Jeśli macie problemy zdrowotne z własnym dzieckiem (niepełnoletnim), które nie da się wytłumaczyć z punktu medycznego, możecie wysłać zdjęcie dziecka z opisem i imieniem do diagnozy. Warunek jest tylko jeden: rodzic musi być członkiem naszej grupy na fb minimum od 2 tygodni. Nie pobieramy żadnych opłat za diagnozę dziecka. Proszę o wysyłanie zdjęć dziecka z opisem problemu na adres: ania.mart07@gmail.com w tytule podając: „diagnoza dla dziecka”. Ważny jest tytuł, bo maile możemy odnaleźć po tytule, jesli tytuł będzie inny, mail zagubi się. Czas oczekiwania na diagnozę to około miesiąca.

Jeśli dziecko ma problemy ze snem, często budzi się w nocy – proszę także do diagnozy wysłać zdjecie łóżka na którym dziecko śpi. Bardzo często zdarza się, że łóżko jest skażone energią bytu, który włożył swoją energię po różnego rodzaju „niewinnych” rytuałach typu „reiki” i innych rytuałach „ochronnych” a także modlitwach do pośredników.


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

4 Komentarze

Grazyna · 11 stycznia, 2022 o 10:42 am

Witaj,
chcialabym skorzystac z diagnozy dla mojej 12-letniej corki ktora ma ostatnio ciagle problemy ze snem. Sluchajac waszych odcinkow na You Tube wniskuje ze przyczyna moze byc lozko, bizuteria badz pizama. Jakis czas temu dalam jej rowniez bransoletke -mamy dwie takie same- mama i corka, zrobiona z koralikow shungitowych. Jednakze nie posiadam konta na Facebooku i nie bede go nigdy posiadac. Ogladam was na YouTube.

    Ania Mart · 14 stycznia, 2022 o 12:55 pm

    Przyłóż te przedmioty do czoła i poczuj je. Przedmioty z niskimi, demonicznymi energiami odczujesz dosyć wyraźnie, jako pulsowanie w skroniach, ucisk, ból głowy czy mdłości.

Jakub · 6 maja, 2022 o 3:10 pm

Witam Serdecznie czy diagnoza bezpłatna jest jeszcze aktualna ?? Mam chorą córeczkę na łysienie (pisałem już do Państwa w tej sprawie ) i jeśli jest taka możliwość chciałbym skorzystać z diagnozy??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *