Chciałbym za namową moderatora Oskara prosić Was wszystkich o modlitwę do Stwórcy o pokój na Ukrainie, jak i na całym świecie. W historii ludzkości, wielu oskarżało Stwórcę o to, że pozwala na wojny na świecie, ale modlili się do Władcy Tego Świata, który nazwał się tutaj bogiem, Allahem i jeszcze wieloma innymi imionami, a ten “nibywładca”, jak nazywa go moja żona Ania, nie tylko nie ma zamiaru zakończyć żadnej wojny, ale dąży do rozpoczęcia III wojny światowej o czym śmiało zapowiadają „jasnowidze” (których oni mianowali). I tylko my razem możemy go powstrzymać przy wsparciu tego, który jest czystą miłością – naszego Ojca, który dał nam świadomość, a który jest i częścią nas.  

Stwórca jest mądrą istotą i to co do niego przemawia to mądre argumenty. Ostatnio przy wsparciu Stwórcy zabroniliśmy Szatanowi wywoływać wojny i wprowadziliśmy jedno z takich praw. Gdy byty łamią to prawo odsyłamy je do Źródła. Na ich miejsce często pojawiają się inne byty, które zastępują, te co zostały odesłane za łamanie prawa.  

Kiedy wprowadzaliśmy to prawo dla Szatana i jego bytów, to argumentowaliśmy to do Stwórcy, że wywołując wojny byty ingerują w naszą przestrzeń, bo cała planeta należy do nas. To my jesteśmy jej właścicielami, bo po niej stąpamy, oddychamy, żyjemy na niej. Byty próbując wywołać kolejne wojny ingerują w naszą i jednocześnie Waszą przestrzeń, w poczucie Waszego bezpieczeństwa, Waszych dzieci, Waszych bliskich. Dlatego proście w modlitwie o wsparcie by byty nie naruszały naszej przestrzeni, nie wpływały nasze poczucie bezpieczeństwa słowami: 

“Ojcze, który jesteś miłością (lub Twórco Miłości) proszę Cię wysłuchaj moje prośby i pomóż zakończyć wszelkie konflikty zbrojne na świecie i powstrzymaj wybuch kolejnych, które istoty negatywne próbują wywołać. Jesteśmy Twoimi dziećmi i wszyscy razem mamy prawo do życia w pokoju. Nie zgadzamy się także, by istoty negatywne naruszały naszą przestrzeń, a ich działania zagrażały życiu, zdrowiu naszemu jak i naszym bliskim w Polsce jak i na całym świecie. Proszę pomóż nam”.  

Możecie powiedzieć to swoimi słowami, ale starajcie się przedstawić ten argument, który podałem Wam w przykładzie powyższej modlitwy. Dziękuję w imieniu moim, żony, Oskara, moderatorów, jak i wszystkich tych, którym zależy na pokoju na świecie.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

2 Komentarze

Malina · 24 lipca, 2022 o 7:00 pm

Modlę się i ja. Do tego za naszą kochaną Polskę, w której tak coraz ciężej jest żyć…

Maria · 8 sierpnia, 2022 o 6:56 am

Co się dzieje z bytami odesłanymi do Źrodła ?
Czy to jest Źródło Miłości czy jakieś inne?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *