powstanie adama i ewy

W dzisiejszej medytacji poprosiłem Stwórcę, by pokazał nam Raj i początki ludzi. Ania zobaczyła Adama i Ewę. Tak istnieli! Nawet opisała mi ich wygląd. Adam był bardzo dobrze zbudowanym mężczyzną, a Ewa piękną kobietą. Oboje zostali stworzeni na polecenie Stwórcy. W tych czasach, gdy powstawali pierwsi ludzi tak zwany Szatan był jeszcze Aniołem Światła, pracował dla Źródła.  

Adam i Ewa i cały raj mógł trwać tysiące czy nawet setki tysięcy lat, ponieważ w tym czasie ci pierwsi ludzie byli nieśmiertelni, ale nie mieli potomstwa.  

W tym samym czasie, gdy trwał Raj anioł światła dzisiaj zwany Szatanem zobaczył duży potencjał u ludzi. Ich emocjonalność i wrażliwość potrafiła wytworzyć bardzo dużo energii. Tutaj zobaczył szansę dla siebie i w jego umyśle zaczął kiełkować pomysł na stworzenie własnego imperium, w którym to on by sprawował rolę boga.  

Co symbolizował wąż? Wąż tak naprawdę był istotą gadzią, która została wysłana przez istotę dzisiaj zwaną Szatanem, a która w czasie, gdy trwał Raj i mieszkali w nim Adam i Ewa przeszedł na stronę mroku i zaczął poszerzać swoje wpływy. Gdy Szatan wysłał istotę gadzią, która w tym czasie już mu podlegała, pokazał pierwszym ludziom na czym polega mrok, że mogą także czynić zło. Gdy splamili swoją duszę ciemnością zyskali śmiertelność i mogli mieć potomstwo.  

Dzisiaj wiem, że śmiertelność ciała istnieje po to, by istoty, które dopuszczą do swojej duszy mrok, mogli narodzić się na nowo i oczyścić z mroku. Teraz to lepiej zrozumiałem, gdy ostatnio pytałem czy istoty ciemności mogą wrócić do Źródła. Mogą, ale tylko poprzez śmierć i ponowne narodziny. O tym zresztą też mówił Jezus.  

Spytałem też Źródła, co się stanie, jak Ziemia wyjdzie z Matrixa, uwolni się. Źródło pokazało nam Ziemię cała skąpaną w świetle.  

Tak iskra wyjdzie z Polski, ale by tak się stało ludzie muszą poznać prawdę, kim jest Stwórca i kim jest, ten który nazwał się Bogiem. Wszystko zaczyna się od świadomości, wtedy ludzie mogą podjąć decyzję co chcą tworzyć, czy wybiorą stronę Światła czy ponownie stronę Mroku.  

Rzekł dzisiaj do Ani Anioł z Matrixa: 

“I co aniołku połamaliśmy ci skrzydła?”. 

Nie połamaliście jej skrzydeł, to Wasz atrybut a nie nasz. Wiem, że czytacie wszystko o czym piszemy, więc odpowiem Wam oficjalnie: 

“Za nami stoi Twórca Wszechświatów, a za Wami były anioł, któremu poprzewracało się w głowie. Wasze panowanie na Ziemi dobiega końca, Wasze pasożytowanie na ludziach dobiega końca. Nadchodzi czas wielkich zmian dla całej ludzkości, dla Polski i Polaków. Nadchodzi koniec Matrixa na Ziemi, a Polacy będą mieli w tym olbrzymi wkład.” 

p.s. Jeśli to Was interesuje to Adam i Ewa chodzili nago, nie wstydzili się swoich ciał.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

1 Komentarz

Do Ro · 24 sierpnia, 2021 o 6:33 pm

w” Księdze Enki” jak dobrze pamiętam A i E byli zrobieni z gliny przez anunaki w ogrodzie zwanym eden czyli tzw labolatorum ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *