Tak, potrafią być bardzo groźne! Do tego stopnia, że potrafią zabić swoją ofiarę. Tylko w ciągu ostatniego tygodnia, gdy diagnozowałam osoby, spotkałam się z dwoma duchami, które w sumie zabiły dwie osoby, a kolejnej planowały śmierć przez utopienie. Dlatego nie należy bagatelizować obecności duchów w domu. 

Jeden z ostatnich przypadków dotyczył nagłej śmierci mężczyzny na zawał. Okazało się, że duch sterowany przez istoty demoniczne, pozbawił w ten sposób życia męża kobiety, a następnie zaczął sam podszywać się pod zmarłego mężczyznę. W medytacji zobaczyłam, że ten złośliwy duch, to jest amant z tego lub z poprzedniego wcielenia, który kochał się w danej kobiecie bez wzajemności. W chwili ataku skumulowaną energią na serce jej męża, stanęły zegary elektroniczne, a telefon, który leżał obok uległ uszkodzeniu. Dlatego moja wskazówka dla Ciebie: jeśli w domu ktokolwiek umarł na zawał należy to zbadać, ponieważ taka śmierć może być celowo wywołana przez istoty negatywne, a gdyby tak było, jest duże prawdopodobieństwo, że nadal ingerują w tej konkretnej rodzinie.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

1 Komentarz

GOSIA · 8 stycznia, 2022 o 12:18 am

Moi rodzice nie po umierali na zawały a ZARÓWNO OJCIEC .. JAK I MAMA praktycznie mieli jednakową śmierć ; Ojciec w śpiączce w szpitalu w 1995 roku i mama po trwającej 2 lata ciężkiej chorobie również w śpiączce… i również w szpitalu..w 2011
PANI ANIU JAK TO ROZUMIEĆ BO NIE PASUJE MI TU DO KOŃCA JAKO ZBIEG OKOLICZNOŚCI😤

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *