Czym różni się sesja od diagnozy to możecie przeczytać w tym wpisie. Jednak, gdy chodzi o efekty sesji, to zmiany powinny być znaczące i odczuwalne już na drugi dzień po przespanej nocy, a czasami nawet tego samego dnia człowiek powinnien poczuć dużą ulgę.  

Inne zmiany będą przychodzić wraz z upływem czasu.  

To co powinno się zadziać po sesji, to przede wszystkim dopływ większej ilości energii, która wcześniej była kradziona dzięki kontraktom, jakie byty zawiązały z ludźmi (duszą i ciałem subtelnym). Także powinna być zmiana, gdy chodzi o relacje z ludźmi, partnerem, współpracownikami, szefem, klientami itd., ponieważ wiele z negatywnych relacji jest stymulowana przez istoty, które dzięki problemom, konfliktom żywią się naszą energią.  

Uczucie wdzięczności z rana jest takim prostym sygnałem, że dopływa do nas 100% energii, która jest wysyłana przez Źródło do duszy. Gdy to uczucie znika, budzimy się bez dobrego nastroju, zmęczeni to możesz zakładać, że coś kradnie Ci energię. 

Energia jest ekwiwalentem wszystkiego, co Cię otacza. Gdy masz energię masz zdrowie, dobry nastrój, pieniądze i rzeczy materialne. Gdy masz energię kierujesz swoją uwagę na to co chcesz mieć i to się z czasem materializuje. Im więcej energii masz i poślesz na daną rzecz (myśląc o niej), tym szybciej to się materializuje.  

A oto dwie kolejne opinie od tej samej osoby, która napisała do nas co się u niej zmieniło po sesji: 

“Witam Panie Piotrze.. 
Przed diagnozą i moim oczyszczeniem z kontraktów pisałem dużo wcześniej że mam duże problemy w pracy. Mój szef dyrektor produkcji zrobił się dla mnie złośliwy a wręcz agresywny i na prawdę nie rozumiałem dla czego. Wręcz rozglądałem się już za inną pracą. 
Od momentu oczyszczenia swojej przestrzeni, sypialni, usunięcia pułek, świeczników i całej reszty wszystko zaczęło się zmieniać. 
Moja partnerka z którą jestem ponad 22 lat zrobiła się przekochana, życzliwa, miła a mój szef z pracy dziś mnie wezwał do siebie i zaproponował pracę szefa zmiany i lidera swojej grupy podając mi rękę i przepraszając za swoje zachowanie. 
Przyjąłem propozycję choć muszę szczerze wyznać że to dzięki Wam..oczom nie wierzę co dzieje się w moim życiu. 
BARDZO wam za to dziękuję.. 
Z poważaniem Bogdan” 

“Witam Państwa .. 
Jestem wam ogromnie wdzięczny za pomoc. Moje oczyszczenie zmienia mnie i moje życie, to proces który krok po kroku odmienia wszystko. Po pierwsze wysypiam się to olbrzymi postęp dla mnie, od wielu lat z powodu mojego życia biorę tabletki nasenne i chyba jestem od nich uzależniony, dla tego myślę nie odczuwam wdzięczności po przebudzeniu, ale już po małej kawie zaczynam kochać ludzi i życie czasem aż łzy cisną się do oczu z powodu miłości jaką odczuwam. Moje relacje z rodziną bardzo się poprawiły, utrzymuje kontakt mówiąc zawsze że ich kocham i jestem wdzięczny że ich mam. 
W pracy stosunki z dyrekcją i resztą są wspaniałe. Wszystko się zmienia na lepsze. 
Pisząc do Was łzy mam w oczach, chciałbym teraz przytulić Was i podziękować Wam z całego SERCA za wszystko co zrobiliście w moim życiu. Dziękuję za wszystko z poważaniem Bogdan” 

Jeśli chcesz wiedzieć, jak możemy Tobie pomóć. Jeśli chcesz wiedzieć, co w Twoim życiu może ulec poprawie. Jeśli chcesz wiedzieć, jak istoty ingerują w Twoje życie, ile tracisz energii a tym samym możliwości i dóbr materialnych – napisz do nas korzystając z poniższego formularza.