Po raz kolejny spotykamy się z tym, że ludzie trzymają w domach obrazy Żydów “na szczęście”. Obrazy te najczęściej przedstawiają Żyda liczącego pieniądze. Wiele osób wierzy, że ten obraz przyniesie im szczęście, jest to swoisty talizman, który… – zaprasza byt demoniczny – najczęściej draco, który miał kontrakt z osobą widoczną na obrazie. Spotykaliśmy się z tym, że byty potrafiły wchodzić nawet ze zdjęcia osoby, która miała silne kontrakty, ponieważ byt uznał, że dana osoba należy do niego i w związku z tym włożył w zdjęcie czy obraz swoją energię a później przez lata pobierał z danej rodziny, gdzie wisiała podobizna osoby, energię doprowadzając do poważnych chorób czy nawet śmierci.  

Pamiętajcie, że naród żydowski za sprawą Mojżesza otrzymał pakt (Żydzi nazywają to przymierze z bogiem) z samym Szatanem, na mocy którego w zamian za energię otrzymali dostęp do wiedzy, pieniędzy, władzy na całym świecie i stali się jak to Żydzi o sobie mówią: “narodem wybranym”. Niestety nie są narodem wybranym przez Stwórcę, ale przez samego Szatana – władcę tego świata.  

Mieliśmy raz podczas sesji osobę, która prowadziła różne biznesy. Każdy z biznesów kończył się niepowodzeniem po jakimś czasie. Okazało się, że byt wchodzący z obrazu z Żydem ingerował w każdy biznes danej osoby doprowadzając do upadku kolejne firmy – takie to szczęście przyniósł dany obraz tej i wielu innym osobom! 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *