Dzisiaj opowiem Wam o kolejnym prawie, które nie wiem, jak nazwać, bo i nie pytałem o to Źródła, więc nazwałem je Prawem Jedności, gdyż najlepiej pasuje do tego, jakie ono daje możliwości każdej istocie, która się do tego prawa odwołuje. By każdy od razu wiedział o co chodzi z tym prawem.  

Kiedyś spytałem Źródła, czy słyszy wszystkie nasze myśli, w tym modlitwy, bo zauważyłem, że nie wszystkie Źródło spełniało. I Źródło powiedziało, że słyszy wszystkie nasze myśli, zawsze, nawet to co chcieliśmy pomyśleć, a nie pomyśleliśmy, to wie o tym. Więc możecie śmiało zwracać się do Źródła w myślach, ale dzisiaj nie o tym będzie mowa. 

Jak spytaliśmy, dlaczego nie spełnia wszystkie modlitwy, to Źródło powiedziało, że jest jak ptak, który wyrzuca swoje pisklę z gniazda, nie dlatego by połamało sobie skrzydła, ale dlatego by nauczyło się latać, by uwierzyło w swoje możliwości. Gdyby Źródło ze wszystkim nas wyręczało, to niczego byśmy się nie nauczyli, a pisklaki w końcu pomarłyby z głodu w gnieździe, gdyby rodziców zabrakło, które dostarczą im pokarm.  

Źródło też podawało inne przykłady, bardzo obrazowe. Podało przykład studni, gdzie studnia symbolizowała Źródło i nas, jako osoby, które nie mają wiadra a muszą kombinować, jak zaczerpnąć wodę ze studni, bez wiadra. Im lepiej sobie radzą, tym więcej wody ze studni wydobędą. Studnia i woda w niej zgromadzona symbolizowała Źródło i dostęp do energii Źródła. 

Inny przykład jaki Źródło podało, to małe żółwie na plaży świeżo po wykluciu z jaj, które zmierzają do oceanu, który symbolizować miał Źródło. Te małe żółwie to My, a Ocean z niezliczoną ilością energii do wykorzystania to Źródło.  

I w te wszystkie przykłady, jakie Źródło nam podało, jak to nas zachęca do rozwoju doskonale wkomponowuje się w Prawo Jedności.  

Jednocześnie zauważyłem, że jak modliłem się za siebie to Źródło rzadko spełniało moje prośby, ale gdy modliłem się za kogoś lub ktoś za mnie, to zawsze te prośby były spełniane.  

Źródło tym prawem podkreśla, że działamy wspólnie a nie oddzielnie, że liczy się My, a nie Ty i Źródło. I to doskonale można zauważyć na przykładzie modlitwy. Gdy modlisz się za kogoś, zawsze dostaniesz pomoc od Źródła, ponieważ wtedy działacie razem ze Źródłem w imię dobra innej istoty. Jednak, gdy modlisz się za siebie jesteś Ty i jest Źródło, nie ma tutaj jedności, prosisz o coś nie wyrażając jedności, która tak naprawdę zawsze stanowisz ze Źródłem.  

Jest różnica, gdy budujesz dom i prosisz o pomoc Źródło, by pomogło Ci go ukończyć i jest inna sytuacja, gdy domu nie budujesz i prosisz Źródło, by zbudowało Ci dom. W pierwszym przypadku, Źródło chętnie Ci pomoże, w drugim przypadku już nie, ponieważ nie stosujesz się do tego prawa, które głosi, że stanowimy jedność i działamy razem.  

To dopiero zrozumiałem wczoraj po kolejnej interwencji Źródła, gdy Ania poprosiła Źródło o pomoc. Źródło wyraźnie powiedziało, że owszem pomoże, ale gdy Ania to jeszcze raz zrobi o co prosiła, a Źródło ją wesprze. I Źródło zrobiło to o co Ania poprosiła niejako jej “rękoma”. Nie oddzielnie, ale razem.  

Chodziło o oczyszczenie całego domu z ciemnych energii, które zostały nagromadzone i wysyłane przez nieżyczliwe osoby, które były nasyłane przez jeden byt. Było tego tak dużo, że Ania nie dała rady tego zrobić sama i dopiero, jak poprosiła Źródło, te powiedziało, że pomoże, ale jak zrobią to razem.  

Po tym oczyszczaniu całego domu Ani razem ze Źródłem, spytałem siostrę właścicielki domu, jak się czują i taką otrzymałem odpowiedź tego samego dnia (po kilku godzinach): 

„Panie Piotrze i Pani Aniu, BARDZO DZIĘKUJEMY. Tak zmieniło się bardzo dużo po oczyszczeniu, siostra odzyskała znowu radość i przestała odczuwać taki wielki lęk i strach. Ja byłam w drodze do domu, gdy siostra zadzwoniła do mnie mówiąc, że w jednej minucie w domu zrobiło się jasno i bardzo ładnie. 

Siostra poczuła przypływ energii, że da sobie rade. A wcześniej przychodziły myśli, że ma tyle problemów nie do rozwiązania i musi to wszystko stracić. Chociaż starała się pozytywnie myśleć i działać, ale to nic nie dawało. Podobnie tak jak teraz siostra się poczuła, jak Państwo usunęli przezroczystą energię A. i jego bytu, która sie unosiła nad budynkami. Trwało to momentu przyjazdu mojej córki i potem znowu runęło. Ja również będąc w drodze do domu do n. poczułam się o wiele lepiej, ustał dziwny ból żołądka i jelit z którym zmagałam się przez kilka dni, powróciła również chęć do życia, bo będąc u siostry przychodziły mi myśli ze jak sobie odbiorę życie to siostrze się wtedy poprawi. Mimo że odpychałam to od siebie było to bardzo silne.                                           

Pozdrawiam B. ” 

Powyższy przykład pokazuje, jak Źródło działa, gdy robicie coś razem, gdy odwołujecie się do Jedności, którą stanowicie ze Źródłem.  

Jak wykorzystać Prawo Jedności w praktyce dla siebie i dla innych? 

Jeśli chcesz, by Źródło pomogło Tobie, np. odesłało byty, które naruszają Twoją przestrzeń, to nie módl się do Stwórcy o to, by zabrał byt od Ciebie, ale wyobraź sobie biały portal nad bytem, którego obecność czujesz i wyobraź sobie, jak ten portal zasysa byt i w tym czasie poproś Źródło by pomogło Ci ten byt zabrać, byście robili to razem, a nie by Stwórca coś zrobił za Ciebie. 

Jak wykorzystać Prawo Jedności dla siebie, ale we współpracy z drugą osobą? 

Jeśli jesteś w związku, to proście Źródło o pomoc wzajemną np. mąż niech prosi Źródło o pomoc w sprawach dla swojej żony, a żona niech prosi o pomoc w sprawach dla swojego męża.  

Jak wykorzystać Prawo Jedności by pozyskać więcej energii dla siebie? 

Często jest, tak że mamy w domu przedmioty o niewielkiej sile oddziaływania, ale z powodu których tracimy energię. Czasami w kontakcie z ludźmi tracimy dużą ilość energii. Ten sposób pozwoli Ci pozyskać dla siebie więcej energii ze Źródła w zgodzie z Prawem Jedności. 

Połóż się na łóżku lub usiądź wygodnie na krześle, fotelu (w tym np. fotelu samochodowym). Wyobraź sobie, jak spływa na Twoje ciało światło jako energia ze Źródła. Gdy już to zrobisz (w trakcie), poproś Źródło by pomogło Ci się ładować energią ze Źródła. Wytrzymaj tak przynajmniej kilka minut.  

Jak wykorzystać Prawo Jedności by pozyskać więcej energii dla drugiej osoby? 

Zamknij oczy i wyobraź sobie światło, które pada na głowę lub na całe ciało osoby, której chcesz przekazać energię. W momencie, gdy zaczniesz wysyłać światło dla danej osoby, poproś Źródło byście zrobili to razem, by Cię wsparło w tym procesie ładowania bliskiej Ci osoby energią ze Źródła.  

Jak uzdrawiać siebie wykorzystując Prawo Jedności? 

Część chorób, które macie, np. choroby genetyczne lub uszkodzenia genu po różnego rodzaju szczepionkach wymagają dłuższego naświetlania energią ze Źródła. My nie jesteśmy w stanie tego zrobić podczas jednej sesji. Dlatego możecie sami z powodzeniem leczyć siebie energią ze Źródła, gdy robicie to razem ze Stwórcą.  

Połóżcie się, zrelaksujcie tak bardzo jak tylko możecie i następnie ześlijcie światło na chore miejsca lub na całe ciało (zwyczajnie to sobie wyobraźcie, ponieważ co wyobraźcie sobie, to się dzieje w formie energii). Gdy zaczniecie naświetlać swoje ciało energią, poproście Źródło o energię uzdrawiającą Wasze ciało czy wybrany organ.  

Jak uzdrawiać bliską osobę wykorzystując Prawo Jedności? 

Sposób jest bardzo podobny jak w przypadku uzdrawiania siebie, ale z tą różnicą, że wysyłasz światło dla osoby lub na jej chore miejsce i prosisz w trakcie Źródło o wsparcie w tym procesie. Razem ze Źródłem proces uzdrawiania bliskiej osoby będzie dużo bardziej efektywniejszy.  


11 Komentarzy

Joanna · 29 grudnia, 2021 o 10:20 pm

To opisane prawo jednosci brzmi bardzo wlasciwie. Czy reiki jest jednym z jego sposobow? Czemu czesto dopada nas smutek?

  Ania Mart · 30 grudnia, 2021 o 6:40 pm

  Reiki pochodzi od bytów weżo-smoków jednej z najbardziej złowrogiej frakcji demonicznej.

Małgorzata · 9 stycznia, 2022 o 8:11 am

Gorzej jak ktoś jest samotny i nie ma kto się za niego modlić ;DO ŹRÓDŁA STWORCY a nie chciałabym by jakiś typowy katolik to robił😤😧

Soyokaze · 27 stycznia, 2022 o 7:51 pm

Kiedyś rozważając pewne kwestie świadomości, matrixa itd trafiłem do Pustki.
Tam pojawiła się myśl pewna, że jestem sam w tym miejscu i co z cała populacją.
Obraz automatycznie się zmienił ukazując Ziemię a na niej te 9 mld ludzi, tylko… że w każdej osobie byłem JA.
Tak samo drugi obraz odnośnie „dobra i zła”. Były dwie istoty mimo dwóch przeciwnych biegunów, ale każdy emanował tak samo i był tym samym czyli JA, jako JA.

Potem sam akt tworzenia „światów”

Mnie od zawsze kierowało w tę jedną stronę. Świadomości i Umysłu, jako tych ważnych elementów „twórczych” oraz o sile Umysłu jako podziale 😉

Krystian · 4 lutego, 2022 o 11:37 am

Dzień dobry, mam pytanie czy takie rzeczy jak wlewy dożylne witamin lub glutation na regenerację i oczyszczenie , źle wpływa na czakre ? Podobnie jak szczepionki ? Których jestem oczywiście wielkim przeciwnikiem ale tu chodzi mi tylko o prozdrowotny wpływ na samopoczucie i uzupełnianie witamin oraz detoksykacji organizmu ( tyle teraz chemii w pożywieniu ) dziękuje .

Andrzej · 11 kwietnia, 2022 o 5:08 am

Mam pytanie Jak można się skontaktować ze Źródłem, czy wahadełko może tutaj pomóc, czy lepiej uważać z tym narzędziem. Dziękuję i Pozdrawiam

  Ania Mart · 19 kwietnia, 2022 o 1:58 pm

  Kontakt ze Źródłem masz przez czakrę korony i czarkę 3 oka. Wahadło to narzędzie do kontaktu z bytami.

   Piotr · 13 czerwca, 2022 o 8:12 pm

   Pani Aniu, czy wahadełko można traktować po prostu jako rozmowę z własną podświadomością? Ja używam wahadełka nie prosząc o pomoc nikogo z zewnątrz, pytam samego siebie, na przykład o stan własnego zdrowia, ponieważ do świadomości dociera niewielka część informacji, którą posiada nasze ciało i zarządzająca nim podświadomość, jakkolwiek by ją nie definiować. Mówię na przykład do podświadomości: sprawdź proszę, czy to jedzenie nam służy. Nie widzę tu pola do działania diabła.

    Ania Mart · 19 czerwca, 2022 o 6:44 pm

    Używasz zwrotu „diabeł” a nawet sam KK ostrzega przed tego typu rekwizytami. A jak idziesz do wróżki, to nie pytasz przecież demona o swoją przyszłość, ale wróżki. To że nie masz pojęcia jak to działa, nie oznacza, ze byt nie skorzysta z tego, że przekaże Ci za pomocą wróżki czy maga swoje informacje, a w zamian skazi Ci ubrania i wszystko co masz na sobie i będzie tak z Ciebie ściagał energię. Rozmowa z podswiadomością czy z duszą to nie wahadło, ale wyciszenie mysli i odbieranie tych myśli które przychodzą, gdy zadajemy pytania.

Jesteście Wspaniali · 14 stycznia, 2023 o 6:49 am

Dziękuje wam za wiedzę którą nam przekazujecie wiem że jest dużo ludzi sceptycznych lecz w moim przypadku to co mówicie jest prawdą ponieważ stosuje wasze patenty i działają lecz jestem laikiem ale uczę się na błędach.Życze wam wytrwałości i dużo światła

Piotr · 14 stycznia, 2023 o 6:50 am

Dziękuje wam za wiedzę którą nam przekazujecie wiem że jest dużo ludzi sceptycznych lecz w moim przypadku to co mówicie jest prawdą ponieważ stosuje wasze patenty i działają lecz jestem laikiem ale uczę się na błędach.Życze wam wytrwałości i dużo światła

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *