W wielu przypadkach istoty, które zarządzają naszą przestrzenią potrafią bardzo skutecznie powstrzymać nawet największy biznes. Widzieliśmy ingerencje w wielkie spółki motoryzacyjne, ale i w najdrobniejsze biznesy. Powód takich blokad na ogół jest jeden: pozyskanie energii z ludzi, w tym z właścicieli firm, którzy mają problemy i się zamartwiają. 

Istoty potrafią zablokować praktycznie wszystko, gdy zależy im na pozyskaniu energii lub, gdy chcą zniszczyć jakiś biznes. Widzieliśmy ingerencje w kanały na YouTube, TikTok, Facebook. Widzieliśmy blokowanie reklam, które nie chciały się w ogóle wyświetlać. Widzieliśmy istoty, które dosłownie trwały przy stronie internetowej i odsyłały na inne strony zainteresowanych zakupem lub usługą klientów. 

Widzieliśmy także byty, które od byłych małżonków blokowały całkowicie biznes, ponieważ dosłownie były wysyłane przeciw byłemu partnerowi czy małżonkowi. 

W skład diagnozy firmy wchodzi: 

-diagnoza dla właściciela firmy 

-sprawdzenie budynków pod względem obecnych tam energii, które mogą blokować biznes 

-sprawdzenie loga firmy pod względem czystości energetycznej 

-sprawdzenie z czego wynikają jakiekolwiek problemy w firmie w tym z płynnością, sprzedażą, zakupem materiałów, marketingiem, reklamą. 

-sprawdzenie jakie istoty blokują biznes i z jakiego powodu 

Po diagnozie dla firmy, można podjąć odpowiednie kroki, by zaradzić problemom w firmie. 

Do diagnozy dla firmy możemy wystawić fakturę.