Piszę ten post, bo w ciągu tygodnia mieliśmy kilka maili, gdzie powtarzał się ten symbol u ludzi i bardzo duże problemy ze zdrowiem, włącznie z narażeniem życia, gdy ludzie sprowadzali sobie ten symbol do domu ufając, że jest on pozytywny. 

Niestety nie są! Źródło bardzo rzadko posługuje się symbolami. Tylko raz spotkaliśmy się z datą urodzin tj. 11 dzień o godzinie 11:11, a gdy spytałem co mają znaczyć te liczby w dacie urodzenia, to Źródło powiedziało, że chodzi o to by ta osoba o którą pytałem pamiętała, że ma anielskie pochodzenie. I to wszystko! Nigdzie więcej nie spotkaliśmy się, by Źródło posługiwało się jakimś symbolami.  

Kwiat życia, który przedstawia się jako bardzo pozytywny, jest tak naprawdę bardzo silnym portalem demonicznym. Przykładowo człowiek, który przyniósł ten symbol na obrazie do domu w ciągu kilku dni wylądował na ojomie, bo dziwne, ale pękł mu tętniak i jego jamę brzuszną zalała krew. Cudem uniknął śmierci.  

Inna kobieta, która napisała dzisiaj, że w ostatnich latach jej samopoczucie bardzo się pogorszyło. Jak spytałem czy nie było tak, że bardziej zainteresowała się ezoteryką w tym czasie. Przytaknęła i przyznała się do zrobienia tatuażu z Kwiatem Życia.  

Wiem, że jest masa osób, które wciąż mają orgonity w których jest zatopiony ten symbol. Często te przedmioty stoją w pokojach dzieci. Niestety, ale byty tak często robią, że nie wchodzą od pierwszego dnia, gdy dany symbol przyniesie się do domu. Często upływa trochę czasu zanim w ogóle zaczną wchodzić z danego symbolu lub czerpać energię. Co więcej, potrafią tak robić, że zwiększają poziom poboru energii z dnia na dzień, że trudno się zorientować, że np.. depresja u dzieci ma związek z orgonitem czy symbolem, jaki rodzice wprowadzili do domu.  

Jeśli ktoś nie wierzy, to wystarczy położyć dany przedmiot przy szafce nocnej i spróbować zasnąć przy tym symbolu.  

To wszystko co miałem Wam do przekazania, bo wiem, że nawet na tej grupie wciąż są osoby, które uważają ten symbol za pozytywny i nie zdają sobie sprawy ze śmiertelnego zagrożenia dla nich i dla ich bliskich.  


15 Komentarzy

Sylwia · 3 czerwca, 2022 o 6:43 pm

Przyjżałam się dzisiaj jakie mam symbole w domu. Znalazłam polaris dysk 4 sztuki! Jak wzięłam je wszystkie i przyłożyłam do głowy to myśałam, że upadnę tak mi się kręciło w głowie. Jedyne co dało radę je zniszczyć to piłka do metalu.

Istota od Źródła · 6 lipca, 2022 o 8:41 am

Witajcie. Skoro mamy tutaj kolejną istote anielską pracującą ze źródłem, czemu jej źródło nie powiedziało że kwiat życia to symbol demoniczny? Przecież źródło nie powinno robić tajemnic przed jednymi a drugim udzielać wiedzy, byłoby to niesprawiedliwe.

  Ania Mart · 6 lipca, 2022 o 1:31 pm

  Jest jedno Źródło Miłości, ale wiele istot może nazwać się Źródłem np. Szatan może nazwać się Źródłem kłamstwa. O której Źródło pytasz?

Sebastian · 6 lipca, 2022 o 9:35 am

Chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie czemu jedni od źródła uważają ten symbol za ochronny a wy na przykład za demoniczny? Uwzględniam że moje komentarze wciąż są usuwane. Paulinka z kanału Paulikg używa tego symbolu i też pracuje ze źródłem. Proszę o odpowiedź.

  Ania Mart · 6 lipca, 2022 o 12:12 pm

  Wydrukuj go sobie i połóż koło głowy gdy spisz, sam się przekonasz czy jest pozytywny czy demoniczny. Zostaw na tyle długo by zapomonieć, bo byty mogą blokować energię tego symbolu, gdy wiedzą, że ich testujesz.

Sebastian · 6 lipca, 2022 o 5:13 pm

Czy takie samo zdanie macie na temat merkaby?

  Ania Mart · 6 lipca, 2022 o 6:21 pm

  Gdybyś miał otwarte czakry nie pytałbyś, bo sam być czuł energię tego symobolu. A tak pytasz nas, jaki jest kolor czerwony.

Sebastian · 7 lipca, 2022 o 5:15 am

Jak do tej pory miałem wrażenie że mam otwarte wszystkie czakry a co więcej że jestem prowadzony przez Stwórcę, ale po przeczytaniu waszego bloga zaprzestałem na razie wszystkich swoich praktyk dla bezpieczeństwa i na razie wszystko wrzuciłem do pudełka” do wyjaśnienia”, co jednocześnie odcieło mnie od moich wysokich stanów twórczych i energii którą na co dzień posiadałem.

Malina · 8 lipca, 2022 o 7:23 pm

Dziękuję za cenny wpis!

Czy mogę uzyskać informację o symbolach, jakimi oznacza się czakry, czy są one bezpieczne? ( chodzi mi o to https://static7.depositphotos.com/1008559/781/v/950/depositphotos_7810356-stock-illustration-silhouette-of-man-with-symbols.jpg ) Kilkukrotnie chciałam kupić rzecz z jakimś znaczkiem, ale ostatecznie coś mnie od nich odciągało, jednak często te symbole mi się przewijają i wracają myśli o oznaczeniu się czymś.

  Ania Mart · 8 lipca, 2022 o 10:55 pm

  Nie, te symbole nie są bezpieczne. Same czakry tak jak i one, występują jako blady kolor, a te są wirami energii.

Marcin · 17 lipca, 2022 o 6:07 am

Z tym symbolem, który tu pokazaliście skojarzył mi się wszechobecny w ostatnich latach symbol ananasa. Zauważyłem, że w sklepach jest od jakiegoś czasu mnóstwo ceramicznych ananasów lakierowanych na biały lub złoty kolor. Są one sprzedawane jako ozdoba przeznaczona do postawienia na meblach, półce, stole, ławie itp. W tym samym czasie ananasy zaczęły pojawiać się jako nadruki na bluzkach i w ogóle różnych ubraniach. Co ciekawe również tutaj są one najczęściej białe lub złote. Chodzi tu o coś więcej, czy to tylko kolejna, chwilowa moda bez ukrytych podtekstów?

Justi · 10 sierpnia, 2022 o 7:19 am

A ja chciałbym się zapytać o runy słowiańskie? Czy są dobre? Bo to właściwie taki stary alfabet, czy korzystanie z nich jest też niebezpieczne? Kupiłam takie, czasami sama je rysuje, nie znam się bardzo na tym, korzystałam z nich przez chwilę, ale niezbyt świadomie, teraz leżą gdzieś w szafie, proszę o podpowiedź

  Ania Mart · 21 sierpnia, 2022 o 12:50 pm

  Sprawdzaliśmy kiedyś same runy. Jako alfabet nie miał energii, ale już jako ciąg znaków zamieniał się w płonące litery, bo wtedy tworzyły magiczne zapisy, nazwy bytów itd.

Alex · 30 sierpnia, 2022 o 11:42 am

Prosze pana, pytalam sie chyba juz kiedys o Cyrylice, czyli alfabet rosyjski, ale wtedy nie dostalam od was odpowiedzi.

Zpytam sie jeszcze raz bo bardzo mi na tam zalezy. Czy ten alfabet ma zly wplyw jak sie go uzywa, lub jak sie ma ksiazki pisane tym alfabetem w domu (takie normalne, nie ezoteryczne).

Wiem ze ten alfabet byl stworzony przez ludzi zwiazanych z klasztorem, wiec skad nagle mieli taka inspiracje?

Ucze sie rosyjskiego i nie chciala bym sobie robic klopotow, uczac sie jezyka ktory ma jakas zla symbolike.

Bardzo bym byla wdzieczna za pomoc.

  Ania Mart · 2 września, 2022 o 5:04 am

  Nie sądzę, by sam alfabet miał złą energię. Sprawdzaliśmy kiedyś runy. I o ile same runy nie miały energii, to Źródło pokazało nam, że już połączenie run, dawało znaki i symbole, które miały silne energie demoniczne, ale to nie dziwi bo runy były wykorzystywane do zapisywania rytuałów magicznych i przywoływania różnych istot demonicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *