Moi Drodzy! Jeśli macie problemy zdrowotne z własnym dzieckiem (niepełnoletnim), które nie da się wytłumaczyć z punktu medycznego, możecie wysłać zdjęcie dziecka z opisem i imieniem do diagnozy. Warunek jest tylko jeden: rodzic musi być członkiem naszej grupy na fb minimum od 2 tygodni. Nie pobieramy żadnych opłat za diagnozę dziecka. Proszę o wysyłanie zdjęć dziecka z opisem problemu na adres: ania.mart07@gmail.com w tytule podając: „diagnoza dla dziecka”. Ważny jest tytuł, bo maile możemy odnaleźć po tytule, jesli tytuł będzie inny, mail zagubi się.Czas oczekiwania na diagnozę to około miesiąca.

Jeśli dziecko ma problemy ze snem, często budzi się w nocy – proszę także do diagnozy wysłać zdjecie łóżka na którym dziecko śpi. Bardzo często zdarza się, że łóżko jest skażone energią bytu, który włożył swoją energię po różnego rodzaju „niewinnych” rytuałach typu „reiki” i innych rytuałach „ochronnych”.

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

2 Komentarze

Grazyna · 11 stycznia, 2022 o 10:42 am

Witaj,
chcialabym skorzystac z diagnozy dla mojej 12-letniej corki ktora ma ostatnio ciagle problemy ze snem. Sluchajac waszych odcinkow na You Tube wniskuje ze przyczyna moze byc lozko, bizuteria badz pizama. Jakis czas temu dalam jej rowniez bransoletke -mamy dwie takie same- mama i corka, zrobiona z koralikow shungitowych. Jednakze nie posiadam konta na Facebooku i nie bede go nigdy posiadac. Ogladam was na YouTube.

  Ania Mart · 14 stycznia, 2022 o 12:55 pm

  Przyłóż te przedmioty do czoła i poczuj je. Przedmioty z niskimi, demonicznymi energiami odczujesz dosyć wyraźnie, jako pulsowanie w skroniach, ucisk, ból głowy czy mdłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *