Tak, potrafią być bardzo groźne! Do tego stopnia, że potrafią zabić swoją ofiarę. Tylko w ciągu ostatniego tygodnia, gdy diagnozowałam osoby, spotkałam się z dwoma duchami, które w sumie zabiły dwie osoby, a kolejnej planowały śmierć przez utopienie. Dlatego nie należy bagatelizować obecności duchów w domu. 

Jeden z ostatnich przypadków dotyczył nagłej śmierci mężczyzny na zawał. Okazało się, że duch sterowany przez istoty demoniczne, pozbawił w ten sposób życia męża kobiety, a następnie zaczął sam podszywać się pod zmarłego mężczyznę. W medytacji zobaczyłam, że ten złośliwy duch, to jest amant z tego lub z poprzedniego wcielenia, który kochał się w danej kobiecie bez wzajemności. W chwili ataku skumulowaną energią na serce jej męża, stanęły zegary elektroniczne, a telefon, który leżał obok uległ uszkodzeniu. Dlatego moja wskazówka dla Ciebie: jeśli w domu ktokolwiek umarł na zawał należy to zbadać, ponieważ taka śmierć może być celowo wywołana przez istoty negatywne, a gdyby tak było, jest duże prawdopodobieństwo, że nadal ingerują w tej konkretnej rodzinie.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

1 Komentarz

GOSIA · 8 stycznia, 2022 o 12:18 am

Moi rodzice nie po umierali na zawały a ZARÓWNO OJCIEC .. JAK I MAMA praktycznie mieli jednakową śmierć ; Ojciec w śpiączce w szpitalu w 1995 roku i mama po trwającej 2 lata ciężkiej chorobie również w śpiączce… i również w szpitalu..w 2011
PANI ANIU JAK TO ROZUMIEĆ BO NIE PASUJE MI TU DO KOŃCA JAKO ZBIEG OKOLICZNOŚCI😤

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *