Piszę ten post, bo w ciągu tygodnia mieliśmy kilka maili, gdzie powtarzał się ten symbol u ludzi i bardzo duże problemy ze zdrowiem, włącznie z narażeniem życia, gdy ludzie sprowadzali sobie ten symbol do domu ufając, że jest on pozytywny. 

Niestety nie są! Źródło bardzo rzadko posługuje się symbolami. Tylko raz spotkaliśmy się z datą urodzin tj. 11 dzień o godzinie 11:11, a gdy spytałem co mają znaczyć te liczby w dacie urodzenia, to Źródło powiedziało, że chodzi o to by ta osoba o którą pytałem pamiętała, że ma anielskie pochodzenie. I to wszystko! Nigdzie więcej nie spotkaliśmy się, by Źródło posługiwało się jakimś symbolami.  

Kwiat życia, który przedstawia się jako bardzo pozytywny, jest tak naprawdę bardzo silnym portalem demonicznym. Przykładowo człowiek, który przyniósł ten symbol na obrazie do domu w ciągu kilku dni wylądował na ojomie, bo dziwne, ale pękł mu tętniak i jego jamę brzuszną zalała krew. Cudem uniknął śmierci.  

Inna kobieta, która napisała dzisiaj, że w ostatnich latach jej samopoczucie bardzo się pogorszyło. Jak spytałem czy nie było tak, że bardziej zainteresowała się ezoteryką w tym czasie. Przytaknęła i przyznała się do zrobienia tatuażu z Kwiatem Życia.  

Wiem, że jest masa osób, które wciąż mają orgonity w których jest zatopiony ten symbol. Często te przedmioty stoją w pokojach dzieci. Niestety, ale byty tak często robią, że nie wchodzą od pierwszego dnia, gdy dany symbol przyniesie się do domu. Często upływa trochę czasu zanim w ogóle zaczną wchodzić z danego symbolu lub czerpać energię. Co więcej, potrafią tak robić, że zwiększają poziom poboru energii z dnia na dzień, że trudno się zorientować, że np.. depresja u dzieci ma związek z orgonitem czy symbolem, jaki rodzice wprowadzili do domu.  

Jeśli ktoś nie wierzy, to wystarczy położyć dany przedmiot przy szafce nocnej i spróbować zasnąć przy tym symbolu.  

To wszystko co miałem Wam do przekazania, bo wiem, że nawet na tej grupie wciąż są osoby, które uważają ten symbol za pozytywny i nie zdają sobie sprawy ze śmiertelnego zagrożenia dla nich i dla ich bliskich.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

1 Komentarz

Sylwia · 3 czerwca, 2022 o 6:43 pm

Przyjżałam się dzisiaj jakie mam symbole w domu. Znalazłam polaris dysk 4 sztuki! Jak wzięłam je wszystkie i przyłożyłam do głowy to myśałam, że upadnę tak mi się kręciło w głowie. Jedyne co dało radę je zniszczyć to piłka do metalu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *