Chyba nie zdziwi Was fakt, że żyjemy w czasach ostatecznych, gdzie Źródło/Stwórca postanowił uwolnić ludzkość z Matrixa i jest to już przesądzane. Jednak to co wydarzy się po drodze do uwolnienia to już zupełnie inna sprawa. 

Zacznijmy od szczepionek i ich prawdziwej roli 

Szczepionki, które obecnie są na rynku znacznie różnią się od tych szczepionek, które były kilkadziesiąt lat temu. Ich skład nie działa tylko na ciało, ale także wpływa na duszę i ciało subtelne. I chodź ludzie, którzy je przyjmują mogą nie zdawać sobie z tego sprawy, ich dusze i ciała subtelne są po szczepionce mocno odurzeni, podobnie jak to ma miejsce po narkotykach.  

Ma to olbrzymi wpływ na to, że istoty, które podchodzą do ciała subtelnego lub duszy mogą zawiązać kontrakty z duszą lub ciałem subtelnym lub zniewolić duszę i ciało subtelne jeszcze bardziej. Gdy sprawdzamy ciała subtelne przed i po szczepionce, to zawsze następują duże zmiany po szczepieniu przy ciele subtelnym lub duszy. Ciało subtelne jest jeszcze bardziej zniewolone, to może skutkować zmianą zachowania, wyobcowaniem, agresywnością czy zwyczajnie dużo gorszym samopoczuciem.  

Bardzo podobnie działają szczepionki u małych dzieci, u których po szczepionkach zdiagnozowano autyzm. Gdy badaliśmy dzieci chore na autyzm, okazywało się, że po szczepionce dusza dziecka lub jej ciało subtelne były atakowane i często opętywane, co skutkowało dużym wyobcowaniem dziecka i problemami z kontaktem ze światem fizycznym. To co pozwoliło bytom atakować dziecko, była właśnie szczepionka, a raczej stan w jakim znalazła się dusza i ciało subtelne po szczepieniu. 

Kiedy będzie koniec szczepionek i koniec pandemii? 

Niestety, ale Szatan, który zarządza Matrixem nie planuje końca jako takiego pandemii i końca akcji szczepionkowej. To będzie trwało aż większa część ludzi albo umrze albo się obudzi i wyzwoli. Oczywiście mamy wsparcie Źródła, ale Źródło nie zakaże komuś przyjąć szczepionki i jednocześnie skazać się na powolną śmierć czy także bezpłodność – bo z tym także będą wiązały się szczepienia.  

Szaleństwo na ulicach i brak dzieci 

Kiedy sprawdzaliśmy przyszłość (za około 100 lat), to jedno było uderzające: olbrzymi spadek ludności o 2/3 populacji, która obecnie zamieszkuje Ziemię. Jaki będzie główny powód? Brak dzieci! Dzieci przestaną się rodzić. Gdy pytaliśmy Źródła, dlaczego dzieci przestaną się rodzić, to jednym z głównych powodów będą szczepionki, których jednym z celów jest zmniejszyć populację do takiej liczby, by łatwo można było zarządzać ludźmi, którzy pozostaną przy życiu.  

To co jeszcze zauważyliśmy w przyszłości, to to, że ludzie będą odchodzić od zmysłów. Poziom szaleństwa przybierze niespotykane do tej pory rozmiary. Ludzie będą się wzajemnie wykańczać, atakować.  

Czy będzie to miało to związek ze szczepionkami? Myślę, że tak, biorąc pod uwagę, że aktualnie produkowane szczepionki działają na duszę i ciało subtelne tak, jak narkotyk na ciało fizyczne. Szczepionki będą prowadzić do coraz większego zniewolenia, opętania przez byty, a zniewolenie będzie objawiać się właśnie w formie nieobliczalnego zachowania, ataków, nowych, niespotykanych do tej pory poziomów szaleństwa u ludzi.  

To co ludzie mogą także zauważyć, a co my widzimy u ludzi zaszczepionych, to większe psychiczne obciążenie, większy smutek, wyczerpanie energetyczne. To także jedno z założeń szczepień, by pozyskać znacznie więcej energii w czasach ostatecznych.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *