Lord Vader swój wizerunek zawdzięcza demonowi

Tak jak smoki w Chinach nie pojawiają się przypadkowo – jest to dominująca frakcja demoniczna w Chinach, która zarządza Chinami i jest to jedna z frakcji najwyżej stojąca w hierarchii u Szatana, stąd też i passa jaką obecnie mają Chiny zawdzięczają właśnie tej frakcji. To Smoki (byty demoniczne, które przybrały ten wygląd) sterują Chinami po to, by Chiny przejęły przewodzenie nad Światem.  

Tak postać Lorda Vadera z gwiezdnych wojen tak naprawdę pochodzi od wizerunku demona – a dokładniej podfrakcji draco. Nie jest to więc niewinna postać, której posiadanie wizerunków czy figurek nie ma żadnych konsekwencji energetycznych. Niestety ma i to spore. Postać ta pojawia się na figurkach lego, w grach komputerowych no i oczywiście w filmie.  

Sprawdzaliśmy na przykład grę komputerową Fortnite i akurat ta gra także zawiera postać Lorda Vadera i z gry tej wchodził bardzo agresywny byt. Za każdym razem, gdy byt umieszcza gdzieś swoją energię, a podobizna jego zawiera i jego energię, wtedy może wchodzić z danej rzeczy, choćby była jedynie w formie elektronicznej. 

Podobnie może być z figurkami lego, które mogą towarzyszyć pojazdom jakie dzieci składają z kloców lego. Dzieci mogą stawiać sobie te postacie blisko głowy i tracić energię. Nie zawsze musi cokolwiek z tego wchodzić. Wystarczy, że byt ustawi pobór energii z dziecka. Co więcej pobór energii może być z czasem coraz większy. W tej przestrzeni, gdzie zarządzają byty demoniczne, człowiek i rodzic bez świadomości tego, gdzie jesteśmy i kim są byty i jak działają, jest narażony na częste ataki.  

Dlatego warto jest mieć tę świadomość, by ochronić siebie i swoich bliskich od utraty energii.  


3 Komentarze

Sebastian · 21 maja, 2022 o 8:03 pm

Może warto zapytać jakie gry są czyste aby dać dziecku alternatywę skoro już gra?

    Ania Mart · 24 maja, 2022 o 11:12 pm

    Te które nie mają w grze typowo demonicznych postaci. Przykładowo wiele z bytów przybiera kwadratowe postacie lub przypominajace do złudzenia te inteligentne roboty z filmów o Transformers. Gdy takie postacie występują w grze, osoba może być pewna że mają też i energie bytu.

Sebastian · 21 maja, 2022 o 8:35 pm

Nie na temat ale mam pytanie tylko napisze o dwóch snach z jednej nocy. Pierwszy sen ( teraz przeszły mnie ciarki gdy chce to napisać) patrzałem na panoramę jakiegoś miasta. Wtem zza pleców coś przeleciało i uderzyło w miasto. Potężny wybuch bomby atomowej. Już miałem uciekać ale zatrzymałem się spojrzałem na pędząca zagładę i się uśmiechnąłem i bez strachu powiedziałem „” Ojcze idę do Ciebie”. W tym momencie fala dotarła do mnie i przeżyłem a ona za moimi plecami zaczęła gwałtownie zanikać. Obudziłem się i byłem radosny/ wdzięczny. Zasnąłem i przyśnil mi się kolejny sen. Przechodziłem na obrzeżach miasta i zobaczyłem dom jaki jest gdzieś woich marzeniach. Przed nim właściciel w moim wieku. Zagadaliśmy. Zapytał się czy chce wejść i zobaczyć czym się zajmuje. Przeszliśmy przez kuchnie taka jakbym chciał mieć ( bo lubię gotować) i poszliśmy na zaplecze. A tam była ubojnia żywych ryb. Pełno krwi. Odrazu pomyślałem że dorobił się na cierpieniu i ja bym tak nie chciał. Chyba mnie wyczuł bo poszliśmy dalej i pokazał mi jedna część do maszyn którą może mi dać do produkcji ale on musi mieć gwarancję że będę mu dostarczał na czas tą część. Mieliśmy podpisać umowę, on ja podyktuje a ja miałem pisać. Zacząłem pisać i nie mogłem…. Moje pismo wyglądało ja wykres trzęsienia ziemi. Nie było ani jednej wyraźnej litery. Zirytowany odszedł a ja się obudziłem. Pierwsza myśl jaka przyszła do mnie ze ten koleś że snu to był sam szatan(nie pierwszy sen z jego udziałem). Zaraz po tym druga myśl i to jest Piotrze pytanie do Ciebie, czy dusza może dbać o to abym we śnie nic nie podpisał? Czy może to ciało subtelne to pilnuje, bo skąd taka myśl? Dodam jeszcze że na twój kanał trafiłem na drugi dzień po tym jak zapisałem się na kurs Reiki, na który nie dotarłem. Syn ma ciężką chorobę i szukam jak mu pomóc. Dzięki Twoim treściom wszystko mi się poukładało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *