Ostatnio przy okazji jakiejś sesji spytaliśmy Źródła, czy to, że wcieliło nas w Polsce czy to ma jakieś znaczenie? Czy to oznacza, że tzn. “Iskra” wyjdzie z Polski? 

Źródło powiedziało, że tak, że wcieliło nas tutaj, ponieważ Polacy mają w sobie coś, czego nie ma żaden inny naród na świecie. Mają odwagę i są w każdym zakątku na świecie. Znają języki i znają język polski i ta odwaga i to, że Polacy są praktycznie wszędzie na całym świecie pomoże znacznie podnieść świadomość ludzi na całym globie. To dlatego Stwórca ufa w to, że Polacy mogą zmienić wszystko i znacznie przyczynić się do upadku matrixa i ustanowić rządy Źródła (a Źródło to Ty), jak to mówił Jezus w modlitwie: “przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja”.  

Przychodzą czasami osoby i mówią, że za dużo mówimy o bytach, że byty i rozwój duchowy to się nie łączy. Ale czyż wiedza o nich nie oznacza większej świadomości? Jak można obalić ich rządy nic o nich nie wiedząc? Jak można zmienić cokolwiek, jeśli o tych istotach, które nas niewolą nie będziemy wiedzieli wszystkiego, co wie o nich Źródło?  

Źródło w Nas wszystkich pokłada wiarę, że mamy moc zmienić świat. By tak było musimy wiedzieć wszystko, co jest zgodne z prawdą, bo na razie, byty tak zrobiły, że nasz ogólny poziom świadomości jest poniżej zera, bo to co wiemy, opiera się na niezliczonej ilości kłamstw i manipulacji, a prawdy w tym nie ma, ponieważ, jak to Jezus powiedział o Szatanie i jego bytach: „Kłamstwo wynika z jego natury. Jest ojcem kłamstwa, dlatego zawsze kłamie”. 

Spytaliśmy też Źródła o to, jak będzie wyglądał świat, gdy ludzie nie będą potrafili się zjednoczyć. To Źródło nawet nie chciało brać takiego planu pod uwagę, ponieważ Źródło zna każdy wariant rzeczywistości, wie jak pokierować ludzkością, ale przede wszystkim Polakami byśmy zdołali się zjednoczyć i obalić Matrix. Jednakże pokazało nam, że bez jedności przeciw Złu panującemu tym światem zostałyby jednostki, które do końca by walczyły z mrokiem, ale nie byłyby w stanie za wiele zrobić bez jedności. Tylko tyle Źródło nam pokazało na pytanie, co jeśli się nie zjednoczymy.  

Jedność ponad religiami, w imię światłości i tego wszystkiego co reprezentuje Źródło pomoże nam wyzwolić się z Matrixa.  


1 Komentarz

Patrycja · 19 września, 2021 o 9:46 pm

Proszę się zapoznać
https://youtu.be/5GRdrv9PWqc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *