się boję co robić , gdzie się udać?

  Ania Mart · 15 kwietnia, 2021 o 8:01 am

  Dusze, gdy się pojawiają to we snach, bardzo rzadko mają energię na większe manifestacje. Byty demoniczne, twory, zjawy mają zdecydowanie więcej energii by ukazać się, czy zamanifestować tak, byśmy odczuli ich obecność. Proszę napisać do mnie wiadomość prywatną.

   Demony i bezdech senny · 25 kwietnia, 2021 o 6:21 am

   Witam od ponad 5 ciu lat słychać w moim domu kroki przewracające się rzeczy strzelające framugi w drzwiach wczoraj przewróciła się samoistnie butelka szklana która stała na podłodze nie naturalnie zaczęło migać światło jak się tego pozbyć z domu ???

    Ania Mart · 27 kwietnia, 2021 o 9:45 am

    Byty demoniczne najczęściej przychodzą z poprzeddnich wcieleń, ponieważ umowa z nimi zawarta obowiązuje przez wcielenia. Często stajemy się własnością demona i to on wciela nas i zarządza osobą na swoich warunkach. I dopiero, jak jakaś przestrzeń np. dom jest odpowiednia dla niego, ma dosyć niskie wibracje, zaczynają się manifestacje. Ludzie wtedy myślą, że problem zaczął się od tego mementu, a nie że on istnieje od wielu wcieleń. Musisz się zastanowić, co się dokładnie wydarzyło 5 lat temu. Dlaczego manifestacje się zaczeły akura od tamtego okresu.

Ola · 15 kwietnia, 2021 o 7:01 am

Cześć, od jakiś 6 miesięcy dzieje się coś w moim domu, gdy jestem sama w domu to czuje kogoś obecność ostatnio była taka sytuacja że jeden członek z mojej rodziny był przy komputerze i był sam w domu i w łazience lustro pękło i w pokoju mojej mamy są odgłosy jak by ktoś chodził po pokoju oraz ostatnio spadła z końca szafy moja skarbonka zapakowana w pudełko i skarbonka się zbiła często czuje kogoś obecność nawet ostatnio zauważyłam gdy wyszłam z toalety i miałam otwarty pokój nagle w moim lustrze na toaletce odbijała się jakaś zjawa wystraszyłam się więc szybko wbiegłam do pokoju i nigdy nie śpię przy zgaszonym świetle bo się boje co to może być za duch. ??

  Ania Mart · 15 kwietnia, 2021 o 12:59 pm

  Na pewno nie duch. Jakiś byt demoniczny. Proszę do mnie napisać wiadomość priv korzystając z formularza albo z maila.

Piotr · 15 kwietnia, 2021 o 10:37 pm

Witam, od dłuższego czasu mam problemy z pamięcią, koncentracją, przesadnie wrzeszczę, gdy coś lub ktoś mnie denerwuje, przeklinam. Mam wahania nastrojów, byle co potrafi mi popsuć nastrój. Niestety zauważyłem, że pomaga na parę godzin alkohol. Jestem osobą wierzącą, praktykującą. Czy przyczyną tego stanu rzeczy mogą być byty duchowe? Może udać się do psychologa…sam nie wiem

  Ania Mart · 16 kwietnia, 2021 o 10:17 am

  Piotrze większość osób około 97% ma jakieś pasożyty energetyczne, które wpływają na nasze zachowanie, zdrowie, samopoczucie. Możesz udać się do psychologa jesli uważasz, że to Ci pomoże.

Julka · 16 kwietnia, 2021 o 8:24 am

Czy ból szyi wskazuje na obecność jakiś istot demonicznych w moim ciele?

  Ania Mart · 16 kwietnia, 2021 o 10:14 am

  Czasami tak, często to może mieć związek z implantami energetycznymi umieszczonymi w ciele subtelnym lub w duszy.

   Proszę o kontakt priv · 30 marca, 2022 o 7:34 pm

   Proszę o maila prywatnego.. Mam Historie oraz problem z bytem w starej szkole u mojej babci..

grazyna · 18 kwietnia, 2021 o 5:18 pm

Jak pozbyć się jakiegoś bytu który mnie nawiedza w nocy, jestem wtedy jak sparalizowana, nie moge nawet mówić, ruszyć się ale to tylko jak śpię sama w pokoju a jeśli śpię z mężem to jest spokój ten byt jakby bał się mojego męża i nie przychodzi .

  Ania Mart · 18 kwietnia, 2021 o 6:14 pm

  Byty należy odprowadzić, raczej sami nie odejdą, gdy raz sie wyraziło zgodę na ich ingerencję.

  Monika · 30 kwietnia, 2021 o 10:47 am

  Moja prawie dwu letnia córka od jakiegoś czasu Z płaczem tak się dzieje pomiędzy 2.00 a 4.00 rano

Adam · 19 kwietnia, 2021 o 8:43 am

Witam , chciałem się zapytać czy osoba która modli się i normalnie chodzi do spowiedzi , może być opętana czy przeklęta , bo byłem świadkiem dziwnych wydarzeń , na przykład raz uciąłem sobie drzemkę i obudziłem się z krwawiącym palcem w buzi aż bolało mnie coś w kości , albo chciałem dotknąć dziewczynę za ramię żeby dokończyć rozmowę , ale nie wiedzieć czemu uszczypnąłem ją mocno w pierś , podczas gdy widziałem jak dotykałem jej ramienia , więc nie mam pojęcia jak mogło do tego wogóle dojść , albo obudziłem się raz w nocy po jednej takiej innej modlitwie do anioła i zobaczyłem jak telewizor się włącza , z takimi zakłuceniami że niby coś przez niego majaczy , i nie wiem czy był to sen , bo później wstałem i poczułem że muszę się pomodlić , później już tylko spałem .

  Ania Mart · 19 kwietnia, 2021 o 11:41 am

  Tak Adamie może jak najbardziej, ponieważ demon często posiada dusze przez setki lat, przez kolejne wcielenia. Jak człowiek już rodzi się, najczęsciej jest już sterowany przez byt demoniczny, który dostał się podczas tego, co człowiek robił, na co zgodził się w jednym z poprzednich wcieleń.

Patryk · 20 kwietnia, 2021 o 4:32 pm

a co jeśli mój kot wpatruję się w jedno bez sensowne miejsce przez ok. 5 min z dużymi oczami? Bo mnie to bardzo przeraża i czasami słyszę kroki na korytarzu i czasami byłem świadkiem dziwnych rzeczy np: ruszające się przedmioty nikomu o tym nie mówiłem lecz zaczynam się bać…

  Patryk · 20 kwietnia, 2021 o 4:35 pm

  Jeszcze chciałbym dodać że patrzył się ten mój kot taki przestraszony

  Ania Mart · 21 kwietnia, 2021 o 10:37 am

  Zwierzęta w tym koty widzą istoty, w tym istoty negatywne. Co więcej bardzo często są wysyłane tam, gdzie ilość odwiedzin istot negatywnych jest duża. Trudno mi tylko określić czy to do ochrony, czy by móc pobierać negatywną energię, jaka gromadzi się w takich domach, bo koty mają taką zdolność.

Greg · 22 kwietnia, 2021 o 4:15 am

Sytuacja z dziś. Nagle w pokoju, w środku w nocy robi się zimno jakby człowiek spał w lodówce. Potem po godzinie, człowiek ma podwyższoną temperaturę. W czeskiej w tym samym pokoju, budzisz się zlany potem bo czułeś, że ktoś jakby przyduszał Cię. Brak Ci tchu wtedy.

  Greg · 22 kwietnia, 2021 o 4:15 am

  Czy to demon? Czy duch?

   Ania Mart · 22 kwietnia, 2021 o 4:26 am

   Demon, duchy tak się nie manifestują.

    Greg · 22 kwietnia, 2021 o 6:57 am

    Dziękuję. To w domu rodziców. Jak tam śpię zawsze mnie męczy. To jest demon chodzący za moją Mamą, pod nią jest podpięty. On nie chce bym ja tam przebywał. Jak go przegonić? Czy Pani też to robi na odległość?

     Ania Mart · 22 kwietnia, 2021 o 7:04 am

     Trzeba go odprowadzić, by nie miał możliwości powrotu. Napisz do mnie wiadomość ze strony kontakt.

Marzena · 24 kwietnia, 2021 o 4:28 pm

Chciałabym zapytać co to jest zmora??? Dlaczego ona się pojawia i poddusza w nocy??? Co to może oznaczać ???

  Ania Mart · 24 kwietnia, 2021 o 4:47 pm

  Zjawa, to dusza przejęta przez byt demoniczny. Żywi się energią strachu, dlatego im bardziej się wystraszysz, tym wiecej energii z Ciebie uzyska. Część takich zjaw może być bardzo niebezpieczna, bo są to dusze ludzkie często wypełnione bardzo negatywnymi emocjami a przy wsparciu bytów demonicznych potrafią wyrządzić bardzo wiele szkód.

Beata · 12 maja, 2021 o 8:42 pm

Bardzo proszę o pomoc!
Moja siostrę i jej 5 letnią córkę nawiedza coś w domu. Zaczęło się to jakieś 2 miesiące temu gdy kupiła nowe lustro, Chrześnica obudziła się w nocy i mówiła że na łóżku w domu jest duch, siostra bedac w łazience powiedziała, że nic Niema i ma iść spać. Kiedy wróciła do łóżku poczuła jakby coś chciało w nią wejść do jej ciała i zaczęły w tym samym czasie krzyczeć przeraźliwie z córką. Zadzwoniła po wszystkim na video rozmowę do rodziców i po chwili podczas rozmowy ponownie był atak. Uciekały z domu prosząc w środku nocy sąsiadów o pomoc 1 z sąsiadka im otworzyła i u niej w domu było to Samo. Jak już był dzień wyrzuciła i rozbiła to lutro i pozbyła się wszystkich innych. Po 2 dniach nad ranem miała uczucie jakby umierała i to były jej ostatnie chwile. Nie potrafiła spać przez parę dni a chrześnica nabawiła się tików rączką jakby coś odpychała. Siostra przyleciała do Polski (mieszka w Anglii) u rodziców w domu się uspokoilo wprawdzie siostrzenica jest wystraszona i tiki są nadal to ataków nie bylo do wczoraj 2 tygodnie temu wróciły do domu wraz z moją mamą która wszystko widziała. W momencie kiedy siostra zaczęła krzyczeć w łazience w tym samym czasie zaczęła krzyczeć jej córka, moja mama przytuliła małą i zobaczyła jakby gęste ciemne powietrze wirujące wokół niej i wnuczki. Gdy wezwała 2razy Boga o pomoc to coś odeszło. Dziewczyny są przerażone a ja razem z nimi
BŁAGAM O POMOC!

Pietra · 18 maja, 2021 o 11:18 am

Witam mam pewien problem od tygodnia mieszkam w innym domu czuje jakąś dziwną obecność na karku czasami zdarza mi się zobaczyć jakąś postać do tego cały czas widuje godziny typu 12:12 , 15:15 itp. Ale nie wydaje mi się że ten „ktoś” jest zły

Małgorzata · 8 stycznia, 2022 o 4:10 pm

Ania MART ; w 1995 roku… miała miejsce najprawdopodobniej demoniczna manifestacja jakiegoś bytu😤 w jakieś 2 m-ce po śmierci mojego ojca… wieczorem zaczął.. się sam zegar nakrecac zarówno ja jak i moje jeszcze ŹYJĄCA.. wtedy mama to slyszałysmy.. i żadna z nas nie miała odwagi wejść do tego pokoju… MOŹE I DOBRZE.. CO CIEKAWE PO TYM ZDARZENIU… zegar ten wybijać zaczął… BAROWA DZIWNE GODZINY.. 25 30, godżony jakich nie ma w tej czasoprzestrzeni do dzisiaj.. nie wiadomo co to było… ??? Faktycznie dusza mojego ojca ??? ktora się chciała w ten sposób zamanifestować ; BO TO BYŁ JEGO ULUBIONY ZEGAR… 😤 ojciec był z tym zegarem źeby nie powiedzieć ŹZYTY… myśmy to odebrały wtedy… jako… znak źe chciał dać nam ZNAK ŹE ŹYCIE PO ŚMIERCI ISTNIEJE za źycia miał .. co do tego sporo wątpliwości i napisze jeszcze tylko źe u sąsiadów teź się pojawił 😊 MÓGŁ TO BYĆ ZARÓWNO byt jak i faktycznie dusza mojego ojca . A jeszcze przed śmiercią bardzo się pokłócić z moją mamą… często miał do niej pretensje .. OWSZEM MOGŁA TO BYĆ NA PRAWDĘ DUSZA MOJEGO OJCA..

Paweł · 27 sierpnia, 2022 o 11:11 pm

Od wielu lat coś przebywa w moim domu rodzinnym, nie jest dobre i od kiedy się wprowadziłem pomocy to nie chce mi się n9c jak amitywille jak to oczyścić

  Ania Mart · 2 września, 2022 o 5:05 am

  Szukaj przedmiotów nawiedzonych. Czasami sam dom ma energię, jak np. podłogi na których wykonano jakieś rytuały magiczne czy ezoteryczne, ale najczęściej w domu są przedmioty z energiami demonicznymi, które dla bytów działają jak „drzwi” do Twojego domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *