Logo w firmie ma bardzo istotną rolę. Bardzo wielu artystów jest artystami, ponieważ dostali kontrakt i pomoc od bytów. Jeśli taki artysta wykona logo firmy, a te będzie na każdej wizytówce, papierze firmowym, drzwiach, w laptopie jako pliki graficzne itd. to może być tak, że energia tego logo i to co z niego będzie wchodzić skutecznie powstrzyma rozwój firmy, ponieważ byty nie lubią, gdy ktoś osiąga sukcesy, ponieważ oni żywią się porażką, a nie czyimś szczęściem. No chyba, że powodzenie w biznesie wynika z zawartego wcześniej kontraktu duszy. Mieliśmy raz kobietę, która za swoje logo wzięła mandalę, która miała bardzo dużo energii bytu. Kobieta ta wykonywała zawód kosmetyczki, ale pomimo faktu, że wiele z salonów ma zapisanych klientów na kilka miesięcy do przodu, ona z logo mandali miała tylko 2-3 klientów miesięcznie! Problemem okazała się właśnie mandala, która była jako logo obecna w każdym pomieszczeniu i zajmowała duże obszary ścian w jej salonie kosmetycznym.  


4 Komentarze

Malina · 16 lipca, 2022 o 3:26 pm

Ten symbol uważałam kiedyś za piękny, na szczęście nie wzięłam go nigdy za ozdobę w swoim otoczeniu. 🙂 Dzięki Wam kiedy widzę, że gdy coś jest na czasie i widuję to wszędzie to nie jest to nic dobrego.

Aniu i Piotrze, często dziękuję Stwórcy Miłości za Was. Pozdrawiam. 🙂

Kwiat paproci · 18 sierpnia, 2022 o 3:15 pm

Ale to chodzi o te konkretną mandalę czy o mandale w ogóle? Bo ja rysuje mandale, bardzo mnie to uspakaja, wycisza i relaksuje… jak każda z reszta forma sztuki. Wiec w czym tak na prawdę tkwi problem?

    Ania Mart · 21 sierpnia, 2022 o 12:42 pm

    Mandala tworzona przede wszystkim z intencją dla kogoś.

    Ania Mart · 2 września, 2022 o 5:13 am

    Chodzi bardziej o mandale rysowaną w intencji dla kogoś, niż dla siebie. Jednak czasami, część frakcji potrafi umieścić energię w rysunkach, ale wtedy najczęściej starają się, by te rysunki leżały przy głowie, bo ich zasięg, ich energii jest bardzo ograniczony. Tak, jak dziewczynka, która narysowała misia w którym była energia bytu, powiesiła to sobie nad łóżkiem i zaczęła mieć wkrótce uczulenie na twarzy, bo traciła energię poprzez głowę. Usunięcie rysunku pozwoliło pozbyć się uczulenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *