Dzisiaj, dosłownie kilkanaście minut temu spotkaliśmy się z duszą Jana Pawła II. Ania zobaczyła, go jak siedzi przy drewnianym stoliku i wyglądał jakby coś czytał, chodź na stole nic do czytania nie leżało. Ania zbliżyła się do jego duszy, która wyglądała jak bardziej ciało fizyczne a nie eteryczne (część dusz, które widzimy ma formę bardziej przeźroczystą) i zadała mu pytanie, co tutaj robi w tej przestrzeni.  

Jan Paweł II wskazał na lewą stronę, a tam zaczynała się już inna przestrzeń, przestrzeń bytów piekielnych. Ta cała przestrzeń wyglądała jakby była podzielona na dwie przestrzenie, jedna jasna, a druga jako zejście do innej, mrocznej przestrzeni, w której były lochy.  

Ania spojrzała co to za przestrzeń po lewej stronie, co on tam robi. Pokazało jej się, jak on tam schodzi do lochów i byty piekielne przybijają go do krzyża, który leży na podłodze a później stawiali go do pionu i tak ściągali z niego energię z cierpienia, które odczuwał.  

Jan Paweł II powiedział, że odpoczywa tutaj przy tym stoliku. Ania spytała po czym odpoczywa. 

”Wypełniam kontrakt“– odparł Jan Paweł II.  

”Czy wiesz o tym, że na ziemi uznali cię za świętego?” – spytała Ania. Karol Wojtyła prychnął ustami pogardliwie w odpowiedzi na pytanie i dodał: “Nie obchodzi mnie to”

Ania spytała: “Czy chciałbyś coś powiedzieć ludziom na ziemi jako istota od światła?”. Karol się zaśmiał szyderczo i nic nie odpowiedział.  

Ania spytała się go: “Czy gdybyś wiedział, jaką przyjdzie ci cenę zapłacić za bycie papieżem, to czy byś się zdecydował drugi raz zawrzeć kontrakt?” 

Jan Paweł II odpowiedział: “Wszystko ma swoją cenę.”

Spytaliśmy go, dlaczego nie zerwie kontraktu z bytami, to odpowiedział: 

“Jeszcze się nikt taki mądry nie znalazł, kto by z nimi kontrakt zerwał.”. 

Ania w tym momencie pożegnała się z nim słowami, które poprosiłem by przekazała mu w naszym imieniu: 

“Jeśli będziesz potrzebować pomocy by się uwolnić z tej przestrzeni, wystarczy, że o tym pomyślisz. Tymczasem życzymy ci przede wszystkim wzrostu świadomości”. Po tych słowach Ania wróciła z medytacji. 


12 Komentarzy

Marcin · 12 sierpnia, 2021 o 2:57 am

To wszystko brzmi ciekawie ale zastanawia mnie skąd macie pewność, że to była dusza Karola Wojtyły a nie cokolwiek innego podszywającego się pod nią? Poza tym od jego śmierci minęło już ponad 16 lat. Czy po tak długim czasie nie jest prawdopodobne, że ta dusza już dawno ponownie się wcieliła i funkcjonuje na Ziemi na nowym ciele?

  Kris1977 · 18 sierpnia, 2021 o 10:34 pm

  Gdy umieramy i jesteśmy po za ziemią w innej przestrzeni to nie ma takiego czegoś jak ,,minęło już ponad 16 lat,, jest to miejsce gdzie czas nie istnieje. Czas jest tylko tu na ziemi.😃

G. S. · 14 sierpnia, 2021 o 1:26 pm

Witam, trochę mnie zastanawia czy jedna dusza może żyć w kilku przestrzeniach w tym samym czasie, ponieważ słuchałam już medytacji, gdzie spotykano się z jego duszą i były to inna relacje. Tzn z innych miejsc. Więc zastanawia mnie kto spotyka naprawdę jego. Które spotkanie astralne z nim jest to prawdziwe. Podobnie z Jezusem, Marią Magdaleną,różnym na ziemi opisanymi jako święci, czy np tak zwanymi gwiazdami, celebrytami. Pozdriawiam

  Ania Mart · 15 sierpnia, 2021 o 9:32 am

  Wiele z tych widzeń dusz to są tylko projekcje stworzone przez byty po to np. by ludzie nie zobaczyli prawdy. Mieliśmy juz takie sytuacje, ze osoby po tzn. „hipnozie regresyjnej”, gdzie powiedziano im zupełnine coś innego, ale nie poczuli wiekszej ulgi, gdy spotkali się z tym, co my przy nich zobaczyli, nie wiedzieli co mają o tym sądzić. Np. chodziło o to, że ciało subtelne było w zupełnie innej przestrzeni niż im powiedziano, umowy z bytami w ogole nie były zerwane, chodź im powiedziano, że zostały zerwane. Dopiero po tym, co działo się po sesji, gdy poczuli ulgę po zerwaniu kontraktu mogli ocenić, która sesja była prawdziwa, a która była tylko projekcją, by zachować kontrakt z bytem.

   Małgorzata · 8 stycznia, 2022 o 10:48 pm

   Bardzo ciekawe wydarzenia macie WIDAĆ WIELKIE DOŚWIADCZENIE.. w tym co robicie i DZIĘKI WAM ZA TO… papież na ziemi… jak ja to nazywam z perspektywy czasu był dobrym aktorem😤 …. bardzo nie fer źe odpowiedział Ani że go to nie obchodzi.. źe ludzie tu na ziemi uważają go za świętego. .. może SZKODA.. ŹE NIE DAŁO GO RADY UWOLNIĆ…

Leszek · 16 sierpnia, 2021 o 10:09 pm

Sa dokumenty i zeznania naocznych swiadkow ktorzy brali udzial w Satanistycznym obrzedzie gdzie prawdopodobnie tez bral udzial w tym obrzedzie kardynal Wojtyla ktorego imie i nazwisko jest inne niz w rzeczywistosci tak samo jak byly prezydent Kwasniwski prawdziwe imie i nazwisko jest inne.

  Marcin · 17 sierpnia, 2021 o 10:40 pm

  Leszek, to akurat są bzdury wyssane z palca, jakieś chore teorie tworzone przez pomylonych ludzi i powielane w internecie przez fascynatów teorii spiskowych pozbawionych zdolności logicznego myślenia i krytycznej oceny sytuacji. Wojtyła w niczym takim nie brał udziału a Kwaśniewski to po prostu Kwaśniewski czyli były, dość kiepski prezydent Polski.

   Raf · 21 sierpnia, 2021 o 10:06 am

   Nie twierdzę że wierzę lub wiem że brał udział w takich rytuałach ale skąd Ty wiesz że nie brał?

Marcin · 19 sierpnia, 2021 o 12:42 pm

Kochani przecież to są demoniczne projekcje Satany. W którymś miejscu popełniacie błąd próbując się połączyć. Nie wiem, sam jestem laikiem, ale to oczywiste, że jeśli coś nie jest JASNE to jest CIEMNE.

Adan · 20 sierpnia, 2021 o 7:40 pm

A co o tym sądzi dusza kard.Stefana Wyszyńskiego ?

Do Ro · 22 sierpnia, 2021 o 5:25 pm

Tak, wglądy w esach relaksacji to samo pokazują,że Wojtyła nazbierał tu wiele cięzkich doświadczeń, w rytuałach też. Na tym swiecie nikt nie piastuje wysokiego stanowiska bez uwikłań z bytami, reptilami, gdami, wężami … Waty kan jest siedliskiem węzy przez salę audencyjna to pokazują, ale ludzie nawet jak widzą , to nie dowierzają… np sesje hipnozy Lucio Carsi , czy inni terapeuci to przedstarzują … Prawda sie ujawnia, ze np picie krwi mesjasza w kosciele- to rytuał satanistyczny. Pozdrawiam świadomych 🙂

piotr · 18 marca, 2022 o 10:21 pm

Dlaczego by nie próbować nawiazać indywidualnego kontaktu z Bogiem (Ojcem i Matką w jednym) Dla siebie samego.
I czy w tym byłby jakiś egoizm , a-społeczność. „wyalienowanie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *