Standardowo podczas sesji sprawdzamy do 8 przedmiotów, jeśli zachodzi taka potrzeba: 

Łóżko 

Otwartą garderobę z ubraniami (jako jedno zdjęcie) 

Biżuterię jako całość jako jedno zdjęcie (nie każdą oddzielnie) 

Lustro 

Stół 

Bibliotekę jako całość jako jedno zdjęcie (nie poszczególne egzemplarze) 

telefon komórkowy i laptop – jeśli służyły do kontaktów z ezoterykami, brały udział w ceremoniach kościelnych (telefon), itd.

Jeśli osoba ma w domu więcej przedmiotów do sprawdzenia, to od każdego zdjęcia do sprawdzenia pobieramy 15 zł opłaty.

Na każdym poszczególnym zdjęciu nie może się znajdować więcej niż 3 przedmioty. Jesli będzie więcej przedmiotów, trudno rozpoznać, który przedmiot nie jest neutralny, ponieważ energia nad skażonymi przedmiotami faluje i może częściowo obejmować sąsiędnie przedmioty.  

Jesli chodzi o zdjęcia biżuterii, to proszę je robić w miarę możliwości na ciemnym tle, ponieważ energia skażonych przedmiotów ukazuje się jako falująca biała mgła, dlatego trudno dostrzec tę energię, gdy także tło zdjęcia jest białe czy jasne.

Dlaczego pobieramy za to opłaty? 

Z kilku względów:

Ponieważ ludzie muszą być sami odpowiedzialni za to, co gromadzą. Po drugie: każde takie wysłanie zdjęcia do nas z przedmiotami do sprawdzenia sprawia, że za nawiedzonymi przedmiotami przychodzą byty, które naruszają naszą przestrzeń, atakują, czerpią z nas energie, często przychodzą podczas snu i ingerują także podczas snu.  

A ponieważ część ludzi w domach potrafi mieć dosłownie muzea, nie możemy pozwolić sobie na to, by sprawdzać wszystkim, wszystkie przedmioty. 

Proszę także nie wysyłać zdjęć przedmiotów o charakterze religijnym typu: krzyże, medaliki, obrazy, figurki, statuetki Buddy itp., ponieważ te od podstaw były projektowane po to, by byty demoniczne mogły z nich wchodzić.