Ostrzegaliśmy Was przed Ustawieniami Hellingera. Ostatnio pewna grupa osób zorganizowała “Ustawienia Narodowe” w których wzięło udział ponad 1000 osób. Sprawdziliśmy dzisiaj rano jedną osobę z grupy, która była na tych “ustawieniach” i zobaczyliśmy przy tej osobie 6 szarych, długich bytów od Ustawień Hellingera (już nie pierwszy raz widujemy je po ustawieniach Hellingera), jak stały przy tej osobie po 3 po każdej stronie i wpływały na jej myśli do tego stopnia, że doszło do opętania.

Jak dochodzi do opętania na poziomie umysłu?
By doszło do opętania osoba musi dopuścić sama istoty do swojego umysłu. W tym przypadku, u tej osoby, którą sprawdziliśmy doszło do tego, ponieważ osoba ta, która wzięła udział w rytuale, który został odprawiony podczas tych tzn. “ustawień narodowych”, wierzyła, że dzieje się tutaj coś dobrego dla Polski, dlatego pozwoliła na wtargnięcie tych bytów do swojego umysłu. Byty te zaczęły sterować tą osobą wedle swojego uznania i dla swojego dobra, a nie dobra osoby, która poddała się temu rytuałowi.
Problem z rytuałami, jak już Wam wspomniałem jest taki, że tutaj byty skażają swoją energią wszystko w czym dana osoba była podczas tego rytuału “ustawień narodowych”. Nie wystarczy tylko rozwiązać kontrakt, ale trzeba będzie pozbyć się wszystkich przedmiotów, które osoba miała na sobie podczas tego zgromadzenia, które miało znamiona rytuału.
Przestrzegam wszystkie osoby, gdyż osoby organizujące te praktyki nie zakończyły swoich działań i wiem, że będą kolejne podobne spotkania.


2 Komentarze

Adan · 20 października, 2021 o 1:10 pm

W związku z ustawieniami narodowymi (poprzednie) oraz nadchodzącymi (mięzynarodowymi) nie opuszcza mnie przeczucie, że to operacja zaprojektowana przez służby (jakie ?).i w interesie którego narodu, kto pisał konspekt na te wydarzenia ???
W związku z tym mam dwa pytania;
1. czy zmiana nazwiska inspiratorki/prowazącej z Bodnariuk na Sikorska ma związek z tymi wydarzeniami ?
2. czy łatwość dostępu do wynajęcia atrakcyjnych obiektów/ sal/hal dla tych wydarzeń przez panią Bodnariuk vel Sikorska, bez blakujących działań/presji „eskimosów” tak jak w przypadku Sumlinskiego może świadczyć o HIPOKRYZJI I NIECZYSTEJ INTENCJI organizatorów ???
Jeśli możesz, jeśli stać Cię to odpowiez na moje wątpliwości. Pozdrawiam

2. czy energia tych wydarzeń ma lub będzie miała wpływ (pozytywny lub negatywny) na losy Polski

Michal · 8 marca, 2022 o 6:59 am

Osoby z kręgów ustawień, to jedne z najbardziej perfidnych i zakłamanych osobistości. Wierzę, że kiedyś ustawienia zostaną prawnie zakazane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *