śmierć osoby a opętanie

Ostatnio zadaliśmy Stwórcy takie pytanie : „Co dzieje się z bytami, gdy człowiek umiera?”. Przyszła odpowiedź, że byty najczęściej już pod koniec życia danej osoby szukają sobie kolejnego żywiciela, dawcy energii z którego po śmierci osoby, do której są podczepione odejdą do nowego dawcy. Stwórca mówił, że w okresie poszukiwania nowego dawcy, potrafią roznosić swoje przedmioty, które będą dawały im prawo do obecności przy nowym żywicielu.


Jeden z takich przypadków mieliśmy ostatnio. Jedna z kobiet mówiła, że jej problemy zarówno ze zdrowiem, jak i z samopoczuciem zaczęły się od właśnie śmierci jej ojca. Gdy sprawdziliśmy to, był przy niej byt piekielny z narzuconą na siebie jakąś białą płachtą (chciał chyba udawać istotę od światła), z tym, że spod tej białej płachty i tak przebijała jego czerń, energia, z której się składał. Gdy sprawdziliśmy, jak się znalazł przy kobiecie, to okazało się, że właśnie przyszedł do niej, gdy jej ojciec zmarł. Poprosiłem ją by zrobiła zdjęcia rzeczy, które ma w domu po ojcu do sprawdzenia, ponieważ, gdy trzymają go przedmioty, odprowadzenie tej istoty nie będzie tak długo skuteczne, jak nie pozbędzie się wszystkich nawiedzonych rzeczy.


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

3 Komentarze

Agnieszka · 26 czerwca, 2021 o 11:30 pm

Przy okazji tematu śmierci chciałam zapytać, jakie zagrożenia dla ludzi niosą za sobą częste wizyty na cmentarzu?

    Ania Mart · 13 lipca, 2021 o 12:57 pm

    Byliśmy tylko raz na cmentarzu i były tam dwie dusze niedawno zmarłe, które jeszcze zostały i najwidoczniej nie miały kontraktów, że nie zostały siłą ściągnięte do przestrzeni bytów.

Małgorzata · 8 stycznia, 2022 o 2:35 pm

Ania MART ; JA że Zdrowiem i nie tylko mam problemy o wczesnego dzieciństwa 😤 przyszłam na świat jako 8- czny wcześniak a takie dzieci chowają się najgorzej .😐..w dodatku urodziła mnie 38 letnia mama matka … nie była to osoba młoda ani zdrowa fizycznie chociaż oczywiście pełno -sprawna.. JAK NAJBARDZIEJ RACZEJ chyba dosyć pełna życia jak to się mówi no niestety jest jak jest… DZISIAJ GDY OD PRAWIE 11 LAT JESTEM CAŁKIEM SAMA NA ŚWIECIE… jedynie w ŹRÓDLE -STWORCY MAM NADZIEJĘ…😤 TO DZIĘKI… WAM KOCHANI co do medytacji to nie potrafię… MEDYTOWAĆ bo już sam chrzest „w kk zamknął mi skutecznie najprawdopodobniej tzw ” trzecie oko „… NA SZCZĘŚCIE NIE MAM W SWOJEJ PRZESTRZENI ŹADNYCH PRZEDMIETOW KULTU KK staram się teź wyrzucać wszelkie książki i przedmioty.. które PODEJRZEWAM O EZOTERYCZNE TRESCI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *