Ostatnio prosiliście byśmy sprawdzili czy proces zrywania paktów i umów podyktowany przez kanał na YouTube przez Dorotę z Wglądów Duchowych jest bezpieczny. Mówiłem wielokrotnie, że tego typu zrywanie kontraktów to nie jest proces prosty bo byty wchodzą z różnych przestrzeni i większość takich regułek nic nie daje, bo ludzie ani w to nie wierzą, ani nie wiedzą z kim mają kontrakty zawarte i byty do tego się zupełnie nie stosują. 

Wyjątkiem jest jednak proces zrywania paktów podyktowanych przez Dorotę z kanału Wglądy Duchowe, gdyż ten proces jest w istocie zaproszeniem bytu demonicznego, który podaje się za Matkę Gaję, ponieważ “Matka Gaja” występuje akurat w tym tekście podyktowanym przez Dorotę, a jej został podyktowany przez byt, który identyfikuje się z nazwą “Matka Gaja”. 

Ezoterycy mówią, że Matka Gaja to “żywa istota”. W istocie to byt demoniczny, który jest inteligentną istotą i który osoby czytające lub powtarzające tę inwokację wzywają. 

Co się dzieje dalej, gdy byt zostanie wezwany? 

Gdy byt zostanie wezwany skaża przedmioty użyte do odczytania lub wysłuchania tej inwokacji w tym: laptop, komórkę, łóżko, jeśli osoba słucha tego na łóżku ubrania, które człowiek w tym momencie ma na sobie.  

Dzisiaj podawaliście, że po odczytaniu tej inwokacji do Matki Gai ludzie bardzo źle się czuli, mieli myśli samobójcze itd. Tak, to prawda, gdyż byt skaża swoją energią przedmioty u osoby, u której się pojawi i zostanie tam jego energia, z której on ingeruje, czerpie energię z osoby, która do tego “bóstwa” się odwołała. 

***Kim jest Matka Gaja – w mitologii greckiej jest to jedno z najstarszych bóstw, które zajmowało się min. płodnością.  


12 Komentarzy

Alex · 1 lipca, 2022 o 2:24 pm

Prosze Pana,
mam pilne pytanie dotyczace dentysty. Jak to jest z naprawa zebow? Przeciez to reczna robota dentysty. Czy jezeli dentysta ma kontrakty (a przeciez wiekszosc z nich jest zaszczepionych), i mi zalepi dziure w zebie to moge juz miec kontrakt bezposrednio w zebach?

Co w tedy robic, ja juz mam kilka zebow naprawionych, no i chyba sporo ludzi ma.

  Ania Mart · 5 lipca, 2022 o 10:09 am

  Tutaj może być niebezpieczne tylko gdy ktoś ma tatuaż, a dentyści to raczej osoby które myślą racjonalnie i ostatnie zrobią sobie tatuaż.

Alex · 3 lipca, 2022 o 12:57 pm

Prosze pana, jeszcze jedno pytanie.
Czy wiecie moze cos na temat alfabetow? Jak to naprzyklad jest z pisaniem po rosyjsku? Czy jest w cyrylicy jakas zla symbolika?

wioletta · 15 lipca, 2022 o 9:29 pm

Witam ja mowilam ten kontrakt za Dorota co teraz mam zrobic ale nie czulam sie zle wrecz przeciwnie pozdrawiam

  Ania Mart · 17 lipca, 2022 o 8:19 am

  nie chodzi o to co dzieje się w trakcie, ale po wymówieniu tej inwokacji. Poza tym Dorota stworzyła chyba kilka podobnych inwokacji. Nie wiemy do czego w innych one się odwołują.

Marcin · 10 sierpnia, 2022 o 10:41 am

Witam. Jak można oczyścić laptop użyty do odczytania wyżej cytowanego tekstu? Czytałem ze strony internetowej, nie zapisywałem tekstu na dysku. Wyrzucenie laptopa raczej nie wchodzi w grę, jest własnością firmy. Pozdrawiam serdecznie.

  Ania Mart · 21 sierpnia, 2022 o 12:49 pm

  Nie da się oczyścić. Jeśli byt rzeczywiście włożył w laptop swoją energię, może dziwnie zacząc działać np. sam się uruchamiać itd.

Xyz · 14 sierpnia, 2022 o 9:29 pm

Jest też tam zawarte że wybaczam oprawcom krzywdy. Czyli biorę na siebie ich zbrodnie i winy (bez zabezpieczeń energetycznych )?

Mała Mi · 20 sierpnia, 2022 o 12:09 pm

Mogę prosić o wskazanie kim jest Alex i Dorota z Wglądów, chodzi o ich fizyczny wygląd, może jakieś inne zagrania, gdzie jeszcze nie występowali w duecie?

  Jeny · 22 sierpnia, 2022 o 9:23 am

  Podbijam pytanie .

Jolanta · 21 sierpnia, 2022 o 9:04 am

A co się może stać lub się stało jeśli spaliłam 2 certyfikaty inicjacji reiki w domu na palniku kuchennym?

  Ania Mart · 21 sierpnia, 2022 o 12:40 pm

  nic się nie stało.Oczywiście jeśli masz energię bytów w domu po zabiegach reiki, to mogą za jej pośrednictwem się mścić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *