Wczoraj wspomniałem, że w związku z tym, że planuję samodzielnie prowadzić kanał na yt ataki na nas znacznie przybrały na sile. Przed wczoraj zmagaliśmy się z Szatanem, a dzisiaj przyszedł sam Baphomet ze swoją propozycją kontraktu “nie do odrzucenia”.


Przebudziliśmy się rano, ale jeszcze nie wstawaliśmy. Ania ponownie zamknęła oczy i kogo zobaczyła we własnej osobie? Baphometa – demona od mediów w tym yt i facebooka.

Baphomet mówi do Ani, że ma propozycję dla niej/nas. Ania pyta się go jaką propozycję. Baphomet odpowiedział jej, że kontrakt uwzgledniający wszelkie dobra materialne, z uwzględnieniem byśmy robili to co robimy, ale byśmy przekazywali ich kłamstwa ludziom.

Ania go podchodzi i pyta się go tak:
“To co mi proponujesz?”.
“Willę nad morzem?!”
– odpowiedział z głosem pełnym zachwytu z jego propozycji.
“A szczęście osobiste też uwzględnia kontrakt?” – spytała Ania.
“Nie, nie, tego kontrakt nie uwzględnia!” – odparł Baphomet.
“No to muszę ci grzecznie odmówić” – odparła mu Ania.
Baphomet wytrzeszczył oczy ze zdziwienia, chyba dlatego, że zdziwił się, jak to można odrzucić tak wspaniałą propozycję na kontrakt z demonem.
Ania otworzyła po tym oczy i powiedziała mi o propozycji Baphometa. Chwilę porozmawialiśmy o nim, pośmialiśmy się z jego propozycji. Ania w końcu powiedziała: “Nie jest w stanie nam niczego więcej zaproponować ponad to co możemy otrzymać od Źródła”.
Później znowu zamknęła oczy i widzi Baphometa, że on wciąż czaka w oddali w nadziei, że zmienimy zdanie. Odezwała się do niego słowami:
“Dlaczego nie wrócisz do Źródła? Widzisz, że ten system się chwieje i niedługo upadnie!”.
A Baphomet zapienił się ostro na jej słowa i powiedział:
“Nie wrócę do Źródła bo Źródło nie pozwala się rozwijać! Wszyscy równi! Wszyscy równi” – wykrzykiwał te słowa o tym, że to takie jest obrzydliwe, że nie ma u Źródła hierarchii jaka jest u Szatana i unosił gniewnie do góry pięść, jak wykrzykiwał słowa: “Wszyscy równi!”. Po czym dodał by ludziom obrzydzić to co Źródło nam szykuje: “Jak za komuny!” – mając na myśli, że wszyscy są równi i nie ma ani gorszych, ani lepszych, szefów itd.
“Ale to jest krzywdzące, gdy ci wyżej pastwią się nad istotami, które są uważane za tych niżej w waszej hierarchii”. – odpowiedziała Ania mając na myśli cierpienie wszystkich istot, które są krzywdzone z powodu ich systemu i hierarchii jaką stworzyli.
“Bo są głupi!” – odparł Baphomet.
I na tym się skończyła rozmowa Ani z Baphometem – demonem zarządzającym mediami takimi jak TVN, TVP, youtube, facebook i wieloma innymi na całym świecie.

I tutaj jedna prośba do Was: nie wierzcie w media, bo ten jegomość nimi zarządza i jest tam więcej kłamstw przekazywanych w ciągu jednej godziny niż Pinokio przekazał w ciągu swojego życia! Ufajcie w głos własnej duszy, to ona naprowadzi Was do prawdy.

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *