Dzisiaj sprawdzaliśmy kolejną dziewczynkę ze zdiagnozowanym autyzmem i aspergerem. Najpierw przeszliśmy do jej ciała subtelnego. Przestrzeń wyglądała dosyć normalnie. Ciało subtelne biegało po trawce (to motyw pojawiający się często u wężo-smoków) i co chwilę stawało na jakieś szkło i się kaleczyło w stopy (biegała boso). Jej przestrzeń nie wskazywała na to, by u dziecka mógł pojawić się autyzm.  

Przeszliśmy do ciała fizycznego i duszy. Tutaj sprawdziliśmy mózg dziecka. W mózgu była umieszczona czarna energia. Przywołaliśmy byt, który umieścił tę energię. Pojawił się byt piekielny z rogami (czarna ludzka postać z rogami na głowie). Ta frakcja demoniczna stoi za projektem Matki Boskiej i najczęściej wchodzą z wizerunków związanych z Matką Boską.  

Spytaliśmy czy w domu są wizerunki czy obrazy Matki Boskiej. Mama powiedziała, że dostała metalową tabliczkę z Matką Boską na chrzest w wieku 8 miesięcy. 

Jednak problemy z dzieckiem zaczęły się w wieku 1,5 – 2 lat, gdy dziecko dostawało szczepionki. 

Dlaczego akurat wtedy? Ponieważ byt skorzystał z okazji, gdy dziecko było odurzone szczepionkami, wtedy w mózg dziecka byt włożył energię czarną, która to energia mocno upośledziła dziecko.  

Gdyby nie obecność bytu w przestrzeni dziecka, nic złego po szczepionkach nie wydarzyłoby się. To dlatego, nie wszystkie dzieci po szczepionkach mają autyzm. Szczepionka to najczęściej stan odurzenia ciała fizycznego i subtelnego, który sprzyja umieszczeniu energii w mózgu dziecka. Dlatego nie każde dziecko ma autyzm po szczepieniu, bo musi zaistnieć przynajmniej kilka czynników. 

  1. Musi być stan odurzenia ciała subtelnego np. po szczepionce. 
  1. Musi być byt w przestrzeni dziecka np. z przedmiotów religijnych, antyków, przedmiotów ezoterycznych, tatuaży.  

I jeszcze jedna ważna uwaga: gdy sprawdzamy dzieci, to te z autyzmem mają energię umieszczoną bezpośrednio w mózgu od bytu, który był w przestrzeni dziecka przynajmniej wtedy, gdy wystąpił problem. Te dzieci, które mają zdiagnozowany spektrum autyzmu, jedynie ich ciała subtelne są w niekorzystnej przestrzeni np.. w jakimś tunelu, gdzie obracane są wokół własnej osi.  

p.s. Na ilustracji jest chłopiec, który siedzi w pudle. Nie bez przyczyny dzieci autystyczne lub ze spektrum autyzmu ich ciała subtelne byty trzymają bardzo często w ciasnych, zamkniętych przestrzeniach np.. w skrzyni, tak by maksymalnie odciąć dziecko od bodźców zewnętrznych.  


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *